Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Sťažnosť na forum

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Sťažnosť na forum

    Zdravím!
    Milovníci kotelny, milosrdný a nesmierne úctyhodný admini!

    Chcel by som sa sťažovať na moderátor, že nezapríčinili famu, kt. sa práve odohráva na forum, vďaka sewellovi.
    Chcel by som požiadať aby sťažnosť bola viditeľná pre hráčov a nebola presúvaná do AT, je to bežná sťažnosť taktiež ako na iného hráča / admina, neni dôvod zakrývať príspevky ak by došlo ktomu akov minulosti.
    Taktiež mi príde divné, prečo neni dodržaný štandarný postup pri vytvorení sťažnosti /hlásenia na hráča /admina ako vždy?
    Zbytočne sa do toho vyjadruje hráč a nahlásený tiež a vzniká z toho hádka.
    Chcel by som poprosiť aby všetky komenty okrem clear /cheater vyjadrovania adminov k príslušnej veci a dodržania bežného štandardu /postupu pri vytvorení sťažnosti / hlásenia.
    Hráč nemá právo vyjadrovať sa do hlásenia /sťažnosti v ktorej prebieha jeho hráčsky osud.
    Taktiež nevidím dôvod, prečo by Admin mal tiež svoju možnosť nedodržiavať postup, kt. funguje niekoľko rokov.

    Ak by to naďalej presahovalo porušovania štandardného postupu, hráči by tiež chceli vyjadrovať sa do sťažností, kde figuruje ich meno a osud na kotelne.

    Prosím aby všetky kktské príspevky od sewella, šéfa boli zmazané.

    Následne aby sa po konečnom verdikte, kt. určia jump admini vytvoril nové vlákno v žiadosti o UB a obhajoval.
    Ďakujem!
    Boh s vami

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Sťažnosť na forum

    Flame'
    Moja Chybička, sorry

  3. #3
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    153

    *VIP*

    Odpověď: Sťažnosť na forum

    Čau nihil, ban som dostal a bol zrušený do 5tich minút.
    Ten thread je mix medzi hlásením/žiadosťou o UB. Prečo je tomu tak? Lebo mi Revan dal ban.
    Ja som len za to aby sa nevyjadroval Sewell, svoje k tomu už povedal, nie je admin a jeho názor nemá váhu.
    Bolo mi jasne naznačené, že keď som admin, mám ešte menšiu hodnotu ako hráč ktorý má nárok na vysvetlenia.

    A preto, som za to aby sa to riešilo ako štandardná žiadosť o UB kde dostanem vysvetlenia od banujúceho admina, tak ako sa to štandardne robí.

    E: nejaký ten zmysel pre humor predsalen máš :D
    Naposledy upraveno sef; 16-04-20 v 20:44.

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Sťažnosť na forum

    mi Revan dal ban.
    Ten revan je smrad zariadim pull up na jeho štvrť za to

    Ináč napíš tam clear
    Máš väčšiu šancu, že nedostaneš ban!! :-Dd

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Sťažnosť na forum

    S veřejným řešením souhlasím a už by mělo být napraveno, téma je dostupné veřejně.
    Nicméně na mazání jakéhokoli příspěvku nevidím důvod. Hráč, který je nahlášen, má právo se k hlášení vždy vyjádřit, ale bohužel není možné to nastavit systémově. Pokud by šlo o běžného hráče, zprostředkovaně by mu příspěvek vložil kdokoli, kdo může do tématu přispívat tak, jako tomu bylo v minulosti.
    Nějaké mazání příspěvků dělám nerad, tady mi to zatím přijde relativně v pořádku, bez nutnosti nějakého zásahu. Předpokládám, že nyní není co nového do tématu vnést kromě názorů jump adminů.
    Naposledy upraveno hofy; 16-04-20 v 20:47.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Sťažnosť na forum

    Už je to dávno vrácené a bylo domluveno, že to zůstane zamčené. Takže nechápu tvůj post, můžeš si stěžovat komu chceš, ale ti co to odsouhlasili jsou právě ti, kteří mají ty hodnosti hned pod Kotlem. Téma se automaticky neaktualizuje, takže můžete být rádi, pokud se tam něco nového objeví, ale to bude záleže spíše na chatu, jak vidím Sewella, tak bude spíš lepší nic tam nedávat a jen to tak nechat a hodit tam potom jen vyjádření adminů, na které se čeká.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •