Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 41 z 41

Téma: [ kopie k nahlédnutí ] Hns - Strafe Helper (rn)

  1. #31
    Profesionální člen Avatar uživatele fykseN
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    asdfghjkl
    Příspěvky
    256

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Moje analýza nemá vůbec žádný nenávistný podtext, snažil jsem se jen napostovat fakta a věci co se reálně dají zjistit. S Razer myší určitě neuděláš 9 scrollů při přechodu z ducku na DCJ jump samovolně. Ten scroll není špatný, ale 9 scrollů nedělají ani hráči co jsou momentálně pod dohledem na pro scéně.

    Nakonec to nebudu já kdo ti dá ban nebo unban, jen objasňuju tvoje demo.

    Zoid tě ještě může očistit, koukne na to.

  2. #32
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    155

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Ja som čakal tiež že to bude uzavrené, ale s tým že som clear. Ja nemám čo skrývať, žiadne cheaty som nepoužil, pár týždňov dozadu som preinštaloval pc a žiadne pochybné veci okrem máp z gamebanana / skinov od zlaye som si do cstrike nič nevložil. Cheaty ako také na hns nepoznám, mám základ a všetko som vždy hodnotil vzhľadom na moje skúsenosti. Robil som hns admina na portáli c-strike.cz kde bol hlavným hns adminom maycryKZ. Nie som žiaden profík, musím povedať že som čakal že potvrdíte moju nevinu a toto je pre mňa totálny šok.

    Som ochotný dodať hociaké veci z môjho pc ktoré by vám pomohli situáciu prešetriť.

  3. #33
    Profesionální člen Avatar uživatele fykseN
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    asdfghjkl
    Příspěvky
    256

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Není potřeba, všechny red flagy z dema jsem vypsal a vysvětlil.

    Strafy se nelíbily ani jednomu KZ adminovi, předpokládám že rozhodnou na základě nich. Jak jsem psal, počkej si na Zoida než začneš postovat dál.

    Za ty roky jsem četl a slyšel tolik různých vysvětlení toho a tamtoho, že jsem vůči tomu naprosto immuní. Už neřeším okolnosti ani záměry, jen analyzuju dema, to je celý.

    Díky

  4. #34

    Re: [ kopie k nahlédnutí ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Píše mi ohledně toho stále víc lidí. Zkouknul jsem v rychlosti to demo z rayishe a je to zvláštní. Pokud dodal lan demo tak se na něj zkusím podívat přes víkend (musím znovu stáhnout všechny democheckery) a pošlu verdikt, ale to co napsal fyksen dává jakž takž hlavu a patu.

  5. #35
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    155

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Napriek tomu, že po vyjadrení fyksena si veľa ľudí myslí že som zlyhal a často chodia na moju osobu provokácie na ktoré odmietam reagovať, nechcem aby ste si mysleli že som skončil. Chcem len všetkým odkázať, že situáciu riešim a nehodlám sa vzdať dokým všetko nebude vysvetlené. Stále si stojím za tým že som nikdy necheatoval, všetko čo o hns viem som sa naučil sám a boli to stovky hodín, jediné rady a vedomosti som získaval z chatu v hre, takže netuším ako fungujú veci úplne dopodrobna ako fyksen. Ale prisahám že ak to bude potrebné, tak sa to všetko naučím a vysvetlím v čom ten problém bol a snáď vám svoju nevinu dokážem. Ja nemám čo skrývať, cheaty na hns som nikdy nevyhľadával a nemal som záujem ich použiť. Ak sa niečo našlo, ide o chybu / bug. A ak tvrdíte že to je nemožné, dokážem vám že nie, pretože to spravím znova a znova, a ak sa znovu nájde ten bug, o bug nepôjde a ide o reálnu vec ktorá sa v hns dá spraviť.

    Pre hejterov: Prestaňte mi písať blbosti, nereagujem na to, a už to ani neotváram. Jediné čo budem sledovať je tento thread v prípade že sa objavia nejaké nové fakty.

    Pre ľudí čo o mne rozhodujú: Nepoznám vás, ani vy mňa. Preto vás prosím len o ochotu riešiť túto vec a aby ste nerobili unáhlené závery. Sme ľudia, každý sa môže zmýliť ale verím, že keď je ochota omyl napraviť, vždy sa tak aj stane.

    Pre moderátorov: Vec riešim, prosím nelockujte to a nechajte mi možnosť reagovať na hocičo nové.

    Pre ľudí čo mi veria: Ďakujem.

  6. #36

    Re: Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    je to 100% cheating?
    Ano

  7. #37

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    asi rip sef

  8. #38
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    155

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Nemôže to byť 100%, nikdy som necheatoval, netuším čo ste našli a nechápem to. Ak existuje hocjaký spôsob ako sa očistiť tak na ňom jednoducho pracujem... Otázka priamo pre zoida: Keď sa natočím ako hrám, mám tie isté nastavenia a všetko je proste rovnaké ako v dobu keď som natáčal to LAN demo, zopakujem to čo ste našli, dokáže to moju nevinu? Samozrejme to zahŕňa check všetkých PC nastavení. Postup by bol takýto:
    Začnem natáčať na mobile, začnem tým že zapnem PC, otvorím task manager sekciu startUp nech je vidno že sa pri zapnutí PC nič nezaplo. Cez steam ikonu v toolbare zapnem CSko, vytvorím LAN server, začnem natáčať demo, demo ukončím, priblížim na moju myš kde predvediem že sa dá spraviť 9x scroll pri jumpe, ukončím video. Demo spolu s videom uploadnem.
    Som študent zubariny, netuším ako sa programuje, niečo čo simuluje moju hru by som nikdy nevedel vytvoriť ani zohnať... Prosím berte na to ohľad, ja chápem že treba byť objektívny a pozerať sa len na fakty, ale to že som v programovaní a ovládaní PC priemerný je proste fakt ktorý tu hrá vážnu úlohu.

  9. #39
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    155

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Mám pocit že mi dochádza čas.. Pripravoval som obhajobu, dám vám všetko čo som zatiaľ dokázal nejako logicky vysvetliť. Fyksenove vyjadrenie som si prečítal asi 10x, vzhľadom na to že už neriešim flame, mohol som sa na to viac sústrediť.
    Longjump a Countjump sú pre mňa úplne rozdielne techniky, inak hýbem myšou, inak začínam stláčať klávesy
    on tvrdí že longjumpy mám clear
    ale!, že mám script na DCJ/SCJ/CJ...
    všetky skoky typu CJ skáčem rovnakou technikou okrem DCJ
    preto mám pri všetkých podobné staty
    SCJ a CJ skáčem rovnako, len pri CJ potom ako scrollnem, ešte tapnem CTRL.
    a pri SCJ po scrollnuti to CTRL podržím
    pri DCJ robím to čo hovorí fyksen že sa robiť má. Scrollnem, ale len mierne ( čiže 1-2x ) a potom spravím jump
    kde mám 9x scroll na myške razer, skúšal som koľko sa dá spraviť scrollov na jednu full motion môjho prstu
    narátal som 12 klikov
    takže 9 je z mojej skúsenosti, na mojej razer myške určite možné.
    to že sa mi niekedy stane že skočím 95% sync longjump, a následne skáčem zas a mám 50sync by som vysvetlil tým že proste jedna ruka bola rýchlejšia ako druhá
    nevidím na tom nič divné, ja nepremýšľam keď strafujem, proste strafujem a čakám ako to padne..
    a keď mám raz 95% a ďalší skok mám 50%sync vkladám za vinu tomu, že jedna ruka robila svoju vec rýchlejšie
    pri longjumpe mám zlú techniku, pri cj tiež, jediná správna technika čo som pobral z jeho vyjadrenia je DCJ
    longjump mi nikdy nešiel, preto som sa ho ani nesnažil robiť, sústreďoval som sa na cj kde mi prišla technika rozbehu oveľa komfortnejšia
    proste scrollnem hore, scrollnem dole, som už vo vzduchu a už len stláčam AD AD AD
    pri longjumpe musím riešiť ten posraný rozbeh
    robím tam v niečom chybu, neviem v čom.
    na longjumpe mávam 20% airtime vždy prvý straf
    je to kvôli tomu že keď skáčem s rozbehom ( pri ktorom držím A ) čiže keď idem smer z prava do ľava
    tak ešte predtým ako scrollujem jump stláčam už klávesu D
    nie som si istý, ale tipujem že sa potom na klávesu D sa zabudne a mne sa zaráta že som spravil strafy v takomto poradí : A A D A D A D A D A D výsledok bez chyby : 10x 10% výsledok s chybou ktorú som opísal: 9 strafov, airtime : 20% 10% 10% 10% 10% 10% 10% 10% 10%
    to znamená že prvý straf má 20%, čo je dvojnásobna hodnota všetkých nasledujúcich
    pri CJ a DCJ, na klávesu D nezabúdam, je to kvôli tomu že ten rozbeh je iný.. a potom mám airtime aj niekedy 2%, ale stane sa len veľmi ojedinele že by som tam mal 20%+
    takže pri LJ mám strafy : A A D A D A D A D
    pri CJ mám strafy : A D A D A D A D
    to vysvetľuje rozdielny airtime, je to o tom akú mam techniku, počty scrollov som vysvetlil, airtime som vysvetlil, gain vysvetľujem vysokým syncom, kzhack ani nič iné nemám, strafy robím svojimi rukami, bez hocjakých vedomých pomôcok.

    Andrew je navíc anomálie pokud jde o strafy, nemá cenu ho srovnávat ani se zbytkem pro scény.
    Ja nie som súčasťou vašej scény, ale určite nepochybujem o fakte, že existuje možnosť že tiež som anomália.

    Hocičo môžem vysvetliť, nie som cheater, neviem programovať, to čo som napísal je vysvetlenie lajka, argumentačne sa snažím bojovať proti najväčším odborníkom. Som admin a túto komunitu mám veľmi rád... Prosím, zaslúžim si trochu ochoty a pochopenia už len kvôli tomu.

  10. #40
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: [ kopie k nahlédnutí ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Téma (kópia) vrátená, na žiadosť zakladateľa a viacerých hráčov, aby bola zachovaná objektivita vo vzťahu admin team vs. hráči pri riešení problematiky a takisto pre potrebný prísun najdôležitejších informácií pre hráčov.

    Práva do hry boli nateraz pozastavené, kým sa nezodpovedajú/neuverejnia ešte dodatočné otázky a ďalšie reakcie k obhajobe. (Táto informácia bola uverejnená v rámci početného množstva otázok, za posledné tri dni, ohľadom ďalšieho pôsobenia admina.)

    Pri prípadnom ďalšom nevhodnom komentovaní tejto sťažnosti medzi hráčmi v chatboxe, môžu byť príspevky mazané. Dôrazne preto prosíme diskutujúcich o rešpektovanie týchto náležitostí.
    Naposledy upraveno Samco; 19-04-20 v 00:13.

  11. #41
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: [ kopie k nahlédnutí ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Sťažnosť doriešená. Ďakujeme za strpenie pri jej doriešení a za rešpektovanie hore uvedenej požiadavky. :-)
    Prosíme však o slovné neútočenie na šéfovu adresu.

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=279093
    Naposledy upraveno Samco; 26-04-20 v 21:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •