Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Žádost o práva - Knife

  1. #1

    Žádost o práva - Knife

    Zdravíčko, chtěl bych žádat o práva na server Knife.. Jsem tam pečený vařený.. Začal bych asi tím... Je mi 21 let.. Pocházím z Ústeckého Kraje nedaleko Chomutova. Dříve jsem hrál profi hokej za Piráty Chomutov z nedostatku financí bylo třeba přerušit hokejovou kariéru a začít makat jako stavbyvedoucí.. Teď něco o hře.- Rád bych vám pomáhal se serverem Knife, protože jsem tam dalo by se říct neustále, chytat hráče co vlakují a kazí hru druhým a myslím se, že bych vám tím ulehčil práci. Už jednou jsem na serveru, který už neexistuje adminem byl, ale to už je dávno. Byl bych moc rád, kdybych dostal práva, mohl vám pomáhat a vyvíjet se. A tou poslední věěci abych vám nic netajil díval jsem se do banlistu.. a mám tam dva bany za wh a aimbot.. :D nikdo jiný mě nenapadá než bratr, páč jsem kvůli němu musel komplet resetovat celý PC nadělal mi tu paseku. Píšu vám to proto, protože znám ty lidičky co to tají a pak se vymlouvají, že jijch táta apod... nemám co skrývat. Předem vám Děkuji s pozdravem MiŁyPan

    Nick na serveru jako : orangE!, CreaTin, a teď jako MiŁyPan.
    steam ID STEAM_0:1:427820604

    Snad jsem na nic nezapomněl

  2. #2

    Re: Žádost o práva

    Ahoj. Dokázal bys popsat, jak poznáš knifebot a autobunnyhop?

  3. #3

    Odpověď: Re: Žádost o práva

    Ahoj Grakone autobhop poznám, když skáče dotyčný bez záseku a má neustalý Boost. Kb snad pochopíš.. hrac co je afk a sekne tě při přiblížení, hlavně poznáš jaky má pohyb myši jestli jen natačí nebo tě dá bokem k tomu má i Bhop.. dává tě zády.. :D nevím jak ti to popsat ale rozeznám ho. jinak bych si o práva nežádal. předem děkuji

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žádost o práva

    Hello, hlásiš niekomu?

  5. #5

    Odpověď: Žádost o práva

    Hello Revane. Poslední dobou chodí na knife málo lidí. A když už jsou tak to jsou zkušení střelci, kteří hrajou podle pravidel. :-)

  6. #6

    Odpověď: Žádost o práva - Knife

    DAjte LCk

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: Žádost o práva - Knife

    Lck. na vl. zd.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •