Filosofie JB anarchy
Nápad na tento server jsem dostal z důvodu, že nesouhlasím s filosofií raženou na normálních JB serverech. Jsou to zejména tyto 3 body:

1) Na to, že to má být "FUN mód", tak je na něm na můj vkus příliš omezení a zákazů.
2) Věžni se mají zabavit, nikoli se jich zbavit.
3) Cílem hry je vyvolat vzpouru.

Zhruba od těchto tří bodů se pak odvijí veškerá nařízení, zákazy a tresty. Rád bych tedy nyní prezentoval svůj náhled na mód Jailbreak.


Moje vize

Začněme cílem hry. Jaký je cíl hry? Cíl hry je Získat VD popřípadě Zabít všechny CT. A jak to splnit? Vedou k tomu dvě cesty:

1) Udělat vzpouru
2) Přežít jako poslední a dostat PP

Jak těchto dvou věcí dosáhnout?

ad1) Vzpoura je prostá. V nestřezený okamžik zaútočím na CT a doufám že jsem lepší než oni.

ad2) Jak dosáhnout PP? Eliminací ostatních vězňů. A zde se dostávám do sporu se současnými pravidly. Chci PP, ale sám nemůžu ostatní vězně nijak atakovat. Proč? Jsem vězeň. Jsem podlý, zákeřný člověk. Jsem schopný všeho. Zradil bych i vlastní matku, jen abych získal PP. Přejel bych ostatní, zmáčknul náhodu, podváděl při atrakcich, prásknul spoluvězně že má zbraň JEN ABYCH ZÍSKAL PP. Ale nemůžu. Proč? Protože pravidla... Ty pravidla podkopávají základní smysl toho modu...


A jakou roli v tomto modu hrají CT? Snížit riziko vzpoury na minimum a klást co největší překážky k zisku PP. Fráze, že "vězni se mají zabavit a ne se jich zbavit" je píčovina. Samozřejmě, že se jich CT musí zbavit, jinak by ty kola byla nekonečná. Ale aby to bavilo simona i vězně, dělá to nějakým zábavným způsobem.


Pravidla JB Anarchy

Simon řídí hru. Všichni ho musí poslouchat.


Pravidla pro dozorce:
1. Simon musí mít funkční mikrofon.
2. Simon nesmí dávat nesplnitelné příkazy.
3. Je zakázán freekill.

Pravidla pro vězně:
1. Zákaz bugování z cely.


VOTEKICK / VOTEBAN
Pro případ, že by na serveru například hráč zdržoval PP nebo byl CT bez mikrofonu, CT co dělá MFK apod... Měl by být na serveru dostupný votekick/voteban. Při shodě 75 % lidí na serveru bude dotyčný hráč vykopnut/zabanován. Server by měl mít oddělený banlist od ostatních serverů. Admin by v zásadě neměl být na serveru potřeba. Měl by řešit pouze přestupky jako cheating/reklama/hrubá vulgárnost apod.



Technické požadavky (pro Kotla/Buraka/Doese/co ja vim, kdo má přístup a umí to)
1) Založit nový server
2) Kapacita serveru: 16 - 18 hráčů
3) Vytvořit k němu oddělený banlist
4) Nastavit Voteban/Votekick na 75 % populace serveru

Přípomínky vkládejte do tohoto threadu >>> TADY <<<