Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 21 z 21

Téma: FPS = peklo XD

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: FPS = peklo XD

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    Celkově, pokud zde nejsi schopnej napsat, co máš vůbec za počítat, jak si můžeme být jistí, že tvůj "počítač/ntb" opravdu utáhne to csko na 100fps stabilních? :D Třeba já mám na dustu 200-300fps, ale na jb mám 60-70fps z důvodu, že tu mapu dělál někdo "z community hráču". Ted i záleží, co hraješ za mapy..

    E: Takže tě poprosím, jestli by jsi byl tak hodnej a poslal sem svůj počítač / ntb co je v něm..
    Píše ti tu dost hráčů, že to je pravda. Takže si sereš do huby. To za 1.
    Za 2. Ne. Mám dejme tomu výkonej notebook, takze to sem nepotřebuji psat. Stačí ti to takto? :)

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: FPS = peklo XD

    PS. Na ntb mi jede csko na 90fps takže pohoda chlapče.

  3. #18
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    Odpověď: Re: FPS = peklo XD

    Citovat Původně založeno deepLy disappointed Zobrazit příspěvky
    Jb je za to, lebo je tam viac e, w pólov ako má bežná mapa s príponou de
    šak to píšu :D

  4. #19
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    Odpověď: FPS = peklo XD

    Citovat Původně založeno baronKZ Zobrazit příspěvky
    PS. Na ntb mi jede csko na 90fps takže pohoda chlapče.
    Pokud ti jede csko pouze na 90 fps všude, tak to ti stačí, jelikoliž 100fps stabilních fps tak mít nebudeš. pokud se ti to náhodou někdy nezvedá na 150fps cca tak by se dalo.. Dále si vypni vsyncs, zapni si aby ti to "používalo" "low graphics settings" v nastavení to zaškrtneš. Dále, změn si rozlišení cska na 640x480 třeba a hod to do na celou obrazovku, dále si hod "nápajení" na výkon. Zapni si msconfig -> nastav si aby ti ntb využíval všechna Jadra.
    V systému dej upřesnit nastavení systému - tam vyber výkon - a nastav to na výkon

  5. #20
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: FPS = peklo XD

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    Pokud ti jede csko pouze na 90 fps všude, tak to ti stačí, jelikoliž 100fps stabilních fps tak mít nebudeš. pokud se ti to náhodou někdy nezvedá na 150fps cca tak by se dalo.. Dále si vypni vsyncs, zapni si aby ti to "používalo" "low graphics settings" v nastavení to zaškrtneš. Dále, změn si rozlišení cska na 640x480 třeba a hod to do na celou obrazovku, dále si hod "nápajení" na výkon. Zapni si msconfig -> nastav si aby ti ntb využíval všechna Jadra.
    V systému dej upřesnit nastavení systému - tam vyber výkon - a nastav to na výkon
    :DDD toto vím, já se ptal čistě teoreticky kdo to má taky tak. Chápeš? :D
    Toto vše vím, to s těma fpskama tam nemělo bejt, na to ser xdd

    Jinak tohle vše znám, takže i tak děkuji.

    Já se ptal only jestli se to někomu taky děje, u know

    Teoreticky pokud to tak je, tak mě napadlo udělat nové textury v tmavejsim stylu zda chápeš? I na jail mapách xd

  6. #21
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    Odpověď: FPS = peklo XD

    Celkově, textury nepředělají takto :D Jb je celkově XXXXtisíc map neoptimalizovaných, z důvodu, že je dělali hráči a né proffesionálové. Jinak, myslím. Že v dnešní době, podle mého názoru, asi nikdo nebude mít problém, že by mu to "sekalo/dropovalo" v světlých texturách :D Jinak, pokud by jsi dělál "textury" tak gl, je to na dlouho a nevyplatí se to.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •