Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: [ archivace 3.5. ]DGL mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm (jiny hrac) --> Troppe

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2018
    Příspěvky
    16

    [ archivace 3.5. ]DGL mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm (jiny hrac) --> Troppe

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 279175)
    [AMXBANS] Mas 2 dnu, 1 hodinu, 19 minut a 2 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Neustala provokace'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < DGL mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm >
    [AMXBANS] Tvuj nick: JSEM CISAR PAN FRANTISEK JOSEF
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:5906813
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:5906813
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.177.61.82
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.177.61.82
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Troppe >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ===============================


    Poznamka:


    Vylicim vam moji story.
    Vcera jsem hral a prisla Terka. Napsal jsem ji: Cau, Terko. Zadna odpoved. Pak napsal pery: cau, Terko. Opet zadna odpoved. Tak jsem napsal: cau, Terko. Zadna odpoved. Pery jako slusny kluk napsal: ahoj Terko. Terka neodpovedela ani podruhe na slusny pozdrav. Tak jsem do tretice napsal: Cau, Terko. A dostal jsem zpravu od Redbulla, ze jsem pica. Takze na tomhle nazornem prikladu vidite, ze jsem zrejme pica a zaslouzim si ban za provokaci. Netusim jaka je opet logika v mem banu, ale doufam, ze sem poslete screeny me "provokace".
    Myslim si, ze je normalni, aby nekdo podzravil na pozdrav. Napriklad, kdyz napisu: ahoj, pery. Tak dostanu odpoved: cau, Hanzi. Nevim co je na tom tak tezkeho jednou pozdravit a chovat se slusne.

    Preji prijemny den.

  2. #2

    Odpověď: DGL mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm (jiny hrac) --> Troppe

    Čtvrtý ban tento měsíc za stejný důvody. Na serverech je zakázáno otravování hráčů, a to ty neustále porušuješ. Napodobování klantagu, spamování, otravování.

    Z chatlogu bych vypíchl hlavně tyto dvě zprávy:
    dust2 only 2 19:30:09 mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm: perz pod na trojku jsou tam
    dust2 only 2 19:29:05 mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm: lgd odesli jak terka rekla

    Jsi notorický troll, který kazí hru ostatním. Proti UB a jestli příště budu banující admin já, tak bude trest delší.

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: DGL mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm (jiny hrac) --> Troppe

    Ahoj,
    Ja osobne s banom suhlasim. Zneprijemnujes im hranie.
    V minulej ziadosti o UB som Ta prosil, aby si nerobil problemy. Tak si zmenis LGD na DGL. Spravny pristup. Terka si Ta pradepodbne mutla. Nema potrebu Ti odpisovat.


  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2018
    Příspěvky
    16

    Odpověď: DGL mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm (jiny hrac) --> Troppe

    Madrfakr, proč to děláš? Proč sem posíláš jen jednu verzi příběhu? Pošli sem ještě něco. Pošli sem jak mi redbull nadaval do pice a někdo z nich do curaku. Proč to sem nepošleš? Že by se konečně ukázalo, že mám pravdu? Zřejmě. Já chci vidět další argumenty pro můj ban. Ban na tři dny, na to bys musel mít sakra dost pádných důvodu. Jinak, nevím proč dostávám ban vždy, když nehraju a nejsem připojen. Kdo je ta krysa co nahlašuje? Nečekám, že se.prizna, ale vždy se najde nějaká kurva.

  5. #5
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: DGL mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm (jiny hrac) --> Troppe

    Ahoj, ban opět za to stejné, nechám na posouzení adminů. Odpovím ti akorát na to, co píšeš ve v příspěvku #4.
    Napiš mi přesný nick toho kdo ti nadává (nebo pošli ID/IP) a já se mrknu do chatlogu, jestli tomu tak skutečně je. Pokud je ale takto neustále provokuješ, tak se jim ani nedivím, že jim občas ujede nějaké to vulgární slovo.
    Hlášení mi chodí do PM, během dne se vždy k tomu dostanu a případně zabanuju (je jedno, jestli jsi na serveru). Je úplně jedno od koho jsou ta hlášení, vědět to nemusíš. Stejný člověk, co mi tě nahlašoval připsal do hlášení, že ti napsal 1 nějakou nadávku, nepopírá to. Za to mu ale ban opravdu nedám.
    Proč je musíš pořád provokovat? Proč si pořád musíš dávat ten klantag? Proč jim musíš pořád něco psát (ať už je to ten blbej pozdrav), co takhle si jich nevšímat? Je to tak těžký? Jdou na jiný server kvůli tobě a ty jsi za 10 vteřin u nich, proč?
    Bany s takovou budou delší a delší, ale myslím si, že jsou úplně zbytečné.

    Edit: Díky Hanbo. Projel jsem chatlog za poslední měsíc a nenašel tam nic strašného. Ban bych mu za to rozhodně nedal, spíš naopak ocenit, že se umí chovat relativně slušně. Každému to občas ujede, jsme jenom lidi a u něj v chatlogu nevidím opravdu nic strašného, až na 1-2 vycenzurované nadávky.
    Naposledy upraveno Troppe; 29-04-20 v 20:21.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: DGL mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm (jiny hrac) --> Troppe

    Citovat Původně založeno Troppe Zobrazit příspěvky
    Napiš mi přesný nick toho kdo ti nadává (nebo pošli ID/IP) a já se mrknu do chatlogu, jestli tomu tak skutečně je
    On myslel asi toto: LGD | Reedbull drz pi** ču***, tak na to by som nereagoval, ani keby som na servery...
    Chalan, teraz mi vysvetli toto: LGD mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm [zmenil nick na]: DGL mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm
    Ty proste stale nemas dost??? Ak to uvidim este raz v chl ja, naparim ti mesiac a mozes si piskat. Lebo vsetci ublizuju iba tebe, ty si vlastne iba obet a vsetci su proti tebe.
    Mimochodom PROTI akejkolvek uprave dlzky banu smerom nadol...

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2018
    Příspěvky
    16

    Odpověď: DGL mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm (jiny hrac) --> Troppe

    Je to hráč redbull? Baví mě to. Baví mě to stejně jak někoho kdo nahlasuje a zároveň nadává.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2018
    Příspěvky
    16

    Odpověď: DGL mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm (jiny hrac) --> Troppe

    Překlep. Stává se. Dej mi ban na měsíc a ja půjdu na gamesites. No problem.

  9. #9
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: DGL mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm (jiny hrac) --> Troppe

    Citovat Původně založeno mmmmmmm Zobrazit příspěvky
    Je to hráč redbull? Baví mě to. Baví mě to stejně jak někoho kdo nahlasuje a zároveň nadává.
    Napiš prosím nějaký další nicky kromě Redbulla, u něj jsem nic nenašel viz. příspěvek #5. Pokud tě to teda tak moc baví a nemůžeš si pomoct, počítej s tím, že bany budou delší a delší.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2018
    Příspěvky
    16

    Odpověď: DGL mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm (jiny hrac) --> Troppe

    Citovat Původně založeno Troppe Zobrazit příspěvky
    Napiš prosím nějaký další nicky kromě Redbulla, u něj jsem nic nenašel viz. příspěvek #5. Pokud tě to teda tak moc baví a nemůžeš si pomoct, počítej s tím, že bany budou delší a delší.
    Ok. Budu s tím počítat.

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ archivace 3.5. ]DGL mmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmm (jiny hrac) --> Troppe

    Vypršel.
    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •