Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Žádost o CHH na Aim server1

  1. #1
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Žádost o CHH na Aim server1

    Ahoj,
    rád bych požádal o práva na Aim servery. Spíše znovuvrácení hah

    Něco o mně:
    Je mi 20, moje jméno nebudu asi po 123. psát, ale pro úplnost to napíšu zase, jmenuji se Dan. Studuji brněnské VUT obor Strojírenství. Nebudu tu psát tolik osobních věcí, kdyžtak si přečtěte minulé žádosti

    Co mohu nabídnout?
    Dlouholeté, ano, opravdu dlouholeté zkušenosti s touto hrou, rozeznání cheatů je samozřejmostí, což může dokázat to kvantum nahlášených koderu za celou dobu co tu hraji, aktivita mi zase roste, což ukáže budoucnost + jsem tu dělal cca rok admina, který mi byl odebrán za blbosti co jsem tenkrát vyváděl, však jak to tu chodí, tak na špatný věci si vždy vzpomenete :D A někdo se zkušenostmi se vám určitě bude hodit.


    Moje SID: STEAM_0:0:56951860

    Děkuji za přečtění mé žádosti, budu rád za jakékoliv názory!

    pís

    čau grakone


  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1

    Ahoj Unihoc, stary kamos
    Nemal som tu cest stretnut Ta ako admina a tak by som u toho rad bol. Nikdy sa nevzdavas. To si na ludoch velmi cenim. Na WEBE je Unihoc pojem, dost pochybujem, ze Ta niekto nepozna. Dufam, ze si to uvedomujes a. A ...
    neostane to len na webe. Precital som si Tvoje predchadzajuce ziadosti. Polepsi sa!!! :)
    Drzim Ti palce. Pre Teba moje druhe PRO.


  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1

    Nebudem sa rozpisovat, tak ako v predchadzajucej ziadosti som neni proti...

    p.s. chalan ide, vyhodis ho dverami a vrati sa oknom

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1

    Citovat Původně založeno hanba mi Zobrazit příspěvky
    Nebudem sa rozpisovat, tak ako v predchadzajucej ziadosti som neni proti...

    p.s. chalan ide, vyhodis ho dverami a vrati sa oknom
    Díky moc, ty by si konečně mohl začít čist admin chat kdyz ti pisu aby si zčeknul jednoho typka :Dd

    čau grakone


  5. #5

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1

    pro

  6. #6
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1

    Dávno niesme v časoch kedy si schopných ľudí môžme vyberať. Aktívny je, admin už bol, cheating pozná na dostatočnej úrovni. Ja nemám nič proti.

    PRO.

  7. #7

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1

    Súhlas s kolegami, ak nespravíš žiadnu blbosť bude všetko vpohode. Myslím, že už dosť dospel. Pro.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1

    Přestala jsem už počítat ty tvoje žádosti o práva, ale něco mi pořád k tobě nesedí. Když čtu tvé vyjadřování v chatu a už si několikrát i zmínil negativní postoj ke Kotelně a teď chceš práva a být její součástí. Ještě tu zatím nikdo nenapsal komu nyní hlásíš, protože poslední tvá aktivita co se týče hry byla v minulém roce a v tomto máš max tuto žádost. Pirat sice psal, že na webu je "unihoc" pojem, ale neřekla bych, že zrovna v tom pozitivním smyslu - jen pohled z mé strany. Za mě zatím PROTI. Ale třeba ještě názor změním.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Přestala jsem už počítat ty tvoje žádosti o práva, ale něco mi pořád k tobě nesedí. Když čtu tvé vyjadřování v chatu a už si několikrát i zmínil negativní postoj ke Kotelně a teď chceš práva a být její součástí. Ještě tu zatím nikdo nenapsal komu nyní hlásíš, protože poslední tvá aktivita co se týče hry byla v minulém roce a v tomto máš max tuto žádost. Pirat sice psal, že na webu je "unihoc" pojem, ale neřekla bych, že zrovna v tom pozitivním smyslu - jen pohled z mé strany. Za mě zatím PROTI. Ale třeba ještě názor změním.
    "Osobně si tebou nejsem jistá. Na jednu stranu klidně bych tě na zkoušku vzala a na TA, ne žádný support admin ani není, to byl snad tehdy nějaký joke výmysl, ted se nic takovýho ani nedává. Ale na druhou mám obavy, abys nakonec nedopadnul jak madunax, který banoval dobře na aimu, ale bohužel stal se mu osudným chození na JB, kde dostával bany, což se ve tvém případě nedávno utvrdilo v té stížnosti. UB si sice dostal, ale spoustu věcí se už změnilo, takže pokud by ti dali šanci, asi bych ti doporučila tam bud vůbec nechodit, nebo se vyvarovat věcem, které jsou už zakázané.

    Pokud si žádáš o práva, tak se také vyvarovat zbytečným hádkám třeba v chatboxe, nebo poznámkám. To taky moc nepřidává jako vizitku, k tomu co si napsal "pubertálnímu chování a nevyzrálosti"
    Nábor se také změnil, takže budeš muset mít vekou trpělivost, než se k tomu náboráři třeba dostanou." - Britny 2019

    K tomu všemu co si napsala, když jsem si žádal o práva posledně, měl jsem menší aktivitu tenkrát jak ve hře tak i na fóru, možná máš rozbitej chatlog nebo tak, ale mně tam svítí, že jsem tu za poslední 2 tejdny nákej čas na serveru strávil a tobě tam svítí totohttp://csko.cz/X4TrV a něco jsem nahlásil - Pela může potvrdit.
    Zahrnula si mě tu naprosto redundantní informací co se týká toho, že sis nepřečetla mojí žádost, což se i ukázalo, protože jsem psal, že se v budoucnu ukáže víc moje aktivita. Ale to je jen mé vyjádření k tvé první větě.

    Je to tvůj názor, já ti ho neberu, ale šupnula si sem svý proti moc brzo, jen proto, že sis nezjistila pořádně informace.
    Hezký den, sama víš, že já proti Tobě nic nemám.


    E: Můžeš prosím citovat mé negativní připomínky, já si moc totiž nevzpomínám, jediný co si pamatuju, je že sem se obul do Fellowa, ale to je zase jiná kapitola, nejsem si vědom že bych negativně psal o Kotelně.
    E2: Jde o to, že to co sem psal výše, ohledně toho, že si sem dala proti moc brzo, to bylo spojení s tím, že jsem si myslel že sis nečetla tu žádost :D, protože já jsem tolerantní vůči názoru a jsem rád, že si se aspoň vyjádřila.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 25-04-20 v 08:50. Důvod: edit for britny

    čau grakone


  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1

    Tvá žádost není zase tak dlouhá, abych si ji nepřečetla. To co sem napsala v minulé, neznamená, že musím mít stejný názor i teď, protože jsem ho odůvodnila tím, že jsem právě občas z tvé strany mezi tím viděla negativní postoj. Proto jsem ti dala momentálně proti a taky jsem i napsala, že se to může změnit. Nemusíš se dívat na můj záznam chatlogu, já o práva nežádám, já si je zde udržuju jiným způsobem a dělám jiné věci a hlavně jsem své osobní důvody dřív uvedla, které možná i někteří hráči ví, než jen admini.
    Já proti tobě upřímně taky nic nemám a i přesto cos měl v minulé žádosti, tak si dostal konečné proti. Jestli dostaneš i ted proti, tak se uvidí jaká bude tvá reakce, pokud ne a práva dostaneš, tak se zase ukáže časem, jaký si udělal pokrok. Mé momentální proti si dostal, jak jsem už psala z občasných negativních připomínek, které jsi měl a teď akorát utichly možná kvůli žádosti. Něco podobnýho jsem napsala právě u Enjoye, ale ber to jako čistě můj názor, každý má nějaký. V konečném verdiktu sám víš, že se rozhodne Samco, ať je tu asi napsané možná cokoliv.

    E:
    Jen ještě ti co ti napsali hned PRO podle tebe to nenapsali moc brzy? Jen když mám jiný názor, tak je podle tebe moc brzy a neobjektivní, jesli to chápu dobře? Jo počítala jsem, že se mě na to zeptáš, ale já si tvuj log nescreenuju, abych sem hodila něco a tak dale hlavně po tvé minulé uzavřené žádosti nesahá. Kdyby sem tušila, že to zase budeš zkouset, tak bych si i možná něco odfotila, ale taková zase nejsem. Píšu čistě jen to co si pamatuju a nemám určitě v žádném úmyslu si nějak vymýšlet, nebo ti záměrně hazet klacky pod nohy a chápu, že kdo nenapíše hned PRO tak je to špatně. To je asi vše, tak třeba se ti zadari tentokrát. Už k tomu nemám víc co dodat.

    E2: Na JB nemusíš nahánět aktivitu, když chceš práva na aim, kde bys měl hlásit hlavně na web a potom adminům na steam. Takže díky chatlogu vidím, že trávíš čas více jinde, než bys měl (chatlog rozbitý nemám), pokud teda žádáš o práva na aim. Což mě pořád utvrzuje v tom, že nejsi vhodný pro admina.
    Naposledy upraveno Britny; 01-05-20 v 01:21.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1

    Nechcem aby si ma predbehol v žiadostiach o práva. Pro
    F4Ke

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1

    Britny? Se vší úctou k Tobě, nedělej ze mě idiota, dokázal jsem ho ze sebe udělat už hodněkrát sám a fakt vím, jak si požádat o práva a co se má dělat.
    To, že skočím na JB, kde nevydržím ani jedno kolo - povětšinou, neznamená že nejsem na Aimech, na Aimech sem, ať se sem vyjádří klidně hanba mi, nebo další admini co mě potkávají v 1.6ce :D
    Naposledy upraveno UNHCZ; 03-05-20 v 04:51.

    čau grakone


  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1

    Neviem, aký výsledok si očakával, ale sekať dobrotu len počas založenia žiadosti nestačí... S prihliadnutím na občasné (nazvem to) podúrovňové "excesy" hlavne v správach alebo nedávno aj na fóre, od tvojej poslednej žiadosti si ma len opäť presvedčil, že udelenie právomocí by bolo u teba stále len na škodu a potvrdzuje to naďalej aj oprávnenosť vyjadrení starších (dnes už hlavne bývalých/neaktívnych) kolegovcov v čase, keď sa ti tie práva odoberali...

    Mohol by si mať v sebe aspoň trošku súdnosti (na margo prvej časti druhej vety)...

    Nie
    Naposledy upraveno Samco; 08-05-20 v 22:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •