Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Lagy ve hře, využitelná RAM

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Angry Lagy ve hře, využitelná RAM

    Dobrý den Pánové a dámy-slečny.

    Můj thread je založen asi jen na tom, že potřebuji pár rad..:).


    1. Mám problém v Counter-Strike 1.6. Jde o to, že mám microlagy a netuším jak to vyřešit. Internetem to spíše nebude, ten by měl jet normálně.

    (Síla signálu je vynikající a to jsem v kuchyni).

    Kdyby věděl kdokoliv o něčem, co mi pomůže tak klidně. Ať to jsou i programy, tak i příkazy. :)

    2. Má sestava.
    Notebook Fujitsu computer SIEMENS.
    Intel Core 2 DUO, CPU T5800, 2.0 GHZ.
    4 GB RAM, v tomto bych potřeboval poradit jak se dají zvýšit RAMKY.. jelikož mi to píše, že mi to využívá 2.96 GB ram.. což je abosurdní..:-DD.

    Je to Windows 7. 32-BIT systém.

    (Vím, že tohle bych měl psát na nějaké stránky, kde se zabývají počítači a jinými IT věcmi, ale co už no..:-D snad to nebude vadit.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090


    Odpověď: Nevím si rady:)))

    Ahoj,

    1. Při lagu roste ping? Zkusil bych připojit kabelem, pokud bude problém přetrvávat, můžeme internet vyloučit.
    2. 32-bit ti neumožní využít více než 3 GB ram. To je maximum. Tvoje CPU 64-bit podporuje, takže bych přechod na Windows s 64-bit zvážil.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: Nevím si rady:)))

    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    Ahoj,

    1. Při lagu roste ping? Zkusil bych připojit kabelem, pokud bude problém přetrvávat, můžeme internet vyloučit.
    2. 32-bit ti neumožní využít více než 3 GB ram. To je maximum. Tvoje CPU 64-bit podporuje, takže bych přechod na Windows s 64-bit zvážil.
    1. Ne. Jen se to laguje.
    2. To asi chápu, taky jsem to zvažoval, ale nemám peníze.. :D

    Myslíš, že by se to dalo udělat příkazy či programy?

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090


    Odpověď: Lagy ve hře, využitelná RAM

    Přechod z 32-bit na 64-bit je zdarma v rámci jedné licence. https://www.microsoft.com/cs-cz/soft...nload/windows7
    Pokud o to máš zájem, zkusil bych rovnou čistou přeinstalaci OS, třeba se tím problém s lagy odstraní. Tohle se špatně debuguje. Jinak máš ve hře FPS stabilní? Co máš za grafickou kartu?
    Programy určitě nepomůžou. Jestli máš nějaké, co deklarují zrychlení, boost, apod, rovnou bych je odinstaloval.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: Lagy ve hře, využitelná RAM

    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    Přechod z 32-bit na 64-bit je zdarma v rámci jedné licence. https://www.microsoft.com/cs-cz/soft...nload/windows7
    Pokud o to máš zájem, zkusil bych rovnou čistou přeinstalaci OS, třeba se tím problém s lagy odstraní. Tohle se špatně debuguje. Jinak máš ve hře FPS stabilní? Co máš za grafickou kartu?
    Programy určitě nepomůžou. Jestli máš nějaké, co deklarují zrychlení, boost, apod, rovnou bych je odinstaloval.
    Aha:D pardon, já se moc nevyznám v tomto.
    No... Někdy to skáče na 60-70 i 40. A dělá to hlavně u txt map, jakože.. Nevím jak to říct.. Je to kvůli těm texturam hlavně :-D.
    Nemám no, většina jsou jako IOBIT atd :))

  6. #6


    Re: Lagy ve hře, využitelná RAM

    Zdravím. Myslím si, že PC máš dostatečně výkonný na to, abys rozjel plynule csko. Nevím, co přesně myslíš mikrolagem, ale budu se toho držet. Ještě před přeinstalováváním OS bych zkusil to nejjednodušší, co můžeš udělat. Nastavit si pořádně raty. Zde je moje osobní doporučení.

    rate "20000"
    cl_updaterate "100"
    cl_cmdrate "105"
    cl_cmdbackup "2"
    ex_interp "0"

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: Lagy ve hře, využitelná RAM

    Myslím tím když třeba hejbu s myší :) tak mi to smoothuje jestli mě chápeš?

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Iluminato
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    JailBreak, Furien
    Příspěvky
    58


    Odpověď: Lagy ve hře, využitelná RAM

    Mne to "mikrolagovalo" aj zo zlej podložky na myš you know...otvor si net graph počas hrania a pozeraj, či v tom tvojom mikrolagu zakolíše net alebo fps, nech vieš kade sa pohnúť ďalej.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: Lagy ve hře, využitelná RAM

    Citovat Původně založeno Iluminato Zobrazit příspěvky
    Mne to "mikrolagovalo" aj zo zlej podložky na myš you know...otvor si net graph počas hrania a pozeraj, či v tom tvojom mikrolagu zakolíše net alebo fps, nech vieš kade sa pohnúť ďalej.
    Hraju na dřevu no... :Dddd dřevěná podložka..
    OKOK kouknu na to, díky.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •