Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: [ archivace 29.4. ] Air Signature Player --> Troppe

  1. #1

    [ archivace 29.4. ] Air Signature Player --> Troppe

    Vypis z konzole:


    Air Signature Player se pripojil
    Couldn't open file overviews/de_dust2_2006.txt. Using default values for overiew mode.
    Couldn't open file overviews/de_dust2_2006.txt. Using default values for overiew mode.
    [ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 279047)
    [AMXBANS] Mas 13 hodin, 10 minut a 26 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: '92962'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Air Signature Player >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Air Signature Player
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2046250175
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2046250175
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.99.10.15
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Troppe >
    [AMXBANS] Server: Kotelna - JailBreak 6 | csko.cz
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontro


    Poznamka:


    Pozeral som banlist ban som mal dostat za "chovanie" ten vyprsal a Troppe mi dal dalsi uz po skonceni za "obchadzanie". Ten tiez vyprsal myslim, ze bol do okolo 22:00. Za pripojenie urcite viac ako hodinu po skonceni banu mi da dalsi za "obchadzanie" ako co obchadzam ved mi ban skoncil tak mozem hrat nie ? Dufam, ze mi ban ihned odblokujete.

    https://uloz.to/tamhle/iR8a2Tw8fOIj

    pozri si toto dal som si tú námahu našiel tie bany a vyznačil že si sa sekol. keď si ma banoval som nemal žiadne aktívne bany tak mi prosím zruš ban za "obchádzanie" Dík

    Tak ďakujem za ignor potom keď najbližšie budem mať dostať zas za nejakú pičovinu ban mi ho nezabudnite dať na dlho lebo mám “veľa banov” ... aby som nemal keď mi Troppe dáva bany za nič a dá ešte 2x ten istý ban s úplne rovnakým časom aj všetkým aby sa to predsa pekne kopilo ... a dúfam že teraz príde od Vás reakcia že aha veď sa nevieš chovať a blablabla lebo vaše chovanie že 40 zobrazení a ani posraté neodbanovať/odbanovať neviete napísať ... ľutujem každé VIP s ktorým som túto stránku podporoval za všetky roky hrania tu ... lebo hráčov máte v piči !
    Naposledy upraveno Samco; 26-04-20 v 21:35. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Air Signature Player --> Troppe

    Ahoj, první ban, který jsi dostal byl tento -> https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=261998
    Ten jsi následně několikrát obešel, viz. ↓
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=262003
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=279047

    Původní ban už vypršel, ale všechny bany ti nechám už jenom za to obcházení. Jestli jsem banoval právem ve všech případech ponechám na posouzení ostatním adminům.
    Nevidím důvod ti dávat unban, když jsi po banu vesele hrál dál. Trest si pěkně odpykáš. Ovšem jak jsem psal výše, počkáme na ostatní adminy, zda se mnou souhlasí.

    Edit: Ten druhý ban (stejný čas 00:34) se tam dostal zřejmě nedopatřením chybou v banlistu. Ten 1 jsem teda smazal.
    Edit 2: Aha, už to vidím. Opravdu jsem se špatně podíval, v té chvíli už jsi tam neměl žádný ban, vypršel i ten první i ten za obcházení. Ban je teda zrušen. Omlouvám se ti za komplikace. Každopádně příště se chovej normálně, nespamuj a už vůbec neobcházej, předejdeš zbytečným komplikacím, jako je zrovna tahle.
    Naposledy upraveno Troppe; 26-04-20 v 13:52.

  3. #3

    Odpověď: Air Signature Player --> Troppe

    Dakujem a len k tomu obchádzaniu hrám na viacerych PC a v danom momente som o bane nevedel preto nastala situácia že som obchádzal ale prisaham že nevedomky. Do budúcna sa budem snažiť polepšiť
    Zdravý vás Air Signature Player.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •