Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 32

Téma: Bianka --> Madrfakr.

  1. #1

    Bianka --> Madrfakr.

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 279048)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'wh norecoil'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Bianka >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Bianka
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:24618094
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:24618094
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.237.168.20
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.237.168.20
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Madrfakr. >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Rada by som poziadala o unban, pretoze som dostala ban nepravom. Mohla by som hovorit o tom, ze cs 1.6 hram dlho, ze som v nom lepsia ako vacsina, ale to by nic nezmenilo. Neraz sa mi stalo presne toto a niektori nedokazu pochopit, co to je info od spoluhracov, radar, zvuk a rozmyslanie a hned to vezmu ako cheaty. Prosim o zmenu verdiktu, pretoze som cista a naozaj mi je luto, ze ak je niekto slabsi a v horsom pripade admin, tak si s radostou da ban. Dakujem vopred.

  2. #2

    Odpověď: Bianka --> Madrfakr.

    Podle mě seš zaplá, spectoval sem te delší dobu a ikdyz to asi dokážeš dobře skrývat, některý časy mi přišly dost zajímavý, já si myslím, ze minimálně WH mas, dema sem vyčasovaný nahodim dopoledne, pokud nebudou stačí ty od Madra.

  3. #3

    Odpověď: Bianka --> Madrfakr.

    Ahoj,

    přikládám dema. Teď musíš počkat až se vyjádří ostatní admini.

    DEMA

    Proti tobě bohužel horší jsem ale ne za stejných podmínek :)

    btw stejný scénář na GS

  4. #4

    Odpověď: Bianka --> Madrfakr.

    Mám pocit, že v dnešnej dobe sa k právam dostane ktokoľvek. Porovnávať tento prípad s tým na gs je v podstate úplne to isté, pretože v oboch prípadoch som čistá a v oboch prípadoch som dostala ban od adminov, ktorí asi nikdy nevideli profesionálnu scénu, nepoužívajú slúchadlá, už vôbec nie uši, hrajú si ale sami za seba bez informácii od spoluhráčov a na radar nikdy nepozreli. Mňa ale svedomie nebolí, nech sa rozhodnete akokoľvek, pretože ako môžete vidieť, tak vôbec nepotrebujem cheaty k tomu, aby som dostávala bany za to, že niekto nevie hrať ani zďaleka tak dobre a tímovo. Ešte aj tá profesionálna scéna je priďaleko od toho, ako hrám ja. Pri nich by padali bany jedna radosť, keď pri mne máte dosť, keď hrám čisto. Ale nedivím sa, že som pri vás dostala ban skôr ako na gs, pretože vy ani nemáte lock na fps a hrá sa mi oveľa jednoduchšie, keď mám 400fps ako len 100fps. Nuž, je to na vás teda, ja sa vám podlizovať nebudem, ale slušne som poprosila o unban a zmenu verdiktu, pretože mi to za to stojí, keď som čistá. Keby som čistá nebola, tak si nájdem kopec iných serverov a vôbec to nebudem riešiť, ale chcem hrať niekde, kde sa efektívne môžem dorozumieť a porozprávať sa. Je to na vás.

  5. #5

    Re: Bianka --> Madrfakr.

    Na tuto hráčku už si nějakou dobu brousím zuby na knifu na autobunnyhop. Kdyby náhodou dema od madra na wh nestačila, tak ještě pošlu svoje demo z knifu.

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Bianka --> Madrfakr.

    WH


  7. #7

    Odpověď: Bianka --> Madrfakr.

    Na toto som zvedavý, tiež mám nejaké demo... keď prídem domov večer tak to pozriem.

    E: pozrel som prvé demo a stačí mi, cheated
    Naposledy upraveno Bager258; 26-04-20 v 18:03.

  8. #8
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Idem na ten norecoil pozrieť. Potom editnem.


    E: Pekný vtip pri konci prvého dema. Načo sa zastavuješ vo vani a zapínaš NoRecoil? Čítr.
    Naposledy upraveno Revan; 27-04-20 v 23:14.

  9. #9

    Re: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Zdravím,

    pokud budete té lásky, hoďte sem alespoň pár časů. Dal sem si obě dema, po očku to sledoval během večeře. Zajímalo by mne jaké lupy a dalekohledy vy na to používáte, že vidíte WH. :-)

  10. #10

    Odpověď: Re: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Citovat Původně založeno Seeya Zobrazit příspěvky
    Zdravím,

    pokud budete té lásky, hoďte sem alespoň pár časů. Dal sem si obě dema, po očku to sledoval během večeře. Zajímalo by mne jaké lupy a dalekohledy vy na to používáte, že vidíte WH. :-)
    Ikdyz respektuju adminy i jejich zkušenosti, tak vyjádření typu “mrknul sem na to u večeře” v očividně kontroverzní žádosti o UB mi nepřijde moc na místě..
    Asi svoje dema vycasuje i Madr, ja prikladam do pranice svoje
    http://csko.cz/dema?UPD=mkzlrIrd
    3:37 - mohla tušit
    6:15 - ??
    7:32 - to druhy enemy mohla slyset, ale zajimavy
    10:28 - zajimavej kill
    11:27 - Kopíruje přes zeď a střílí po enemy o kterým nemohla vědět
    14:12 - přijatelný ale zajímavý

    http://csko.cz/dema?UPD=3ziO23T4
    55:47 - kopírování, kill asi luckyshot

    Celkově se mi nezdá, Madrovi dema sem neviděl, ale vím, že sme jí tam spectovali spolu a zkrátka nehrála čistě
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 28-04-20 v 22:13. Důvod: Palečky miluju

  11. #11

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Děkuji Okurko za své vyčasování, dema si myslím že máme téměř totožné, přesto přidávám i svůj pohled.

    Nejedná se o hráče co používá WH na prefire a čumění přes zdi. Používá to jako radar a pomůcku pro přehled ve hře. Časy kde píšu wh on/off, považuji za situace kdy zapne wh, udělá si přehled a zase vypne, dělá to tak pravidelně a systematicky s následujícím movementem, že se nejedná o AFK nebo odepsání na Steamu. Snaživě to skrývá ale některé časy a celkový dojem mluví proti ni. Nejdůležitější WH čas je 54:00, kdy reflexivně udělá úhybný manévr, který nejde logicky vysvětlit. Kdyby k WH nepoužívala i no recoil, tak by bylo mnohem těžší ji dostat. Některé no recoil časy jsou vypsané a myslím, že jejich kontrola je snazší než kontrola WH. Nejsem sice velký odborník na AB a no recoil ale některý časy jsou jasný i mě.

    46:22 herecký move ve walku i když nemá smysl
    47:45 wh on/off
    49:40 enemy sice slyšela ale volí naprosto ideální pozici na jeho walk příchod
    51:30 ví o AFK a rozhoduje se jestli tam stihne doběhnout dřív než spoluhráč
    52:40 každý kolo jde long a vždy opatrně, nyní bere nebezpečnou pozici a v ohroženou chvilku ještě dává tlumič
    52:53 hráč co se ohání strategickým myšlením, radarem a hlavně sluchátky dostává free kill
    54:00 nejpodstatnější čas na demu, nelogický úhybný manévr který bez wh člověk prostě neudělá
    57:35 no recoil
    58:06 zase neohrožený rush bez toho aby na dům vůbec zamířila, nečekaně enemy nikde
    58:15 wh on/off
    58:28 wh on/off

    06:17 no recoil
    07:08 wh on/off
    07:30 no recoil
    07:34 wh + no recoil
    11:29 zajímavá situace s enemy pod reklamou
    12:58 celkově divná situace, neohroženě rushne mid, koukne jen okno na B, protože ví o CT na spawnu, až po době se rozhodne kouknout vrata na B
    13:25 no recoil
    14:14 ví o enemy za bednou a tak nesmyslně čeká na spoluhráče jestli situaci zvládne
    14:17 no recoil
    14:59 no recoil

    K Tvé obhajobě milá Bianko, na serveru člověk denně potká mnohem lepší hráče jak Ty a nikoho ani nenapadne, že by byli cheated. Přestože patříš i Ty k těm lepším hráčům, tak si pomáháš zakázanými pomůcky, což mi přijde škoda, protože by si měla dobré výsledky i bez toho. Každopádně těch 400 fps bych chtěl vidět. :)

  12. #12

    Re: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Aby to tu dlouho nestálo jen na jednom typu cheatu, dávám zde teda to demo z knifu s ABH / jwj scriptem. http://csko.cz/dema?UPD=jK6hbJf5. Ať už bude výsledek z madrových dem jakýkoliv, ten ban tam stejně bude. Akorát bych chtěl, ať to potvrdí i jiní kolegové z jumpu.

  13. #13

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Pokojne mi ten ban nechajte, ak na tom tak trváte. Pokiaľ ste hrali len českej a slovenskej scéne, tak o skutočnom skille žiaľ nemáte odkiaľ vedieť. Niektorí vidia skill, niektorí len cheaty. Rozhodne je ale jasné, že nie každý admin, ktorý má práva, si ich aj zaslúži mať, čo som zistila rovnako aj na gamesites. Pozdravujem ale tých adminov a cheathunterov, ktorí to naozaj vedia rozoznať a ktorí nie, tak žiaľ pre mňa. Chcem pozdraviť aj majiteľa alebo majiteľov (neviem presne, koľko vás je), ale či si len jeden alebo viacerí, tak rozumiem, že sa snažíš alebo snažíte mať pod kontrolou celý portál, určite to nie je jednoduché, keď ste jeden z mála portálov, ktorý nevymrel, ale ak to čítaš alebo čítate, tak adminov si vyberaj naozaj zodpovedne a so všeobecným celosvetovým prehľadom na hranie cs 1.6. Viacerí z Vás taktiež ukázali na to, že na účte, na ktorom hrám je VAC. Ten VAC je skoro rok starý v prvom rade, v druhom rade ho dostal môj kamarát, ktorému ten účet patrí a v treťom rade nemá nič spoločné s cs 1.6. Pozrite sa, nie každý ma rovnaký skill, rovnaké rozmýšľanie a vnímanie, ale ak je niekto lepší, tak to nemusí znamenať, že má cheaty. Je ťažké sa vcítiť do lepšieho hráča, to je pochopiteľné, keď si neviete vysvetliť viaceré situácie, ale predtým, než začnete konať, tak prečo sa najprv neopýtate na môj názor, keď som to predsa hrala ja? Aj tu a aj na gamesites to je so mnou úplne kontroverzné a to už hovorí o niečom, keď niektorí vidia jedno a niektorí druhé. Samozrejme, že platí vaše rozhodnutie nakoniec a s tým ja žiaľ neurobím nič, ale ako som písala na gamesites, kde ma odignorovali, tak to napíšem aj sem, že Vám pokojne vysvetlím ktorúkoľvek situáciu si poviete, pretože aj niektoré z dém sú vytrhnuté z kontextu hry a ani admini nevedeli, ako sa tam hralo v tom čase. Skrátka ani demo neznamená všetko v takýchto prípadoch, keď si to porovnáte s tými, kde je skutočne vidieť, ako niekto cheatuje. Ja Vás ale obviňovať nebudem ani tu nad tým nebudem plakať, keď mi ponecháte ban, lebo rozumiem, že sa snažíte plniť len svoju povinnosť a taktiež robíte chyby a nie každý si vie tú povinnosť admina či cheathuntera vykonať na 100% správne. Keby ste teda chceli, tak si pokojne niekoho z Vás pridám na Steam a čo bude chcieť vedieť vysvetliť, to vysvetlím rada. Ak nie, tak nie.

  14. #14

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Každá žádost o UB se individuálně řeší a od toho i máme forum, kde si zabanovaný hráč může kdykoli požádat o UB a na základě vyjádření adminů dostane UB/zůstane ban ponechán.
    Jestli si myslíš, že se parta nobrain adminů sejde a rozhodnou se zabanovat lepšího hráče, tak tomu tak není. Zatím se tvoje obhajoba skládá jen z "sem lepší hráč", aniž by sis třeba obhájila časy, který Madr vypsal.
    Když se admini shodnou na tom, že si clear dostaneš UB a omluvu.
    Ale ať se z toho nestane trash na 6 stran, nejlepší bude, když počkáš na vyjádření dalších adminů (místo tvrzení, že admini jsou bačkory a vše je jen o tvým skillu), nebo se pokusíš vysvětlit aspoň ty důležitý časy který jsou na demách.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 30-04-20 v 10:59.

  15. #15

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Podľa mňa to nebudú len tie najlepšie slúchadla, ale aj myška, klávesnica a kto vie, čo ďalšie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •