Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Žiadosť o práva/Bhop server

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Kristenn
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    1

    Žiadosť o práva/Bhop server

    Základne info

    Nick v hre: Krista.exe, Kristen, Kristina
    Vek: 23
    Steam ID: STEAM_0:0:59493550
    Link na steam profil: https://steamcommunity.com/id/KristenMonstre/
    Banlist: na žiaden ban si za tie roky nespomínam

    Bližšie info

    Čas straveny na servery: hrám tam už asi 3,5 roka, s prestavkami. Niekedy viac niekedy menej, momentalne som mala znova dlhšiu pauzu ale znova mam na dlhu dobu kopec volneho času na hranie.

    Pôsobenie na portaloch: ked som mala 15 rokov bola som rok a pol adminkou na portaly cs.4pc.sk neskor portál zanikol, potom som bola 2,5 roka adminkou na c-strike.cz ten portal už tiež zanikol a od vtedy hrávam Bhop tuto u vás.

    Niečo o mne: Csko hrám skoro 10 rokov, najradšej som hrávala deathrun, basebuilder, only dust 2, knife. DR a BB by som hrala doteraz, ale je tam mala navštevnosť takže neni moc s kým. OD2 a knife zahram aj teraz, ale môj skill je momentalne na bode mrazu a mam slabe reflexy. Najviac ma baví bhop, ten ma doteraz neomrzel. Na steame mam malo hodín nahratých, pretože som mala ešte iný učet, ale ten som počase posunula dalej a už k nemu nemam pristup, tam som mala 1000+ hodín, no žial to už sa neda overiť. Každopadne určite teraz planujem byť aspon 5h denne na servery, baví ma to a mam na to kopec času.

    Prečo chcem byť admin: Adminkou sa chcem stať preto, pretože už sa mi viackrat stalo, že som na servery videla človeka so scriptami a robil zlobu, spamoval svojimy statami v chate. Nemyslim si, že takyto hrači patria na server, preto chcem byť dostupna a vedieť zasiahnuť ked budem hrať. Komunita je tam sice mala, ale pekna. Tak isto rada spoznam aj viacej ludi prostrednictvom cska, adminovania a budem štastna ak ma pustite do vášho kolektívu.

    Ďakujem za váš čas a prečítanie. Kika :)

  2. #2

    Re: Žiadosť o práva/Bhop server

    Ahoj. Tvůj Steam profil, který jsi zde uvedla, byl založen v roce 2012. Psala jsi, že jsi hrála na jiném účtu, ke kterému už nemáš přístup. Tento momentální Steam je od začátku tvůj, nebo jsi ho od někoho koupila/dostala? Měla bys ještě odkaz nebo SID k tomu tvému poslednímu Steam účtu? Popř. ID z nonsteamu?

    V chatlogu vidím, že ses za poslední měsíc připojila až 14. Předtím jsi nehrála?

    Na fóru máš kromě této žádosti 0 příspěvků. Hlášení přes vykřičník žádné. Vypadá to zatím, jako bys byla nová hráčka. Proto by měl zajímal ten tvůj předchozí Steam, jestli bych nenašel další info.

    Bhop servery jsou součástí jump sekce, kde je třeba dobrá znalost jump cheatů. Tu máme možnost zjistit pouze z hlášení.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Kristenn
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva/Bhop server

    Ten druhý steam bol vo veku 13-16r. Nemam šancu ho zistiť, ale viem že prihlasovaci login bol ruzovyelf ale viem, že ked už na steame dam do vyhladavača tento nick, tak mi nič nenajde. Možno sa podari niekomu inemu podla tohto nicku najsť učet. Bolo tam asi 50 hier, proste som ho predala lebo som bola v puberete a chcela som peniaze. Na ns som nehrala snad nikdy, možno prvy týžden a to je hrozne davno, nemam šancu mať ID, taktiež zo stareho steamu jedine ako ziskať tak zo starej žiadosti na cs.4ps.sk ale to forum už neexistuje.

    Čo sa týka aktivity na servery. Hráči bečko, fyksen, Roadrunner, /_-ӉλƦđƇθɾΣɛΣ!?? ktorý tam hraju približne rovnako ako ja, teraz som ich tam iba dlhšie nevidela, mi vedia potvrdiť že tam som nejaky ten rok. Maju vo friendov aj adminov, nech sa kludne spýtaju.

    Čo sa týka nahlasovania, nenahlasovala som pretože iba teraz vidim zvýšenu aktivitu cheaterov, predtým som si to až tak nevšímala kedže som hrala len pre zábavu. A uprimne ani som nepoznala žiadneho admina. Forum ma žialbohu nenapadlo, to uznavam je to moja chyba a beriem to so všetkou pokorou.

    Čo sa týka 0 prispevkov na foru, tak netuším k čomu sa tu mam ja vôbec vyjadrovať. Aj som vela krat chcela ale prišlo mi to zbytočné. K tomu k čomu som sa vedela vyjadriť a pomôcť ma už aj tak niekto vždy predbehol tak to nebudem písať znova. No a k tomu čo neviem tak nevidim dôvod sa za každú cenu vyjadrovať.

    Na c-strike.cz boli testy adminov. Kde ukazali demo s jump cheatmi ( scriptami) a dalšie demo len dobrý hrač. Takto sa testovalo a nemala som problem prejsť, čakala som že aj u vas si to overujete takto, nie len podla nahlasovania.

    /EDIT Čakala som, že podla steam ID vam ukaže celkovu moju aktivitu na servery za tie roky, ale ako vidim asi nie. Asi to bolo len na c-strike. Pretože mi nejde do hlavy že moja aktivita je len od 14.

    //EDIT 2 Registraciu na forum mam od roku 2016. Je rok 2020. Dá sa predpokladať, že pravepodobne asi fakt nebudem nový hráč. Ale chápem, zaruka to nieje. Ale aspon ako taky malý dôkaz. :)

    ///EDIT 3 Tak som sa dostala ku svojmu staremu steamu ak to pomôže, tuto je link : https://steamcommunity.com/id/127347632jebo/
    Prihlasila som sa na starý fb a skúsila pozrieť či toho chalana čo som mu predala ten steam nemam na fb, mala som. Poprosila som ho o link, ani som nevedela že ho mam aj na steame vo friends :D (Na tom starom učte su aj v profile komenty dokonca z mojho noveho steamu z roku 2012 že mi chýba.) Tak snad som pomohla a odpovedala dostačujuco.
    Naposledy upraveno Kristenn; 23-04-20 v 23:44. Důvod: Doplnenie

  4. #4

    Re: Žiadosť o práva/Bhop server

    Asi netřeba řešit, kdo hraje zná, Kotle můžeš nahodit práva prosím?

    Kris napis mi na steamu, vysvětlím ti jak funguje detect + řeš s fyksenem, hoppem nebo se mnou, pokud si nebudeš jistá.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva/Bhop server

    No já nevím, vždycky kde jsi dostala práva tak portál následně zanikl.. aby to nehrozilo i tu
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Žiadosť o práva/Bhop server

    To bych měl pak trochu času navíc. Pro.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: Žiadosť o práva/Bhop server

    Aktivita je, správanie v pohode, problémy nie sú a navyše keď je ešte aj Kotel pro, tak to už je čo povedať. Tak prečo nie? Som za.
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  8. #8
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žiadosť o práva/Bhop server

    Hele ak sa za ňu zaručil zoid a kotel tak idc. Bordel keby náhodou si budú zametať sami. PRO

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Odpověď: Žiadosť o práva/Bhop server

    Pár krát som ťa tam videl, som za. [robím to pre revana aby nemal toľko roboty s demami a mal čas aj na seba ;)]
    F4Ke

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Kristenn
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Žiadosť o práva/Bhop server

    Ďakujem za prejavenu dôveru.

    Verím že spolupraca bude fungovať na oboch stranach v prospech portalu.

    Teším sa, že môžem byť sučastou komunity a naozaj si vážim šancu.

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o práva/Bhop server

    Som pomerne nerád, že preruším euforickú reťaz vyjadrení, ale v rámci zachovania objektívneho a nestranného riešenia žiadostí, som oprávnený takisto aj s ostatnými adminmi požiadať ťa, aby si preukázala (aspoň ako takú) znalosť v rozpoznávaní jednotlivých (hlavne skákacích) cheatov prostredníctvom hlásení (najideálnejšie by to bolo u teba v hre alebo na fóre). Je to jedna z najzákladnejších podmienok, ktorá podľa preukázaných faktov zatiaľ nie je splnená a baviť sa už teraz o nahadzovaní práv, je v tomto štádiu podľa mňa predčasné a nečestné voči ostatným žiadateľom.

  12. #12

    Re: Žiadosť o práva/Bhop server

    Aktivita uletěla do věčných lovišť.

  13. #13
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žiadosť o práva/Bhop server

    Role neaktívneho admina tu má už dosť ľudí.

    Mením na PROTI.

    Môžte to asi aj locknúť niekto.

  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žiadosť o práva/Bhop server

    Bylo mi sděleno, že hráčka nabrala opět aktivitu - aji podle chatlogu je to poznat. Teď by to ještě chtělo, aby se vyjádřila sem, zda má stále zájem o práva a pokud ano, tak třeba něco nahlásila, nebo alespoň někomu z jump adminů. Nebo to dopadne tak, že až Samco bude vyřizovat zase nábor, tak ti to uzamče a požádat si budeš moci, až za další půl rok s tím, že už bys i měla třeba nějaké hlášení. Kdo má na hráčku kontakt, ať jí prosím napíše, aby se zde vyjádřila. Díky.

    Jump adminy potřebujeme jako sůl, ale ještě nevíme, jak si v tom právě dobrá.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #15
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žiadosť o práva/Bhop server

    Jump adminov je treba áno. Ja na csko nemám vôbec čas a zbytok má tiež svoje veci na práci ale myslím, že nepotrebujeme niekoho kto bude hrať týždeň či 2 a potom mesiac bude off. Ak ukáže aktivitu a bude hlásiť ako sewell, ktorý dostal shut down v žiadosti tak budem pro.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •