Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Nově věci na Jailbreak

  1. #1

    Nově věci na Jailbreak

    Zdravíčko,

    dostal jsem pár ideí na Jailbreak, se kterými bych se chtěl podělit, budu rád samozřejmě za každý názor (kromě Aldoma :D).
    1. Nové módy - Vím, že některé módy nemůžou být originální, ale dostal jsem nápad na dva, které by originální byly.
    Paintball mod - Není třeba komentovat.
    Who let dog´s out? - Ctčka by se proměnili v psi (jakýkoliv typ) a naháněli by teroristy, kteří by měli normální texturu, a házeli by po nich tenisáky. Ano zní to dost náročně, ale myslím si, že by to patřilo mezi zábavné módy (jako je chicken mod) samozřejmě je to jen návrh a věci se můžou měnit, ale záleží mi na té kmenové verzi se psi.. případně bych k tomu prosil nějaké dodatky vy kreativní hlavičky! :D
    2. Nové věci k teroristům.
    2.1 - Přidání věcí do shopu: K tomuhle by se hodilo fakt něco za těch 16.000$ - měl jsem pár úvah, byl tam deagle s jedním nábojem, potom takové ty domácí vyrobené pistolky co střílí hřebíky.
    K poslední věci tady v shopu pro teráky, by bylo něco, co by bylo only pro VIP... A to je medkit, který by se hodil na mapu, která nemá lékarničky nikde krom zbrojky, jste hledaní potřebujete heal, medkit ideál-healoval by např. 50 hp (nějak to vyvážit, aby to bylo fakt vyrovnané)
    2.2 - Další věcí, by bylo třeba jednou za 3 kola věc, která by se jmenovala lucky coin nebo něco v tom smyslu... maličká věc, kterou kdyby vězeň našel, dostal by peníze nebo nějakou vězeňskou pomůcku, hodně by to obohatilo hru a přidalo tomu ten šmrnc, jelikož to nebude mít stálou pozici, a může to najít každý, ale opravdu každý.
    3.Poslední věcí je přidání věcí do /simon menu: 1 - Líbila se mi věc, která se vcelku hodně zazdila a to je gravity, simon by mohl nastavit vězňovi gravitaci, samozřejmě né ve svůj prospěch když někdo dělá vzpouru, ale v rámci vytvoření svojí vlastní atrakce.
    2 - (tohle je i na GS tak nezdůrazňovat) bylo by to stavění nějaké plochy - trošku jak na basebuilders, ale nebylo by to jak na ostatních serverech...



    Děkuju za pročtení a ohodnocení. Aldome ty se nevyjadřuj díky :D (kvůli tomu co jsi psal u Blua)

    Krásný zbytek dne. TheLordStar.
    TheLordStar. je jako alkohol, každá holka ho pije ráda, ale pak z něj grcá. :D

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: Nově věci na Jailbreak

    1. Paintbol by bol super, ale tie psi asi skôr nie
    2. Radšej by som vymenil glock za deagle než tam ten deagle pridávať (glock je slabý a pramálo ľudí ho kúpi aj pri väčšom počte CT, radšej sa vyplatia fety), medkit by bol tak isto super (keby 100 hp doplní)
    2.1. Ta coina, to by si musel utiecť Simonovi a hľadať po celej mape jak ihlu v kope sena ? Asi by si mohol detailnejšie vysvetliť
    3. Gravity by som nepridával ale tie bloky by som prijal, napr. na jb_snow si postaviť blok ktoré by simon mohol chytiť napr. E a dať ho vyššie/nižšie (ako grab) a mohol by dať napr. AWP Pool
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126

    Odpověď: Nově věci na Jailbreak

    Mňa napadlo, že by si väzni navzájom mohli ,,hádzať,, peniaze.
    Napríklad že väzeň spolu s tebou v izbe by potreboval fety, ale chýba mu 1k, napríklad. A mohol by si mu pomocou klávesy g/j hodiť papierové peniaze, každý s hodnotou 500 dolárov.
    A po každej smrti väzňa by z neho vypadlo 1500 dolárov, ktoré si môžu ostatní zobrať ( mŕtvy vezeň nepríde o žiadne straty jeho peňazí ).

    + Secret shop
    Na hocijakej mape by sa nachádzal pri nejakej lekárničke jeden jediný malý Secret shop s možnosťou kúpy glocka s 5 nábojmi ( 4500 ), deagle s 2 nábojmi ( 7000 ), vesta, medkit ( 25 hp ) ( 5000 )

  4. #4

    Odpověď: Nově věci na Jailbreak

    Házení peněz zní super... To se líbi mně! ... Zní to fakt dobře.. ale mohli bytoho hráči zneužívat... musela by se přidat tabůlka s penězi
    TheLordStar. je jako alkohol, každá holka ho pije ráda, ale pak z něj grcá. :D

  5. #5

    Odpověď: Nově věci na Jailbreak

    Citovat Původně založeno Kaco Zobrazit příspěvky
    2.1. Ta coina, to by si musel utiecť Simonovi a hľadať po celej mape jak ihlu v kope sena ? Asi by si mohol detailnejšie vysvetliť
    No hele, jak teď nad tím uvažuju byla by to blbost, ale mohlo by se to vždy objevit, jen když se zapne mod, stejnak každý líta po mapě, takže bude 90% šance, že se to najde..
    TheLordStar. je jako alkohol, každá holka ho pije ráda, ale pak z něj grcá. :D

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2017
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    51

    Odpověď: Nově věci na Jailbreak

    Lordíku, s tím paintballem souhlasím. Je to zajímavý nápad. Myslím, že by to bylo super zpestření.

  7. #7

    Odpověď: Nově věci na Jailbreak

    Boostiku děkuju<3, Prosil bych adminy o nějaké vyjádření, jestli je to použitelné ... děkuju <3
    TheLordStar. je jako alkohol, každá holka ho pije ráda, ale pak z něj grcá. :D

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Nově věci na Jailbreak

    Deagle místo glocka souhlas.
    Mod Paintball taky.
    Mod Dog nevypadá špatně.
    Házení peněz, hm, mlže být, ale stačí si koupit VIP a na fety máš raz dva. :D Nebo použiješ na CT sekáček.
    Medkit asi ne, když už tak 1x za kolo. Ale zase, ct hitne někoho, on bude mít 20-10hp, bude mít připravený shop, máčkne a bude mít heal a ct prohraje, trochu nefér. Takže spíš ne.
    Stavění plochy nemusí být špatný, jen se to nesmí zneužívat, třeba že box, který nejde zavřít, tak tam by nesměli použít bloky, protože zabraňování vzoupře.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Vortexx
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Ostrava-Vítkovice
    Příspěvky
    88

    Odpověď: Nově věci na Jailbreak

    Ani jedno se stejně nepřidá, už tu byli lepší návrhy.

  10. #10

    Odpověď: Nově věci na Jailbreak

    Vortexxii na to že jsi Ostravák, tak si mě zklamal :D .... Bastiene souhlasím, zneužívání toho stavění určitě ne. A medKit 1 za kolo jako všechno ...
    TheLordStar. je jako alkohol, každá holka ho pije ráda, ale pak z něj grcá. :D

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Vortexx
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Ostrava-Vítkovice
    Příspěvky
    88

    Odpověď: Nově věci na Jailbreak

    Nemyslím to zle, ale jen vím, že se to tam stejně nepřidá :D

  12. #12
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Post Odpověď: Nově věci na Jailbreak

    Zdravím.

    Za mňa je to mierne všetko komplikované, zhrniem teda svoje nasledovné konanie a tam sa dostávame aj k názorom.

    1.) Mód je celkom špeciálne zaujímavý, čo znamená, že ma trocha zaujíma svojou originalitou, ba aj vtipnosťou. Skvelé je len nájsť vhodného adepta, ktorý by mal záujem ho už len spraviť. Poprípade by bolo tiež najlepšie, keby vypíšeš všetky možnosti okolo spomínaného módu. Keď tento prvý návrh by som mal povedať, tak za mňa ÁNO.

    2.;2.1.) Tu by som už nič veľkého netvoril, pretože čo sa týka obchodu u zlodejov tak je ešte v skvelom stave, pretože nie je ani plný, ani nejak prázdny. Cena produktov je tiež priemerná a hráči s výhodami ich majú rýchlejšie, ale dokonca aj výhodnejšie. Glock by som nechal tak ako bol doteraz, nemeniť. Tam si ešte náhodou spomínal niečo podobné ako lekárničku, ktorá by dávala niekoľko desiatok životov späť. Ako dobre možno vieš, tak dá sa kúpiť aj vesta, drogy alebo u hráčov s výhodami je ešte 10 životov automaticky pripočítaných, keď zabiješ nejakých policajtov. Tentokrát by som toto všetko, čo som spomenul nepatrno nechal na svojom mieste, takže musím dať NIE.

    2.2;3.)
    Absolútne mi toto príde nevhodné a zbytočné, pretože peniaze si zarobíš každým kolom viac a viac a nepríde mi to z prvého miesta najlepší nápad. Poprípade keď už nejaké zbrane, tak maximálne čo sú na danej mape, ale za mňa určite NIE. Niektoré mapy majú totiž aj samotnú gravitáciu umiestnenú v danom priestore ako napríklad "jb_satomi, jb_oasis." Keď sa tu rozprávate o nejakých políčkach/blokoch, príde mi to opäť zbytočné, pretože existujú na mape rôzne krabice, steny, na ktoré sa dá vyliezť. Síce nie vždy je tá možnosť, ale ja by som to osobne nepridávala a konečné vyjadrenie k bodu je NIE.

    Keď to tu mám teraz práve zhrnúť všetky tieto body, tak síce väčšina za mňa je nie, ale ten jeden spomínaný mód sa mi páči. Je to len môj osobný názor, za ktorým si práve stojím.

    Edit: Za málo.
    Naposledy upraveno LANGER; 18-04-20 v 09:51.

  13. #13

    Odpověď: Nově věci na Jailbreak

    Děkuju, za hodnocení/kritiku ... Neberu ti ty názory, stejnak ti také nemůžu ani oponovat :D :)
    TheLordStar. je jako alkohol, každá holka ho pije ráda, ale pak z něj grcá. :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •