Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 32

Téma: Bianka --> Madrfakr.

  1. #16

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Prvé demo:
    46:22 - Pozerala som sa, či náhodou nie je na A, keď mi v tom čase bolo oznámené, že bomba je v tuneli, takže som šla tam a keďže bola celá mapa prehľadaná, tak posledný mohol byť len na T spawne
    47:45 - Keď som stála na mieste, tak som odpisovala; vedela som, že sú na shorte a následne na A, keď tam zomreli moji spoluhráči; pred longom bolo počuť kroky, takže som logicky vedela, že mi tam niekto ide nabehnúť, zatiaľčo som pozerala, či niekto nepôjde ku mne z A; keď som videla, že nikto nejde z A cez long, tak logicky utekali cez short, kde bolo počuť kroky toho teroristu, ktorý bežal na T spawn z plantu
    49:40 - Ako obvykle som šla na long do pitu, kde som čakala; nabehli mi tam niektorí, takže už vedeli, že som na longu; prvého z longu som počula; o druhom som nevedela, len som držala logicky bombu, ktorá taktiež bola na longu a keby mi niekto šiel z longu, tak by buď bežal a vedela by som, že ide z longu alebo by prv zobral bombu a tak by som vedela, že je na longu, takže nakoniec posledný prišiel z dverí pred longom, tak som ho zabila
    51:30 - O AFK som nemala odkiaľ vedieť; keby som o ňom vedela, tak rovno nabehnem na T spawn
    52:40 - ??? Tlmič som dala preto, lebo som ho najprv dala dole a lepšie sa mi hrá s ním, tomu naozaj nerozumiem a pokiaľ viem, tak môžem hrať v akejkoľvek pozícii chcem, tak som šla ku krabici, pretože som stále bola v pite a pri krabici by ma nečakali, tak som toho využila
    52:53 - Čo je na tom, že som dostala free kill zozadu? Nepočula som toho hráča, nikto očividne nedržal A a ja som bola zaneprázdnená hráčmi, čo šli pred longom na long
    54:00 - Nikto nedržal A, čo som ti toto kolo už uvedomila kvôli predchádzajúcemu a bolo tam dosť zreteľne počuť HE granát, takže som hneď vedela, že tam ide niekto z T hráčov nabehnúť
    57:35 - ??? Aký no recoil? Veď mi to skákalo ako to skáče normálne, keď hráč dáva spray
    58:06 - Pozrela som sa, či niekto nie je za dverami, ako tam zvyknú stáť napríklad s AWP; nikto tam nebol, tak som sa stiahla, keďže tam šli nabehnúť moji a automaticky, keď tam nabehli, tak mi tým bolo dané info
    58:15 - Ak ste si nevšimli, tak nás bolo málo a hrali sme only A, takže logicky, keď nejdú z longu, tak pôjdu cez short alebo cez mid a CT
    58:28 - To isté

    Pozeráte do tej tabuľky tristokrát, vypisujete si, ale že by vám napadlo, že hráme only A, tak to už je na IQ 300.

    Druhé demo:
    06:17 - Naozaj ma dostáva, že ak si udržím spray, tak to hneď znamená no recoil, ale čo dodať; keď raz niekomu prídem ako podozrivá, tak uvidí čokoľvek chce
    07:08 - Najprv bolo počuť AWP na mide, tak som čakala, či niekto vybehne z midu na long, keď si všimnú, že moji spoluhráči šli cez long na A; všimla som si, že toho AWP hráča, čo bol na mide zabili, tak som už šla cez mid, lebo som vedela, že minimálne on tam nie je
    07:30 - Kto z vás o tom nevie, tak ak stojíte na mieste alebo čupíte, tak máte lepšiu presnosť, takže čo viac dodať
    07:34 - Bolo počuť krok v prvom rade, takže som vedela, že je na top-mide a taktiež som pritom znova stála bez pohybu, takže udržať si recoil bolo jednoduché
    11:29 - Prehrajte si to pekne na rýchlosti 0.25 a uvidíte sami, že tam nádherne bolo vidieť, ako tam utiekol, keď to neviete spatriť pri normálnej rýchlosti
    12:58 - Bomba šla na B, takže som logicky šla kryť plant z midu; najprv som logicky pozrela do okna, lebo to je skôr vidieť a až potom na CT spawn; vedela som, že je na CT minimálne jeden, lebo tam dupal ako slon a o tom CT hráčovi pri dverách som nevedela, pretože bomba už bola položená, tak som si myslela, že B je čisté a všimla som si to až vtedy, keď zabil môjho spoluhráča
    13:25 - Znova som len stála na mieste a tak je oveľa jednoduchšie si udržať spray, naučte sa to aj vy, odporúčam
    14:14 - Odkiaľ som akože mala vedieť o tom hráčovi? Nikto to tam nepreskúmal to kolo a všimla som si, že tam je až vtedy, keď môjho spoluhráča zabil CT hráč
    14:17 - Udržaný spray, prečo som sa asi zastavovala?
    14:59 - Znova som zastala na mieste a držala si spray, aby som nestratila presnosť

    Nech sa páči, vysvetlené.

  2. #17

    Re: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Zdravím,

    tak schválně kolik sem trefil vysvětlení. :-) Psáno včera, když sem zkoukl dema (opět při jídle, snad tím znovu neklesnu v očích některých adminů). Týká se to pouze "WH" časů.
    Spoiler Spoiler:

    Ohledně No Recoilu, ten cross se tam zrovna nechová standartním způsobem, ikdyž bych raději viděl inEye demo bez delaye kvůli připojení, ale co se dá dělat. Co se týče jump, také to vypadá na nějaký ten pomocný scriptík. Bohužel více zaskáče jen krátce a ještě zalagovaně a pak už jen sem tam poskočí. (navíc, cožpak sem nějaký jump admin ? :-) )
    Krátký clip: LINK

    Krásný a pohodový sváteční víkend, noste roušky, neshlukovat se. :-) A zítra na náměstí v modrých košilích, dodržujte rozestupy a mávátka vemte s sebou.
    Naposledy upraveno Seeya; 30-04-20 v 17:41.

  3. #18
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647

    Re: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Clear.

  4. #19
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Myslím, že wh bude hodně diskutabilní. Za mě tam wh taky není. Proto bych spíš řekl, že bychom se měli zaměřit spíš na norecoil s autobhopem.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    wh off...norecoil on...bianka, takto to nepojde, s m4 hravam v podstate stale, ale tvoj rozpryl je unreal, tan cross sa nesprava standardne...abh je zalezitost ostatnych adminov, ktori to vedia potvrdit/vyvratit..

  6. #21

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Existujú dôvody, prečo už nikto netočí videá, profesionálne videá cez nahrávanie dém. Seeya tomu rozumie. Demo ti neukáže všetko tak, ako to reálne bolo a to som si všimla neraz. Neviem už vôbec, ako Vám mám dokázať, že hrám čisto, ale vy by ste o tých chybách s demami mali vedieť najlepšie, keď si ich pravidelne prezeráte. Nechcem ťa nejak vyviesť z miery, hanba mi, ale potom hrám lepšie s M4 ako ty, a to si nevezmi osobne. Ak chceš, tak mi môžete dať na chvíľu unban a pokojne ma sledovať znova, stále hrám rovnako čisto a nemám problém ani s tým, keby ma aj stále niekto sledoval, keď budem hrať. Mala som to tak doteraz a hráč, ktorý cheatuje sa správa inak aj hrá inak. Mali by ste vziať do úvahy aj to, že by som to vôbec takto neriešila, keby som čistá nebola, ale to už by si mal človek všimnúť sám. Čo ste chceli, to som v pokoji vysvetlila, niekomu to stačí, niekomu nie. Vysvetliť ale niečo, čo je v rukách človeka je dosť zložité, keď to nemá nič spoločné s nejakými pomôckami. Nevidím zmysel v klamaní a preto ostávam pokojná, aj keď mi ban ponecháte, pretože mňa svedomie nehryzie.
    Naposledy upraveno BiankaNeznama; 02-05-20 v 02:40.

  7. #22
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Ako jeden moj kolega vravieva " TO naberu "

    Uz som si sto krat povedal, ze sa nebudem k UB vyjadrovat, aj tak si mlady urobia po svojom...
    Mozno zmenit uhol pohladu...

    https://www.youtube.com/watch?v=nDt9GtUpiHg


    PS nepodstatne
    Clear
    co sa tyka Jumpu su tu odbornici

    skuste poprosit Zoida nech sa na to pozrie
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    abh
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  9. #24

    Re: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Ahoj Bianko, můžeš sem prosím poslat výrobce a model myši, se kterou hraješ?

    Hodně by nám to pomohlo,
    Díky

  10. #25

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.


  11. #26

    Re: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Ahoj,

    Díky za odkaz. Začnu tou dobrou zprávou a to je, že na demech norecoil s největší pravděpodobností nemáš - a jestli jo, tak hooodně špatnej. Zchecknul jsem všechny časy co se tu vypsali na těch 2 demech a spraye se chovají tak, jak mají.
    Sledovat časy na wh bohužel není v mých časových možnostech. O to víc mě překvapilo demo, co sem poslal (tuším) Grakon...

    Musím ti dát za pravdu, že demo (když točíš někoho na serveru) skutečně není 100%. Naštěstí AC běží na serveru a pracuje přímo s inputy od tebe a tak mi stačilo prvních pár vteřin z dema na knifu a už jsem měl téměř jasno. Jistý už jsem si teď, protože s touhle myškou prostě takové hodnoty mít nemůžeš* (avg scrolls per jump - 24.75). Další věc, co mluví proti tobě je víc než 50% perf. odrazů.

    Navíc ten abh posílá jump commandy jak divej (což je vidět v logu v konzoli + tím trochu zahltil server na konci dema - btw. tam je abh vidět i bez AC).

    Je nám líto, těšíme se za rok a tak dále...

    * adminům můžu vysvětlit proč

  12. #27

    Re: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Díky Zoide a Dingo. Madre, ten ban ti nechám, jestli chceš. Stačí akorát přepsat reason na ABH.

  13. #28

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Protože se WH+NR jednoznačně nepotvrdilo a pohledy jednotlivých adminů se rozcházejí, tak přepisuji reason na ABH, které se už jednohlasně potvrdilo u Jump adminů. Chci poděkovat především Grakonovi, který demo dodal.

  14. #29

    Odpověď: Re: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    Ahoj,

    Díky za odkaz. Začnu tou dobrou zprávou a to je, že na demech norecoil s největší pravděpodobností nemáš - a jestli jo, tak hooodně špatnej. Zchecknul jsem všechny časy co se tu vypsali na těch 2 demech a spraye se chovají tak, jak mají.
    Sledovat časy na wh bohužel není v mých časových možnostech. O to víc mě překvapilo demo, co sem poslal (tuším) Grakon...

    Musím ti dát za pravdu, že demo (když točíš někoho na serveru) skutečně není 100%. Naštěstí AC běží na serveru a pracuje přímo s inputy od tebe a tak mi stačilo prvních pár vteřin z dema na knifu a už jsem měl téměř jasno. Jistý už jsem si teď, protože s touhle myškou prostě takové hodnoty mít nemůžeš* (avg scrolls per jump - 24.75). Další věc, co mluví proti tobě je víc než 50% perf. odrazů.

    Navíc ten abh posílá jump commandy jak divej (což je vidět v logu v konzoli + tím trochu zahltil server na konci dema - btw. tam je abh vidět i bez AC).

    Je nám líto, těšíme se za rok a tak dále...

    * adminům můžu vysvětlit proč
    Nechci vyvolavat flejm, sem rad, ze se bez ohledu na cheat potvrdilo, ze ciste nehraje, kazdopadne ty spraye se nechovaji tak jak by mely :D
    a to sem na ty dema koukal znova a znova...

  15. #30

    Re: Odpověď: Re: [ demo k posouzení ] Bianka --> Madrfakr.

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Nechci vyvolavat flejm, sem rad, ze se bez ohledu na cheat potvrdilo, ze ciste nehraje, kazdopadne ty spraye se nechovaji tak jak by mely :D
    a to sem na ty dema koukal znova a znova...
    ve zkratce:

    Když pominu no-recoil scripty, který fungujou většinou spíš jako placebo, tak norecoil v lepších cheatech šel nastavovat nějakou číselnou hodnotou (většinou 1-10) - což ti měnilo velikost trojúhelníku, kterej ti tvoří recoil. (Na 1 to byl v podstatě static point).

    Ten pohyb, který má nějakou omezenou vzdálenost, se ti vypočítá v tomhle trojúhelníku. Nejhorší, co se ti může stát je, že se ti dostane do jednoho z rohů a tam "přeskakuje" (většinou mezi 2 vrcholy nahoře). Pokud norecoil měla, tak nastavenej na velkou hodnotu, protože tahle situace se jí stávala celkem běžně.

    Můžeš mi do pm napsat, proč si myslíš, že je to no recoil. Tady už bych to asi neřešil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •