Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 23 z 23

Téma: TTT - Žiadosť o práva

  1. #16
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    Byl mi smazán příspěvek, který tu byl mezi prvními.
    Pro.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  2. #17
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Pokud se budeš věnovat i hlášení zde na webu, kde je to dost potřeba, tak jsem PRO
    Ono to snáď ani nie je možné. Fellow tam je proste 24/7. A ak si aj niečo všimnem, že dotyčný randomuje a pod., hneď to veľakrát vyrieši ešte predtým kým na to upozorním.

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno stupo Zobrazit příspěvky
    Ono to snáď ani nie je možné. Fellow tam je proste 24/7. A ak si aj niečo všimnem, že dotyčný randomuje a pod., hneď to veľakrát vyrieši ešte predtým kým na to upozorním.
    Moje časy typu 24/7 pomaly končia takže môžeš začať hlásiť aj na forum ��

  4. #19
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno stupo Zobrazit příspěvky
    Ono to snáď ani nie je možné. Fellow tam je proste 24/7. A ak si aj niečo všimnem, že dotyčný randomuje a pod., hneď to veľakrát vyrieši ešte predtým kým na to upozorním.
    Asi si mě špatně pochopil, pokud dostaneš práva, tak že se budeš věnovat i hlášení na webu, ne že tam musíš teď pořád hlásit :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #20
    Server admin
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    241

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    Pro. Potreba tam admina.

  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    Chování na urovni, rozumá to bytost.(z jb na tebe nemuzu rict krive slovo.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  7. #22
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    Nie je dobré, že sa v chatlogu opakujú nadávky, k tomu aj po založení tejto žiadosti. Je to stále čerstvé. K tomu tu máš registráciu ešte veľmi krátko. Skús na tomto zapracovať a pokračovať v aktuálnom móde. Mrzí ma to, ale po sprísnení kontroly chatlogu u adminov nemôže byť žiadosť nateraz vyriešená kladne. Skús to ešte raz neskôr a je veľmi pravdepodobné, že príde aj to vytúžené ovocie v podobe nadobudnutia práv.

  8. #23
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: TTT - Žiadosť o práva

    Ahoj Samco,

    ďakujem za tvoj názor, ktorý plne rešpektujem, aj keď mu trochu nechápem. Tvoj verdikt som si prečítal tak 3 hodiny dozadu a keďže som cestoval, tak som popýtal koprakeka, aby mi poslal môj chatlog. Napísal mi, že môžem dostať svoj chatlog od 17.5.2020 až do dnešného dňa. Posielam link na stiahnutie: http://leteckaposta.cz/494405108

    Súbor má 47 strán, ktorý som si detailne prešiel a nenašiel som tam ani jednu nadávku okrem slov: hlúpy, lharka, panic, lamy, omg, wtf, sopliak, idiot a do riti.

    Je to celkom sranda, že vďaka týmto slovám si sa rozhodol tak, ako si sa rozhodol aj napriek tomu, že tieto výrazy brať vážne fakt nemôžeš. Dokonca som nemal ani jedno proti od nikoho. Ako som písal, plne to rešpektujem a o práva už ani nemám záujem. Som teda zvedavý, čo všetko potrebuje dosahovať možný budúci admin, ak som nedostal žiadne proti, chatlog mám skoro čistý a jediný zápor je v tom, že som tu zaregistrovaný len 3 mesiace, pričom na kotolni hrávam 2 roky.

    Držím palce ďalším žiadostiam na TTT, ten server to potrebuje. Len sa netlačte adminom do zadku, ako to robili niektorí. Ja som ani jedno pro nedostal prosíkaním. Prajem pekný deň. Teraz to už môžte uzamknúť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •