Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 41

Téma: [ kopie k nahlédnutí ] Hns - Strafe Helper (rn)

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    [ kopie k nahlédnutí ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Čau
    ID STEAM_0:0:37683081
    Demo: http://csko.cz/dema?UPD=WSJainfZ
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  2. #2

    Re: Hns - Strafe Helper (rn)

    Ahoj. Podle mne tam ten cheating bude, bohužel se však jedná o stejný případ, jako zde. Nejsem expert na strafehacky, takže se klidně může stát, že mýlím. Jinými slovy takové složitější případy radši nebanuju. O to víc bych byl opatrný, když se jedná o našeho nového admina šéfa. Proto bych poprosil ostatní kolegy o pomoc. A prosím tentokrát, ať to nedopadne jako před tím.

  3. #3
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    Odpověď: Hns - Strafe Helper (rn)

    Toto si fakt nezaslúžim, keď musím na trainingu tryhardiť hodiny aby som skočil 255, ešte mi začne hns cheathunter hovoriť že mám strafe helper.. Sewell, namiesto vysedávania v specte by si si mohol občas aj zahrať, chápem že ťa baví chytať cheaterov na polomrtvom móde ale takýmto štýlom sa nikam ďalej nedostaneš. A úprimne, máš čo zlepšovať.

    Zároveň by som rád tento nezmyselný thread využil na niečo dobré, tak tu je návod ako si v tejto pandemickej dobe umývať ruky: https://www.youtube.com/watch?v=seA1wbXUQTs
    moze byt

  4. #4
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Keďže sa jedná o admina tak ban je pozastavený a čaká sa na DinGove vyjadrenie. Ak napíše, že to je cheating, tak ban zostáva.

  5. #5
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Zdar, naozaj nechápem ako je možné že k tomuto vôbec došlo. Vzhľadom na to že bol môj ban zrušený ale ja som to už mal rozpísané to pošlem sem ako svoju obhajobu.
    Dnes ráno som bol na hnstraining, otvoril som steam friendlist a kukám že Burak hrá na hns a je tam s ním +-5 ľudí, tak reku že to napojím a zaspomínam na staré časy. Ako bonus som si všimol že medzi hráčmi je aj Sewell ktorý pár dni dozadu tvrdil o mne že mám rn ( v tej dobe som ešte netušil čo to je a osobne som sa prišiel spýtať na furien a dostalo sa mi odpovedi že ide o strafe helper/script )

    Tak som sa rozhodol že trochu potrolím, naschvál budem skákať cj/lj aby si ma Sewell natočil a hodil ma na fórum. Tak sa aj stalo a z počiatku som mal z toho neskutočnú haluz a tešil som sa ako spoločne Sewella vysmejeme.
    No ale ako moc som sa mýlil, to sa snáď nedá ani opísať. Dostal som ban od Revana, furien admina ktorého som na hns nikdy nevidel, neviem ako hrá, koľko skočí a čo pozná za cheaty. Ja som osobne robil admina na hns 2 roky, pár kzhackov som zabanoval a vždy to boli jasné prípady kedy bolo vidno že nejde o prirodzené strafy.

    Po tom ako sa Grakon vyjadril že zaňho tam cheaty sú som mu písal, na základe čoho to usúdil, odpoveď bola že som skočil 2 podozrivé skoky za sebou viz : https://ctrlv.cz/nWaS

    Nasralo ma to, lebo hrám hns už niekoľko rokov a niečo takéto som v živote nemusel riešiť, hlavne preto lebo som nikdy neskákal žiadne bomby ( e.g. 255+ alebo cj 270+ ) V poslednej dobe som konečne zistil čo je moja chyba keď skáčem lj, bola to vysoká duration prvého strafu ( e.g. https://ctrlv.cz/IMVJ ) a keď sa mi ju podarí dostať na hodnotu okolo 10+- tak skočím dobre. V záujme dosiahnuť tento nepodstatný cieľ som chodil na hnstraining skákať kde ma zahliadol Sewell a označil ma z cheatingu, no nevidí tie hodiny čo som tam strávil a párkrát sa mi podarí skočiť aj 100% sync skok ale určite by som samého seba z tohto dôvodu nepovažoval za podozrivého človeka z cheatingu. No vidím že tu sú merítka iné, poprosím o prehodnotenie tohto banu skúsenými hráčmi.

    V prípade že sa dokáže moja nevina vyžadujem ospravedlnenie. A osobne som veľmi znechutený tým, že si admin Revan dovolil udeliť ban svojmu "kolegovi" ešte predtým ako by to zhodnotil niekto iný kto sa v tom už naozaj vyzná.

    *prikladám demá ktoré som natočil ešte dnes na hnstraining, žiadne nastavenia okrem zmenenia rozlíšenia z 800x600 na 1600x900 sa nezmenilo.
    http://leteckaposta.cz/605249624

    E: Kedže to zašlo takto priďaleko tak som sa rozhodol pozrieť to demo čo poslal sewell, kedže ste vy neboli ochotní napísať o aké skoky sa presne jedná.
    čas 6:30: skočil som 4 skoky: https://ctrlv.cz/7TK0 + https://ctrlv.cz/DBks
    myslím že sa podobná situácia zopakovala neskôr v deme, no nemám nervy to tu všetko fotiť a posielať to by mala byť vaša práca kedže ste mali tú drzosť šupnúť mi ban.
    Z týchto skokov ste usúdili že mám nejaké pomôcky ktoré ja určite popieram a nikdy som za tých 10 rokov nevidel aby sa kzhack posudzoval takýmto štýlom. Ale adminoval som ešte keď som mal 13 a moje znalosti o cheatoch sa odvtedy čo sa týka hns nijako nerozšírili. Každopádne mi príde absurdné udeľovať za toto ban, keď na deme môžte vidieť aj kopu iných skokov kde dám fail čo sa týka sync, no spôsob môjho strafovania nemením : to dá logiku kedže tak hrám neustále už niekoľkorokov. Nemám gule na to aby som sa priradil sám k najlepším hráčom sveta v hns, no fakt že tam mám nahraných stovky hodín je nespochybniteľný a nie som žiadny amatér čo sa hns týka. Takže skočiť 4x po sebe takú dobrú sync mi nepríde nejak extra zvláštne, nehovorím že je to zrovna ľahké ale určite by som to nepovažoval za ľudsky nemožné.
    E2: Takisto musím poukázať na fakt, že to Sewell s vami rieši diskrétne a neviete mi tu nikto napísať v čom je problém. Keď už ste o takejto veci vedeli dopredu, že ide písať na mňa hlásenie a naozaj sa vám zdalo že som zapnutý, nechápem prečo som tiež nedostal to privilegium ako sewell že by sa to riešilo diskrétne. Namiesto toho budem počúvať ako sa mi hejteri vysmievajú a majú radosť z toho že admin dostal ban. A to najlepšie? Píšem vam na steame aby som to zistil, dostanem ignor.
    moze byt

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Jako to docela koukám, jakým způsobem se k tomuto přistoupilo, ještě když je to vlastně nový TA. Takže dle mého by se to mělo řešit trochu jinak, než je to obvyklé a upřímně u takových případů to chce více vyjádření od opravdu zkušených jump adminů. Já těmto cheatům nerozumím, takže nedokážu posoudit, ale možná by to chtělo opět Zoida, aby se na to podíval. Ale moc se mi nechce věřit, že by nově zvolený admin šel a zapnul v přítomnosti ještě Buraka nějaký cheat.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jako to docela koukám, jakým způsobem se k tomuto přistoupilo, ještě když je to vlastně nový TA. Takže dle mého by se to mělo řešit trochu jinak, než je to obvyklé a upřímně u takových případů to chce více vyjádření od opravdu zkušených jump adminů. Já těmto cheatům nerozumím, takže nedokážu posoudit, ale možná by to chtělo opět Zoida, aby se na to podíval. Ale moc se mi nechce věřit, že by nově zvolený admin šel a zapnul v přítomnosti ještě Buraka nějaký cheat.
    Hoppe je kontaktován, nyní se čeká na jeho vyjádření, každopádně 1 Ex-Admin, co se v tomhle chatu nejvíc orientoval mi cheating potvrdil.
    Věřit tomu nemusíš, ale nevidím na tom nic divného. :-D
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  8. #8
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Nechápem prečo nezverejníš meno daného admina čo cheating potvrdil. Zatiaľ ma tu zhodnotili: 1. JailBreak/Jump admin ktorý sa riadi predpísaným receptom na detekovanie cheaterov, 2. Furien/Jump admin - z ktorého srší arogancia z každého postu čo napíše, neodvážil sa ma kontaktovať ani so mnou rozobrať jednotlivé podozrivé časy + mi bez akéhokoľvek váhania drbol ban so slovami "Helou, díky."

    Sewell, tvoj názor ako obyčajného hráča + ničím nevynikáš neberiem do úvahy. Aby som to povedal tak ako si to naozaj myslím, keď neskočíš 250lj nemyslím si že máš právo na to ma tu hodnotiť. A prepáčte že sa tu takto expresívne vyjadrujem, nebudem sa tu pred vami hrať na Boha, nie som bezchybný a som len človek. Aj keď ma celá situácia vážne vytočila, v záujme celého AT sa snažím udržať si chladnú hlavu a riešiť veci na úrovni, no to mi na druhú stranu okrem Britny, nikto nedoprial.

    E: Domnievam sa že ten názor že som zapnutý vyjadril bývalý admin Lurky, ktorý naschvál zapínal na kotelne a všetkých adminov sa tu snažil troliť, naozaj si myslíš že názor niekoho takého má reálnu hodnotu? Vôbec by som sa nečudoval keby ti len z nudy odpísal: "jj je zapaty" a vzhľadom na klasické riťolezectvo na hns sa ťa len chcel zbaviť lebo ho otravuješ a demo si ani nepozrel.
    E2: Potvrdilo sa že ide o Lurkyho ktorého som vyzval na to aby mi dal nejaké argumenty, čo urobil? Zutekal samozrejme.
    moze byt

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Hoppe už jednou napsal k někomu, že je clear a díky tomu dostal daný hráč UB a pak se k tomu dostal Zoid a ban se mu vrátil, takže v tomto případě upřímně věřím pouze jednomu člověku a ten pokud napíše clear, tak stejně většina mu dá za pravdu.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Hoppe už jednou napsal k někomu, že je clear a díky tomu dostal daný hráč UB a pak se k tomu dostal Zoid a ban se mu vrátil, takže v tomto případě upřímně věřím pouze jednomu člověku a ten pokud napíše clear, tak stejně většina mu dá za pravdu.
    Škoda, že ten případ, co nyní zminuješ, byl totální fail a mně se jen potvrdilo, že zde se dá už jen věřit Hoppemu. Ještě když ten hráč měl nahráno x stovek, né-li tisíců hodin na KZ serverech a byl tu admin, že ano.
    E: Je vidět, že jsi opravdu arogantní člověk, o někom píšeš, že je zapnutej, přitom nikdy nebyl, ale sám chodíš cheatovat na hns ach jo, tohle je fakt ubohost.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  11. #11
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Ja neposudzujem či Lurky bol zapnutý alebo nie, jeho demá som nevidel a ani sa k tomu nechystám, posúdili to admini ktorí skáču viac ako 250lj.
    Ale aby niekto šiel inkognito na server a hral sa na niekoho iného... neberiem to ako normálne správanie a preto pochybujem o jeho úsudku, a o tom že necheatoval, a o tom že mi tu teraz nerobí napriek.

    Viem to však povedať na 100%? Nie, každý človek sa môže zmýliť, stále dúfam že táto žiadosť nebude toho príkladom a bude vyriešená spravodlivo a dôkladne.

    Tiež mám nahrané na hns tisícky hodín no mňa sa samozrejme nezastaneš lebo som ti nepohodlná osoba a preto sa ma radšej snažíš odstrániť. A prečo ti nechutím naozaj neviem.
    moze byt

  12. #12
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Áno som arogantný a ak ti to vadí sťažuj sa vyššie a nie tu. Ja som svoj postoj vyjadril jasne. Ak DinGo či zoid napíšu clear s nejakým dobrým dôvodom tak sa ban úplne zruší a ja k tomu pripíšem sorry ajkeď po tvojich postoch nad tým budem premýšľať či mi to stojí za to.

  13. #13

    Re: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Ahoj. Jakožto každý jiný člověk máš právo se obhájit. Momentálně čekáme na vyjádření dvou adminů, kteří rozhodnou. DinGo a Zoid. Oni už samozřejmě byli kontaktováni, takže nezbývá nic jiného, než čekat. Ban, který ti dal kolega Revan, byl pozastaven. Práva pořád máš. Pokud jsi čistý, měl by sis zachovat chladnou hlavu a gord jako admin, u něhož by to mělo být jeho předností v každé situaci. Aby to tedy nestálo jen na tom, že se na někoho čeká a abychom zde měli i nějaká odůvodnění, proč si myslíme, že jsi cheater, dovolil jsem si z důkazového dema vytýhnout statistiky tvých jumpů a porovnat je s profesionálním hráčem. Nejdříve se teda podívejme na tvoje statistiky. Pokusím se vytáhnout jen ty situace, kde máš nejlepší sync statistiky (přímo časovat demo nemá smysl).

    Spoiler Spoiler:


    Najdou se tam i jiné. Pro zkrácení bude snad stačit tohle. Ty sám říkáš, že takové statistiky jsou u tebe běžné a že není problém je dát. Takže pro porovnání sem dám teď odkaz na video z YT, kde vidíme statistiky jednoho z profesionálních hráčů, který má v žebříčku xtreme-jumps pár zanamenaných rekordů mezi ostatními rekordmany: https://www.youtube.com/watch?v=6OAVMTzjXTs. Takové staty, jaké máš ty, tam nemá on.

    Samozřejmě jsem psal tady i tobě na Steamu, že co se týče strafehacků, tak na to jsou tady jiní experti a na ty se momentálně čeká. Jejich slovo má větší váhu než slovo moje a kolegy Revana, protože jsou mnohem více zkušenější. Klidně se můžeme plést. Pokud jsi clear, tak dostaneme vysvětlení a alespoň já se ti omluvím.

    Edit:

    Ještě, aby to nestálo jen na jedno random videu, tak jsem si pro porovnání dovolil ze stránky xtremejumps stáhnout dema ze zaznamenaných nejlepších rekordů, kde je i demo zmíněného hráče DeathClaw.

    http://csko.cz/dema?UPD=zmQQwjxy (DeathClaw - tady je těch skoků nejvíce)
    http://csko.cz/dema?UPD=EgSXKEQH
    http://csko.cz/dema?UPD=D5eCk7Zq
    http://csko.cz/dema?UPD=VMuMEaaL
    http://csko.cz/dema?UPD=mwl7UH9o

    Edit2:
    A nakonec ještě přikládám video, kde týpek skáče s již zmiňovaným strafehackem. Tam jsou ty statistiky podobnější těm tvým. https://youtu.be/Qn-0EFitl7Q?t=110

  14. #14
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    00:26 první strafe 2,6 Airtime, což to není mozny dát bez cheatu, vzhledem k tomu, že cj wr má u prvního strafu airtime 13
    2:09 první strafe 2,4 Airtime
    2:27 další jump tentokrát 2,6 Airtime, další jump ve 2:35 hodí na 1,5 dokonce
    Btw tohle je jen pár časů, kdybych měl udělat i ty ostatní, byl bych tu do večera hah
    Hazim ti sem některe časy z dema, kde hráč hned na prvním strafu dá nemožný Airtime

    Skočit jump, kde hned první strafe má airtime 1,5 a 100% sync je nemožné, kdyby to bylo aspon 1x za celé demo, ale s airtimem 1,6 + 1,7 atd. + 100% syncem je to tam několikrát, o hodnotách 2,4 a 2,6 atd. + 100sync radši ani psát nebudu, jelikož těch jumpů tam strašně moc... Na základě tohoto mi i 2 mnohem zkušenější hráči potvrdili rn, jelikož tohle je jeden z faktorů pro rozpoznání toho cheatu.

    + Když tak koukám na to demo, připadá mi, že si tam dokonce použil jwj bind, ty odrazy jsou hodně zajímavý, každopádně tohle už je jenom moje spekulace
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  15. #15
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Hns - Strafe Helper (rn)

    Ahoj, ďakujem za odpoveď grakon, riešili sme to spolu na steame a napíšem to čo som napísal tebe. Ja si nemyslím že také staty sú na ban, vôbec si ani nemyslím že by mali vzbudzovať nejaké podozrenia, ale to je môj názor.

    Pozrel som si to YT video a skáčem inak ako on, vždy som snažil zlepšiť si lj/cj a vždy ma sralo, že na dobré staty skáčem málo unitov. Preto mi napadá otázka, z akého dôvodu používam strafehack? Keď mi to nezlepšuje skoky a na gameplay ako taký by mal minimálny vplyv? No správne, zo žiadneho, pretože nič také nemám.

    A ak si fakt myslíte že zájdem na hns, kde viem že je Burak a Sewell ktorý ma točí, zapnem strafehack, tak máte v hlavách asi poloprázdno.

    Nepravideľná duration strafov a malé unity (ktorá je aj príčinou toho že skáčem málo) sú podľa mňa dostačujúci dôkaz na to, že ide o ručne robené strafy pretože také chyby sa nedajú nasimulovať. Sync ako taký skáče halabala, niekde mám 6 stoviek, niekde mám 4 a niekde ich mám 7, ja som taký kzhack nevidel, no nemám najbohatšie skúsenosti a nechám to na hns hráčov, ktorí sú tu vysoko uznávaní.

    V recepte od zoida bolo napísané že dané skoky musia byť za sebou, skoky čo si vypísal za sebou neboli, vybral si z dema všetky skoky kde bolo veľa 100%sync strafov, opäť by som si nedovolil na základe niečoho takého banovať, ale to je len môj názor ako bývalého hns admina.

    Stále si stojím za tým, že admin Revan hrubo prestrelil a dopustil sa veľkého failu, tým že mi arogantne napálil ban a odmieta ho obhájiť aj po viacerých výzvach. A už duplom keď som bol pridaný do AT po tom čo mi bola daná dôvera od 13tich adminov a samotného náborára.

    E: k tomu videu kde ma prirovnávaš ku kzhackerovi, prečo neskáčem toľko čo on keď mám také staty? :D Fakt si tu zo mňa strieľate, zabanujete ma za to že suckujem alebo o čo ide? Poslal som demá kde skáčem HJ, pozri si to youtube video s kzhackom a potom si pozri moje demo z trainingu s skús sa okrem statov pozerať aj na unity ktoré som skočil.

    E2: K tomu čo napísal Sewell, ja tie airtimy sledujem a pozorujem na sebe už dlhšie. pri lj sa mi často stáva že ešte než sa odrazím zo zeme, stláčam klávesu D a môj prvý straf to tým pádom neregistruje, resp ho priratáva k nasledujúcemu a vznikne mi chyba že dám 20% airtime na 1 straf. Pri cj je to iné lebo rozbeh je iný, to že tam mám 1% airtime duration je možné lebo sa mi občas stane že to D zas moc rýchlo utrhnem a valím sa už na ďalší straf. Pri cj to nemám také odpozorované ako pri LJ, takže túto chybu tak dôkladne vysvetliť neviem, každopádne by som si nikdy nedovolil niekoho zabanovať na takomto podklade.

    A dôležitá poznámka: Ja tu neskáčem svetové rekordy, porovnávať moje staty kde skočím 251lj a mám 98% sync s niekým kto skočí 257lj na 87% sync, nemá zmysel.
    A druhá: Ja neskáčem na svoje 90%+ sync staty 257lj ako kzhacker na videu.
    A tretia: Tvrdíš že to je nemožné, no zároveň hovoríš že keby to tam bolo 1x tak sa nad tým nepozastavíš, tak o čo ide? Je to možné alebo nie? ak je, tak prečo mi bol daný ban?
    moze byt

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •