Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: hah, you have no POWER HERE

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Arrow hah, you have no POWER HERE

    Citovat Původně založeno SECRET
    Mel jsi to hodit nekam do offtopicu at to nechaj tam a hraci se muzou vyjadrovat i k tomu co jsi napsal ty, jelikoz tam take nemuzou a chteli to treba podporit. Zachvili hraci uvidi jen pravidla fora a chat adminu s takovou..
    Zdravím!
    Milovníci kotelny, milosrdný a nesmierne úctyhodný admini!

    Chcel by som sa sťažovať na moderátor, že nezapríčinili famu, kt. sa práve odohráva na forum, vďaka sewellovi.
    Chcel by som požiadať aby sťažnosť bola viditeľná pre hráčov a nebola presúvaná do AT, je to bežná sťažnosť taktiež ako na iného hráča / admina, neni dôvod zakrývať príspevky ak by došlo ktomu akov minulosti.
    Taktiež mi príde divné, prečo neni dodržaný štandarný postup pri vytvorení sťažnosti /hlásenia na hráča /admina ako vždy?
    Zbytočne sa do toho vyjadruje hráč a nahlásený tiež a vzniká z toho hádka.
    Chcel by som poprosiť aby všetky komenty okrem clear /cheater vyjadrovania adminov k príslušnej veci a dodržania bežného štandardu /postupu pri vytvorení sťažnosti / hlásenia.
    Hráč nemá právo vyjadrovať sa do hlásenia /sťažnosti v ktorej prebieha jeho hráčsky osud.
    Taktiež nevidím dôvod, prečo by Admin mal tiež svoju možnosť nedodržiavať postup, kt. funguje niekoľko rokov.

    Ak by to naďalej presahovalo porušovania štandardného postupu, hráči by tiež chceli vyjadrovať sa do sťažností, kde figuruje ich meno a osud na kotelne.

    Prosím aby všetky kktské príspevky od sewella, šéfa boli zmazané.

    Následne aby sa po konečnom verdikte, kt. určia jump admini vytvoril nové vlákno v žiadosti o UB a obhajoval.
    Ďakujem!
    Boh s vami

    Flame'
    Moja Chybička, sorry

    na žiadosť hráča!

    https://www.youtube.com/watch?v=b4sU9wfQf2Y
    nieco k pobaveniu
    + ten secret je asteb ale pst

  2. #2


    Odpověď: hah, you have no POWER HERE

    Citovat Původně založeno deepLy disappointed Zobrazit příspěvky
    Zdravím!
    Milovníci kotelny, milosrdný a nesmierne úctyhodný admini!

    Chcel by som sa sťažovať na moderátor, že nezapríčinili famu, kt. sa práve odohráva na forum, vďaka sewellovi.
    Chcel by som požiadať aby sťažnosť bola viditeľná pre hráčov a nebola presúvaná do AT, je to bežná sťažnosť taktiež ako na iného hráča / admina, neni dôvod zakrývať príspevky ak by došlo ktomu akov minulosti.
    Taktiež mi príde divné, prečo neni dodržaný štandarný postup pri vytvorení sťažnosti /hlásenia na hráča /admina ako vždy?
    Zbytočne sa do toho vyjadruje hráč a nahlásený tiež a vzniká z toho hádka.
    Chcel by som poprosiť aby všetky komenty okrem clear /cheater vyjadrovania adminov k príslušnej veci a dodržania bežného štandardu /postupu pri vytvorení sťažnosti / hlásenia.
    Hráč nemá právo vyjadrovať sa do hlásenia /sťažnosti v ktorej prebieha jeho hráčsky osud.
    Taktiež nevidím dôvod, prečo by Admin mal tiež svoju možnosť nedodržiavať postup, kt. funguje niekoľko rokov.

    Ak by to naďalej presahovalo porušovania štandardného postupu, hráči by tiež chceli vyjadrovať sa do sťažností, kde figuruje ich meno a osud na kotelne.

    Prosím aby všetky kktské príspevky od sewella, šéfa boli zmazané.

    Následne aby sa po konečnom verdikte, kt. určia jump admini vytvoril nové vlákno v žiadosti o UB a obhajoval.
    Ďakujem!
    Boh s vami

    Flame'
    Moja Chybička, sorry

    na žiadosť hráča!
    Ty jsi fakt debílek Nihile :DDD
    Zaa dostaneš měsíc na forku :D

  3. #3


    Odpověď: hah, you have no POWER HERE

    Ty ses hloupej až to bolí, ako keby si nevedel, že keď je sťažnosť na admina tak sa admin môže vyjadriť, nieje to prvýkrát keď sa admin vyjadruje k sťažnosti na neho zatiaľ čo pri sťažnosti na hráča sa musí čakať :P

    Pesnička pre teba <3
    https://youtu.be/l7qDHE1PEGA
    Naposledy upraveno InLoveSvK; 17-04-20 v 00:20.


  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Re: hah, you have no POWER HERE

    Môže sa vyjadriť iba za to, že má možnosti
    Keby nemá neni tam ani 1 koment hah

  5. #5


    Odpověď: Re: hah, you have no POWER HERE

    Citovat Původně založeno deepLy disappointed Zobrazit příspěvky
    Môže sa vyjadriť iba za to, že má možnosti
    Keby nemá neni tam ani 1 koment hah
    Tak napíše nějakému "kamíkovi" z AT a postne mu to.. :D Ani to nemusí být kamík, však postnout to za někoho není problém.. :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •