Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Myš asi odchází? :(

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Angry Myš asi odchází? :(

    Ahoj lidi/ženy/ostatní... ._.!


    Potřebuji pomoci s problémem... Jde o to, že mi totálně blbe myš. Nechápu důvod, nechápu ani jak to opravit. /Proto píši zde, jelikož mi určitě rád někdo poradí "snad"...:-DDDD.

    Jde o to, že se mi buguje myš.
    Vysvětlím to tak, že se nedá skoro ani ovládat.
    Jde o to, že když strafuji, nebo když prostě jdu a chci skákat, nebo i jen chodit, tak ta myš si dělá, co chce. Jdu rovně a otočí mě to na druhou. Skáču si bunnyhop a totálně mě to otáčí jinam. Strašně se mi to "laguje, smoothuje". Nevím jak to popsat, prostě to je neovladatelné :/...

    Má kovové pojezdy. Je to A4tech Bloody /model TL8.

    Zkoušel jsem i přes Windows dát v nastavení "myš" upřesnit ukazatel či jak to tam je napsané.. dával jsem do hry příkazy typu:

    m_filter 0/1
    hud_capturemouse 1/0
    dával jsem i nějaké registry do hry.. zda-li víte, o čem píší? :)
    nic nezabralo...

    Kdyby někdo věděl jak pomoci budu velice happy jak dva grepy :)))) <3

    PS. Hraji na NTB... a na dřevě, či-li na stole.. což nevím zda-li je problém? :/ ... předtím mi hra jela perfektně i když jsem hrál na dřevě...

  2. #2


    Odpověď: Myš asi odchází? :(

    Ahoj

    Len taká otázka, ako dlho máš myšku, popripade nejaké zážitky s ňou (Ty+nervy+myška buch) :D každá myš sa opotrebuje každým jedným jumpom, či bhopom alebo sgs.

    Skôr by som sa Ťa spýtal, či je myš v záruke, mohol ju prípadne reklamovať, ak si si kúpil aj záruku, alebo už ju máš dlhšie, rok, 2. Môže byť viacero dôvodov prečo ti blbne, jak už chyba vo výrobe, tvoj rage či jej dlhodobé užívanie, ktoré ju opotrebuje (Ale to je čisto môj názor, sú tu lepší odborníci :P)


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: Myš asi odchází? :(

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Ahoj

    Len taká otázka, ako dlho máš myšku, popripade nejaké zážitky s ňou (Ty+nervy+myška buch) :D každá myš sa opotrebuje každým jedným jumpom, či bhopom alebo sgs.

    Skôr by som sa Ťa spýtal, či je myš v záruke, mohol ju prípadne reklamovať, ak si si kúpil aj záruku, alebo už ju máš dlhšie, rok, 2. Môže byť viacero dôvodov prečo ti blbne, jak už chyba vo výrobe, tvoj rage či jej dlhodobé užívanie, ktoré ju opotrebuje (Ale to je čisto môj názor, sú tu lepší odborníci :P)
    Zdravím Tě.
    Myš mám krátkou dobu.. Koupil jsem jí od cizího člověka.. Teď mě asi budeš proklinat bo vím, že to je blbost, co jsem udělat :-Ddd.
    Hele.. Zatím žádný velký nervy :D jsem klidný člověk, mírumilovny, takže bum buch nebylo.
    Je úplně v pohodě, až na pár škrábanců funguje a fungovala perfektně :).
    + funguje perfektně.. Sotva týden zpět jsem hrál s ní a bylo to báječný, takže nechápu co je s tím :/

  4. #4


    Odpověď: Myš asi odchází? :(

    Potom by som skôr povedal, koľko mesiacov/rokov používal ten chalan tú myš :D tiež sa mi to stalo s myškou, že začala zo dňa na deň blbnúť tak som objednal inú. Ak nebuchaš s ňou, máš ju krátko a typek ju používal pred tebou, už bude zrejme opotrebovaná


  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: Myš asi odchází? :(

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Potom by som skôr povedal, koľko mesiacov/rokov používal ten chalan tú myš :D tiež sa mi to stalo s myškou, že začala zo dňa na deň blbnúť tak som objednal inú. Ak nebuchaš s ňou, máš ju krátko a typek ju používal pred tebou, už bude zrejme opotrebovaná
    To ano... Nevím jak ji měl dlouho... :D já teď zkusil příkaz m_rawinput 1 a celkem pomohlo... Takže asi lock xD

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •