Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Úpravy

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Úpravy

    čau,

    dalo by se zařídit, aby se hra zapla dřív jak v 8 lidech? například, hra by pozvala na server třeba už v 6, byl by o něco delší odpočet, třeba o 30 sekund, a pokud by se nenapojil 7 a 8 hráč, pustilo by to v 6?

    taky by stálo za to uvažovat nad délkou hry, vše je obvykle za minutu dohraný a čekací čas je násobně delší
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  2. #2
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Úpravy

    Něco s tím udělám ještě.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Úpravy

    S tim poctem hracu je to dobry napad. Ale s delkou hry... Ono to byva tak ze se vyskace z letadla, prvni 2-3 lidi pomrou pri boji o jednu zbran a zbytek pak hraje v 5 lidech. Mozna by slo zvysit limit hracu s tim ze by se to i tak spoustelo i pri tech 5-6 lidech. Ja bych treba mel navrh, upravit rank system, treba napriklad zvysit ztratu bodu za smrt a odhlaseni at to je trochu spravedlive a na prvnim miste byli lidi kteri si ho zaslouzi. Taky by mozna slo snizit ten interval po kterym se zobrazuji reklamy na pubite na ostatnich serverech. Me navrhy jsou spise malickosti, ale mozna by se tam takto udrzelo vice lidi a server by bezel aktivneji.

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Úpravy

    V současnosti je problém tam dostat i 8 lidí takže zvedat počet lidí na hru není uplně dobrej napad - nebo aspoň co jsem hrál já, tak to vždy trvalo aspoň 30 minut na hru.

    Možná by se hra dala prodloužit přidáním HP? Že by starting HP byly třeba 200 nebo 300. Zas to ale neřeší to, že při boji o zbraně umře 1/3 hráčů. Možná větší mapy, nebo, že, by byla třeba 20 sekund ochrana před smrtí, aby si každej mohl najít zbraň.

    Taky bych řekl že ta safe zona se objevuje a zmenšuje moc rychle, to by možná chtělo upravit.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Úpravy

    Tím jsem myslel pouze zvýšit jeho maximální limit, ne ten minimální. Jsou dny kdy se ten server celkem i zaplní a hraje se i několik kol bez velkých čekaček.
    K tomu ''spawn'' killu. Kdyby byly větší a komplikovanější mapy bylo by tomu možno předejít, teda kdyby se nerozhodlo 2 a více hráčů přistát na jednom místě. Ale šance na okamžitý střet by byly poměrně nižší než v současnosti. Problémem ale je, že větší mapy by si taky žádaly větší daň v fps a to by odrazovalo hráče se slabšími počítači. Kdyby se mělo jít do úplného extrému, tak by se nějaké letadlo mohlo zrušit, nastavil by se spawn pro každého hráče na jiném konci mapy a bylo by po problému. Ale to by zase zničilo tu podstatu pubnite.
    Těch 20 vteřin spawn ochrana tu bohužel postrádá smysl, protože hráči se stejně budou nahánět a v konečném výsledku minimálně jeden zemře, protože si chtějí nahonit fragy.

  6. #6

    Odpověď: Úpravy

    Citovat Původně založeno IKEA Zobrazit příspěvky
    V současnosti je problém tam dostat i 8 lidí takže zvedat počet lidí na hru není uplně dobrej napad - nebo aspoň co jsem hrál já, tak to vždy trvalo aspoň 30 minut na hru.

    Možná by se hra dala prodloužit přidáním HP? Že by starting HP byly třeba 200 nebo 300. Zas to ale neřeší to, že při boji o zbraně umře 1/3 hráčů. Možná větší mapy, nebo, že, by byla třeba 20 sekund ochrana před smrtí, aby si každej mohl najít zbraň.

    Taky bych řekl že ta safe zona se objevuje a zmenšuje moc rychle, to by možná chtělo upravit.
    Tím vším co jsi vypsal by se zníčila podstata "pubnite". Hra je jednoduchá 1 - landneš 2 - zabiješ hodně lidí 3 - musíš vyhrát
    Jen dotaz.. Hrál jsi někdy PUBG, nebo Fornite, nebo H1z1 ( a 325534453 dalších BR her). To, že hned na začátku vyskočí 3 hráči a jdou po 1 zbrani je naprosto normální.. Buď jsou to "nováčci" (ejkejej boti) , nebo prostě huntní killy. Ta hra(mod, beru to hlavně z pohledu, co jsem hrál Fornite atd.) je o "grindu".
    Vylepšuješ si znalosti map, učíš se, kdy a kde vyskočit, aby jsi měl "perfect" landing. Prostě to není mod, aby jsi přišel 2x za týden zahrát si 5-6her..
    K ochraně - zbytečné stejně ti týpci zasebou poběží a stejně se zabijí..
    +HP - 200/300Hp, prostě jakékoliv HP navíc je blbost jsou tam "shieldy" v podobě kevlaru, což bohatě stačí.
    Zavěr : Jak jsi psal, je těžké naplnit hru, takže jediné co by bylo asi přijatelné nechat, aby hru mohli začit 3-5 hráčů třeba.. To se snad i najde, nebo napíšeš "friends" na steamu :D Hp - určitě ne, ochrana - ne.. ta hra je "drsná" a je to "last one standing", takže zabránit hned po landu zabíjet je "hlupost".
    A zonu jsem si nevšiml, že by byla moc fast, ale jestli je tak by se zpomalit mohla.

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Úpravy

    Zona mi příjde tak akorát. Většinou se stejně nehraje bůhvíjak dlouho.
    Hp a armor bych nechal být. Jsou zde lékárničky a jak píše Hunted i kevlary které najdeš většinou na každém rohu. Kromě toho pro ty co nejsou moc zdatní v aimu by ani tolik hp nestačilo.

    Takže za mne
    pro: - Úprava rank systému
    - Doplnění pár dalších map ať je vícero variací
    proti: - zvýšení Hp a Armoru
    - změna nastavneí zony

    Ať to dává hlavu a patu a zbytečně nezahlcuju thread.

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Úpravy

    Já nic nenavrhuju, jen nadhazuju, co vidim jako problém hratelnosti a nabízím řešení. Stejně to pak bude muset někdo udělat a to už je jen pár lidí co to dotáhnou do konce a provedou. :D

    Problém podle mě je aktuálně délka hry. Za minutu hotovo, dlouho čekat. I kdyby se dlouho nečekalo, tak je to prostě hra na jednu minutu, mě to docela sere.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •