Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: dust2 - antiblock spoluhráčov.

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    3

    dust2 - antiblock spoluhráčov.

    Čaute. V prvom rade sa ospravedňujem, ak toto sa tu už riešilo, priznávam nehľadal som to lebo som lenivá sviňa.

    Zaujíma ma či nechcete dať na dust2 servery antiblock plugin (priesvitné postavičky cez ktoré sa dá prejsť). Aby keď je tam fullka mnohí si ušetrili nervy (ano aj ja) keď ich spoluhráči blokuju,nedajbože ak kvoli tomu ešte umriem. Nie každý ma odohratých tisíce hodín a je tak ohladuplný.

    vopred ďakujem za odpovede,
    s pozdravom ZvuK.

  2. #2

    Odpověď: dust2 - antiblock spoluhráčov.

    Věřím, že se to tady již řešilo. Za mě by byl ideální antiblock na začátku každého kola cca 5 vteřin.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    3

    Odpověď: dust2 - antiblock spoluhráčov.

    Neviem no,keď už tak po celý čas. Potom prídeš na long po tých 5sekundach napríklad a vo dverách ťa traja zablokujú pri tvojom snažení o útek ��

  4. #4

    Re: dust2 - antiblock spoluhráčov.

    Antiblock po celý čas je blbost. To by úplně změnilo hru. Když už tak maximálně těch prvních pár vteřin na spawnu.

    Edit: Díky piráte. Takže nejsem jediný, komu ten antiteamflash neskutečně vadí.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 26-04-20 v 09:44.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: dust2 - antiblock spoluhráčov.

    Ahoj,
    Som proti, aby to bolo na d2 prvom serveri. Tam by som bol aj za zrusenie team flash. Hraje tam aktualne aim elita kotelny, tak ako kedysi na classic serveri. Vecer je to tam sami steam hrac a hra je plynula. Na "slabsie" d2, by to Kotel mohol pridat aj ked by sa potom hraci tazko ucili a zvykali si na kontakt. Vsimam si to na classicu, ked tam niekto zavita z d2 a hadze flashe. Najcastejsie hram za Ts stranu. Milujem rush a podla spawnu idem bud long, short, alebo katy. Nie je problem chytit enemy este pri nakupe, ak ma nikto nestopne. Kolko krat sa zasmejem, ked hrac prave dokupil a hned padol. Dost mi vadi, ze tam nie je team flash a nie este aby cez seba ludia behali. Nauc sa PUB style a d2 je velka mapa, aby sa tam v poho zmestilo 30 hracov. Bud ohladuplny voci ostatnym a vsimaj si co robia potom nepride k bloku. Ak niekto umyselne blokuje branu, alebo iny prechod nahlas ho a dostane ban.


  6. #6
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380

    Odpověď: dust2 - antiblock spoluhráčov.

    No a vzhledem k počtu hráčů na d2 bych neviděl antiblock nutný pořád, stejně tak by se mohl uvolnit FF .. alespoň na HE, jelikož když jdete za T schody, nahoře vás čekají 2-3 a ze spawnu (A) ještě přiletí 3-4 další HE a to vzhledem k blokování už házíte pc z okna. Myslím, že antiblock je fajn že tam není, občas i boosty jsou fajn, ten HE by mohl způsobit FF, ale čím dál víc se směju u sledování házení granátů ...umírat kvůli tomu že max j nemá nejmenší problém hodit vám flash před obličej či kdokoli jiný bych nezvládl

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    3

    Odpověď: dust2 - antiblock spoluhráčov.

    Citovat Původně založeno piratjo Zobrazit příspěvky
    Ahoj,
    Som proti, aby to bolo na d2 prvom serveri. Tam by som bol aj za zrusenie team flash. Hraje tam aktualne aim elita kotelny, tak ako kedysi na classic serveri. Vecer je to tam sami steam hrac a hra je plynula. Na "slabsie" d2, by to Kotel mohol pridat aj ked by sa potom hraci tazko ucili a zvykali si na kontakt. Vsimam si to na classicu, ked tam niekto zavita z d2 a hadze flashe. Najcastejsie hram za Ts stranu. Milujem rush a podla spawnu idem bud long, short, alebo katy. Nie je problem chytit enemy este pri nakupe, ak ma nikto nestopne. Kolko krat sa zasmejem, ked hrac prave dokupil a hned padol. Dost mi vadi, ze tam nie je team flash a nie este aby cez seba ludia behali. Nauc sa PUB style a d2 je velka mapa, aby sa tam v poho zmestilo 30 hracov. Bud ohladuplny voci ostatnym a vsimaj si co robia potom nepride k bloku. Ak niekto umyselne blokuje branu, alebo iny prechod nahlas ho a dostane ban.
    Ďakujem za odpoveď. Ja sa učiť nemusím nič najmä čo sa CS týka ale si ma nepochopil asi. Práveže ja som ohľaduplný voči ostatným,nejebem sa s prepáčením do dverí ak tam stoja ďalší traja a snažím sa neblokovat ani pri streľbe len taký nižšie spomenutý "Max j"a ďalší jemu podobný hráči si to povedať už nemôžu. Ale dobre, ďakujem zavyjadrenia.Keď nedáte to tak nedáte a svet sa nezrúti. Peace.

  8. #8

    Odpověď: dust2 - antiblock spoluhráčov.

    Jsem v tomhle ohledu dost konzervativní a přistupoval bych ke změnám opatrně, hlavně když jde o nejnavštěvovanější server kotelny. Každý máme určité věci, které nám vadí ale řešení může být i kontraproduktivní. Většina změn je na úkor něčeho jiného, tím pádem problém sice vyřešíte ale díky tomu vznikne jiný.

    Antiblock

    Jak jsem psal výše, ideální by byl pár vteřin na začátku každého kola, kdy při 15ti lidech na spawnu block dostanete snad vždycky. Krom ztráty boostu z CT na short nevidím žádná negativa (časově by to šlo poladit). Celkový antiblock už hru dost mění. Pozitiva nelze přehlédnout, protože není nic horšího, než když si rushnete třeba long, dostanete hit a vy víte, že máte jen pár vteřin na to vypadnout než přiletí HE ale ve vratech stojí nějaký nýmand co vás blokne. Negativa vidím dvě, první je samotný vzhled průhledných skinů a druhý samozřejmě boostování. Používání boostů dává do hry určitý prvek kreativity. Ačkoliv všichni mapu detailně známe, tak dobrý boost může přesto překvapit. Je tedy potřeba porovnat tyto pro a proti. Já mám boostování v lásce, takže jsem ochoten snést blokování.

    Antiflash

    Chápu, že cílem je především docílit celkově méně flashování ale když zrušíte antiflash, tak vám vznikne mnohem větší problém. Věřím, že s takovým počtem hráčů a mixem jejich schopností se friendly flash situace stane téměř každé kolo. A mám-li porovnat dvě emoce nasranosti jako 10 vteřin flash X flash od spoluhráče který mi zkazí celé kolo, tak při druhé situaci dostane klávesnice určitě větší ránu. Další věc je velký nárůst toxicity na serveru od čehož se odvíjí úmyslné flashování a jeho trestání. Rozjelo by se akorát nonstop hlášení, které nelze bez HLTV prověřit. Za mě tedy zásadně proti. Řešením by mohlo být zkrácení flashe třeba o vteřinu.

    Friendly fire

    To se dost spojuje s antiflashem. Za mě žádná pozitiva

  9. #9

    Odpověď: dust2 - antiblock spoluhráčov.

    Nic neměnit..

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele <3 dnb
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    33

    Odpověď: dust2 - antiblock spoluhráčov.

    Taky bych nic nemenil....Sice me to blokovani taky stve ale tak si clovek chvilku pocka az se to vycisti ze jo :D

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: dust2 - antiblock spoluhráčov.

    nic mi tam nemente .. prosim :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •