Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 28 z 28

Téma: [ archivace 26.4. ] Reformed --> Milk CZ

  1. #16
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: Reformed

    Ahoj. Chápu Tvoji rozhořčenost, ale jak už napsali moji kolegové, náš Jailbreak je postavený na tom, jaký teď je. Většina lidí je na to zvyklá a baví je to.
    Ano, máš pravdu v tom, že Jailbreak je o tom, že vězni mají poslouchat a když neuposlechnou, tak umřou. Ale když jsem na konkurenčním portále, tak Vy ani nepotřebujete JB mapy. Stačí Vám cely a box. Např. z 12 lidí než dojdou do boxu zbyde jich 5 a těch 5 v boxu umře na CTčka, kteří je fragnou i když hnou myškou o 2 cm.
    Je to tu dělané mírnější formou, viz. napsané už nahoře. Zkus prosím více hrát za Tčka a hraj na serveru, kde je více lidí a zkušenější hráči u CT. Od nich se to dá např. za týden hezky pochytit.
    Znám jednu hráčku z nejmenovaného portálu, co přišla na náš a dělala stejné chyby, nebo se jich aspoň dotýkala. Po několika vysvětlení, pochopení chodu našeho Jailbreaku a hraní více za T, ji to pak šlo parádně a chápala to.
    Holt, jsme jiní a proto tu asi hraje i většina lidí.
    Life is illusion.

  2. #17

    Odpověď: Reformed

    @Burak1
    Dělal jsem bordel? Ne, normálně jsem hrál.
    Zmínil jsem GS? Ani jednou! (To až potom kolega v banu, pro tvou informaci)
    Bráním se nesmysly? V žádném případě, jen tady mluvím o logice věci a o tom, co máte v pravidlech vy.
    Co má každý přehlížet? Hrál jsem úplně normálně.
    Proč by mi měla přiletět perma? Znovu opakuji, nic špatného jsem neudělal.
    Za stejnou věc permu? Dodatek "GS je lepší"?? To sis právě vycucal z prstu?

    Za mě tedy podtrženo sečteno, Burak1 je přehnaně arogantní, zaujatý (tudíž naprosto neobjektivní) a neumí se vyjadřovat bez užití vulgárních výrazů.


    E: @DeadJoy
    Jak jsem řekl, respektuji váš herní systém a hrál jsem naprosto jiným stylem, než na jaký jsem zvyklý. Ale kdo neposlouchá úmyslně, toho zabíjím, tak to zkrátka cítím já a proti tomu snad nemůžete nic říct. Nefragoval jsem, to vypadá jinak.
    Naposledy upraveno REFORMED; 21-04-20 v 11:47.

  3. #18

    Odpověď: Reformed

    Já nechápu, jak si tady na forku můžeš hrát teď na strašně ublíženýho, jak nejses vulgární atd atd.. včera na serveru ses choval jako jelito, mě si třeba řekl “drz hubu”, když sem se ti jen snažil vysvětlit, ať nefragujes kraviny. Nikdo tam schválně neprovokoval.
    Na assisu si pro změnu řekl dobehnete do boxu a hráče, kteří se okamžitě nerozebehli si fragnul.
    Jestli tady tvrdíš, ze te někdo provokoval tím, ze odcházel od zadní tak ses jen obycejnej lhář.
    Zabíjel si opakovaně zpětně, co má za smysl fragnout po dvou minutách, hráče, který už plní úkol v atrakci?
    Sami hraci kvůli tobě odcházeli, neustále tam jen padala otázka “za co kill”.
    Na serveru byl i AIM admin Madrfakr, kterymu si dal proste kill jen tak ze se nepatrně pohnul od zadní stěny.
    Ty si tady budeš hrát na ublizenyho, ze ty si plnil všechno jak si měl a ses dokonalej, to jo.
    Fragoval si kraviny, poradit si si nenechal, s Milkem sme to řešili, dávali sme ti šanci, ban byl proste a jednoduše na místě.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 21-04-20 v 12:03.

  4. #19

    Odpověď: Reformed

    @Nakladana Okurka

    Já nechápu, jak si tady na forku můžeš hrát teď na strašně ublíženýho, jak nejses vulgární atd atd.. včera na serveru ses choval jako jelito, mě si třeba řekl “drz hubu”, když sem se ti jen snažil vysvětlit, ať nefragujes kraviny. Nikdo tam schválně neprovokoval.
    Na assisu si pro změnu řekl dobehnete do boxu a hráče, kteří se okamžitě nerozebehli si fragnul. Řekl bych, že to řekl spíš legendthe, ale o to nejde.
    Jestli tady tvrdíš, ze te někdo provokoval tím, ze odcházel od zadní tak ses jen obycejnej lhář. Myslím, že to dělal Filda a neříkám, že mě tím provokoval ale neposlouchal a dělal to naschvál, tak umíral
    Zabíjel si opakovaně zpětně, co má za smysl fragnout po dvou minutách, hráče, který už plní úkol v atrakci? Bylo to jednou a byla to Nikol, ktera vybehla po nevim jak dlouhe dobe z cely a zamichala se mezi ostatní hráče, takže jsem čekal, než bude někde bokem, aby dostala kill, který si zasloužila
    Sami hraci kvůli tobě odcházeli, neustále tam jen padala otázka “za co kill”. Tato otázka padala, protože jsou zvyklí, že si můžou dělat co se jim zachce.
    Na serveru byl i AIM admin Madrfakr, kterymu si dal proste kill jen tak ze se nepatrně pohnul od zadní stěny. To si nevybavuju, ale demo nemá ani jeden z nás. Možná něco udělal a ty o tom ani nevíš.
    Ty si tady budeš hrát na ublizenyho, ze ty si plnil všechno jak si měl a ses dokonalej, to jo. Hrál jsem v souladu s pravidly a trestal jsem ty, co neposlouchali Simona nebo opakovaně porušovali zákazy.
    Fragoval si kraviny, poradit si si nenechal, s Milkem sme to řešili, dávali sme ti šanci, ban byl proste a jednoduše na místě. Dávali jsme ti šanci? Od začátku jste čekali na jak dlouho budete moct zabanovat "blbečka z GS," ty jeden GS Hunteře.

  5. #20

    Odpověď: Reformed

    Citovat Původně založeno REFORMED Zobrazit příspěvky
    Na serveru byl i AIM admin Madrfakr, kterymu si dal proste kill jen tak ze se nepatrně pohnul od zadní stěny. To si nevybavuju, ale demo nemá ani jeden z nás. Možná něco udělal a ty o tom ani nevíš.
    Nehnul jsem se od zdi ale pouze nepatrně v řadě u zadní stěny. FK byl opravdu přehnaná reakce.

    Obecně si myslím, že než se začneš cpát k CT, tak nestačí znát pouze pravidla ale i jejich výklad v praxi. Na Kotelně je komunita a zaběhnutý systém který je nutný respektovat. Když si začneš pravidla uplatňovat po svém, tak musíš čekat negativní odezvu.

  6. #21
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ zákaz k posouzení ] Reformed --> Milk CZ

    Já mám pár lidí známých na GS, tak nebudu ani na tebe nějaká zlá :))), protože vím, že se mezi nimi najdou i slušní a normální admini.

    V první řadě, pokud sis chtěl u nás zahrát a podívat se, jak to chodí, tak si měl jít pouze k T. Kdyby sis pořádně ty pravidla četl, tak je tam napsané, že hráč může být u CT až po nějaké době, kdy už ovládá pravidla za CT. Pokud tomu tak není a už dělá chyby, tak následuje zákaz a je to jen za to, protože nesplnil dané pravidlo. Jakmile někdo poví u CT ať jdou "na zadní stěnu" tak už je jasné odkud daný hráč pochází, takže si ani nemusel nikde psát, že jsi z GS, takové pravidlo u nás není. Pokud ho povíš, tak vězni jdou opravdu na tu zadní stěnu, což je zadní stěna boxu - nahoře a za to je nemůžeš zabit. No a tím se vlastně vracím k tomu základnímu pravidlu, že neznáš naše pravidla a neměl bys u CT vůbec být. Jestli ti naši admini dali šanci, tak to byla pouze jejich dobrá vůle. Na nadávky do voicu bys musel mít nějaký důkaz, takže tohle se zde nemůže ani řešit.

    Tím pádem je zákaz v pořádku. Koneckonců ho máš pouze na týden, což o proti tvým kolegům z GS je ještě nic, někteří rovnou dostávali permanentní bany. Takže tvým úkolem je naučit se naše pravidla a pobýt nějakou u T, abys vůbec chtěl si zahrát u CT, tam se nejlíp naučíš odposlechem co se správně říká. Jediné co bych mohla vytknout byl reason banu, který mohl být normální a ne třeba vůči tobě nějak útočný, ale už se změnil.

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Souhlasím s každým slovem, až na to, ze reason banu odpovídá tomu, čím si s těma hráčema musíme poslední dobou procházet.
    Chápu čím si asi musíte v těchto případech procházet, ale s tím reasonem jde hráč si žádat o UB a pak to vypadá blbě, jako vizitka admina pro náš portál. Je lepší, když tam bude normální důvod.
    Naposledy upraveno Britny; 21-04-20 v 21:28.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #22

    Odpověď: [ zákaz k posouzení ] Reformed --> Milk CZ

    Souhlasím s každým slovem, až na to, ze reason banu odpovídá tomu, čím si s těma hráčema musíme poslední dobou procházet.

  8. #23

    Odpověď: [ zákaz k posouzení ] Reformed --> Milk CZ

    @Britny

    Na serveru jsem již předtím hrál, pravidla znám, na začátku jsem se kvůli tomu, na co jsem zvyklý přeřekl, ale od dalšího kola jsem to říkal správně, to se stát může.

    "Kdyby sis pořádně ty pravidla četl, tak je tam napsané, že hráč může být u CT až po nějaké době, kdy už ovládá pravidla za CT." Žádné taková pravidlo jsem nenašel, je to jakousi samozřejmostí, ale nikde není explicitně napsáno, takže jsem měl dle mého názoru zkušeností dost. Každopádně i přesto, že jsem dal ten příkaz chybně, nezabíjel jsem, protože mi to hned posléze došlo a vlastně tím nedošlo k porušení pravidel. Děkuji za hezkou odpověď, ale stále mě zajímá důvod banu, který nebudu schopen si rozumně a v souladu s pravidly obhájit.

  9. #24
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    615

    Odpověď: [ zákaz k posouzení ] Reformed --> Milk CZ

    ban oprávnený

    E: + ešte som si pozrel len tak banlist z GS s nickom REFORMED a našlo mi toto -> http://csko.cz/XBo9 tak asi vieme prečo sa sem chodia vyblbnúť
    Naposledy upraveno Kaco; 22-04-20 v 09:58.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  10. #25

    Odpověď: [ zákaz k posouzení ] Reformed --> Milk CZ

    Tak ty jsi dobrý random, bráško :DDD Hledá bany podle nicku a ne podle Steam ID, to zaprvé, a zadruhé, já mám čistě REFORMED a ne nějaké kydy kolem toho :DDD WP, vážně jsi v určitém směru "spešl" :D

    E: Milý Kaco, když už chceš dělat takové psí kusy, tak se hodí alespoň používat hlavičku. Proč bych si kupoval CS (a tudíž měl Steam ID), když můžu CS stáhnout a cheatovat spokojeně (případně dělat bordel) na Non-Steamu (tedy s Valve ID)?? Ne, rozhodně to nejsem já, a mohlo by tě zarazit už jen to, jak moc se liší ty jména ve stylu... -_-
    Naposledy upraveno REFORMED; 22-04-20 v 15:42.

  11. #26
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    615

    Odpověď: [ zákaz k posouzení ] Reformed --> Milk CZ

    Za 1. prečo by som mal hľadať iba podla ID ? :D a za 2. čisto REFORMED tu kludne môžeš mať no na iných portáloch si mohol mať aj iný nick takže až taký random to nieje si myslím :)
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  12. #27

    Re: [ zákaz k posouzení ] Reformed --> Milk CZ

    Vyjádřilo se tady 8 adminů a až na jednoho pro zkrácení jsou všichni za to, že je zákaz oprávněný. Hráčovi bylo několikrát důrazně vysvětleno, co udělal špatně a jak to vlastně s pravidly je. Myslím si, že k dořešení už tu nic není. Zákaz končí za tři a půl dne.

  13. #28
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ zákaz k posouzení ] Reformed --> Milk CZ

    Vyjádřilo se tady 8 adminů a až na jednoho pro zkrácení jsou všichni za to, že je zákaz oprávněný. Hráčovi bylo několikrát důrazně vysvětleno, co udělal špatně a jak to vlastně s pravidly je. Myslím si, že k dořešení už tu nic není. Zákaz končí za tři a půl dne.
    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •