Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Camper meter - zpřísnění

  1. #1

    Camper meter - zpřísnění

    Zdravíčko,

    přijde mi, že na serverech je zbytečně slabý camper meter. Na samotný kemp je snad úplně minimální, protože se stačí jen trochu pohybovat a % kempu vám neporoste. Napříč servery se denně objevuje spawn kemp, který by to mohlo alespoň trochu omezit. Další věc je AFK. I přesto, že je na serveru třeba 20+ hráčů, tak se někdy stane, že AFK hráč zůstane naživu jako poslední. Rychlejší ubírání HP by hru urychlilo, fajn je taky přidat chrápání co jsem občas potkával na některých serverech.

    Dík za názory.

  2. #2

    Re: Camper meter - zpřísnění

    Ten kemp vzniká v mnoha situacích např. když se Tčka na dustech rozhodnou rushovat A přes short a CT jim tam jak splašení hází flashe, zatímco ostatní v jejich týmu to mohou vklidu vyrushovat díky zakázanému teamflashi. Tčkům nezbývá nic jiného než se furt otáčet a jít zpátky, jinak by měli deset sekund bílou obrazovku a většinou by je neflashnuté CT vklidu po jednom pozabíjelo.

  3. #3

    Odpověď: Camper meter - zpřísnění

    Tobě ten antiflash leží v žaludku :D Situace co píšeš je ale trochu jiná. Já měl namysli spíš individuální kemp. Například na d2o je pár jedinců, co spawn kemp s wipem je jediná taktika kterou znají. Když je na d2 CT over, tak se samozřejmě T přizpůsobí a zatáhnou to.

  4. #4
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Camper meter - zpřísnění

    Nebolo by fajn aby to nad 50 či 70% kempu dávalo pomaly dmg? To isté je aj na furiene. Adrenalin a Energia sa uberajú pomaly a CTčka stíhajú stáť zakempené. Keby to dávalo pod určitou hranicou menší dmg napr. -1hp alebo -2hp a pomaly by ten dmg rástol aspoň nejako by to pomohlo.

    Druhá možnosť je, že čím väčší kemp meter alebo menej energie či adrenalínu tým väčší dmg a ak kemp meter dosiahne 100% tak insta kill alebo adrenalín či energia 0%, lebo mám blbý pocit, že sa nájdu experti čo si nechajú ubrať aj 50-80hp kvôli awp killu než sa začnú hýbať niekam.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Camper meter - zpřísnění

    suhlasim tiez si myslim ze to chrapanie nieje zla vec :D

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Camper meter - zpřísnění

    Hra nie je len o bezvýznamnom rushovaní :D
    Si kde videl

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •