Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 36

Téma: Žádost o práva na Jump servery

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Žádost o práva na Jump servery

    Čaute, přemýšlel jsem zda to má vůbec cenu zkoušet a rozhodl jsem se, že to jen přece nejspíš naposledy zkusím.

    Něco o mně: Myslím si, že mě naprostá většina z vás zná a určitě mě má spoustu vás v lásce zeoo, ale co už, na serveru hraju pod předzdívkou Sewell_, studuji na automobilce, příští rok mě čeká nejspíš poslední ročník (možná budu pokračovat v nástavbovém studiu), rád jezdím na kole nebo na bruslích a sem tam si dojdu zaběhat, jinak trávím čas buď na pc nebo nekde popijim ups.

    Něco o mně v csku: Aktivně jsem začal hrát na začátku února mám tušení (za dobu, co jsem nehrál jsem si to pořádně srovnal v hlavě a určil si voje priority), od poloviny února jsem si držel, až do dubna chtlg bez nadávek, pak jsem si to bohužel pokazil a ted si ho držím cca 2-3 týdny (vím, že je tohle z mé strany hodně velká blbost žádat takhle, ale co už:D) a jelikož tu žádost bude hnípat nějakou dobu, tak si budete aspoň moct můj chtlg sledovat, jak se chovám, ale až na nějaký výměny názorů bych řekl, že ho mám v pohodě.
    Na tomhle portálu hraju od léta 2018 mám tušení, hraji také na rayishu muj profil, poslední dobou mě začalo hodně bavit KZ (Jump, Bhop) to skáču buď tu nebo na Clarionu

    Poslední žádost TU - Vím, jak jsem se choval a Grakonovi jsem se omluvil už pár měsíců dozadu, omluvu přijal, ale i tak moje chování bylo z mé strany hooodně přehnané.

    - Minulost au, au
    - Nevhodné chování na webu/serveru - Vím o tom, že jsem měl s pár lidma na webu zbytečně ostřejší výměnu názorů nevím jestli bych to bral jako - spíš něco mezi, ale řekl bych, že chování mám lepší i jak někteří admini

    + Hlášení - Naprostou většinu mám zde na webu, nějaký mám ale taky i u Offa, Troppeho, Grakona a přes "!" též, ale na ty z 98% nikdo nechodí. Řekl bych, že se v Jump cheatech vyznám docela dobře, ale nějaký hlášení mám i za ab, kdy jsem pomahal offovi s Viky a nebo mé hlášení na Jirika.
    + Aktivita - Aktivitu mám hodně dobrou a myslím si, že tyhle dva + by mi mohli trošku odlehčit od mé minulosti

    Proč bych chtěl být admin? - Vzhledem k tomu, že z 98% na hlášení nikdo nedojde, tak už jen kvůli mé aktivitě bych chtěl vypomoci, cheaty si myslím, že poznám a že bych byl dobrou pomocí na Jump servery. Myslím si, že bych si tu šanci zasloužil a jen přeci, práva se dají jedním kliknutím vzít.

    Moje SID: STEAM_0:0:443537032

    Díky za přečtení mé žádosti, za červené palečky a za názory adminů :-)

    *Měsíc čistý chtlg
    Naposledy upraveno Sewell; 09-05-20 v 20:34.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  2. #2
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Nevim jak tuhle žádost mam pochytit, myslím že když si s adminama zorganizoval soutěž a chytil sefa za cheaty, tak si myslíš že práva dostaneš. Sice umíš skákat, a máš zkušenosti, jenže tvůj charakter není na post admina, to že si dávno nadával na server, urážíš nejmenované adminy (týden před žádosti se jim omluvíš)a sereš si s prominutim do huby s tim, že si žádost nezaložíš mi jen dává na jevo, že si práva nezasloužíš. Proti
    Spoiler Spoiler:

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno valentino Zobrazit příspěvky
    Nevim jak tuhle žádost mam pochytit, myslím že když si s adminama zorganizoval soutěž a chytil sefa za cheaty, tak si myslíš že práva dostaneš. Sice umíš skákat, a máš zkušenosti, jenže tvůj charakter není na post admina, to že si dávno nadával na server, urážíš nejmenované adminy (týden před žádosti se jim omluvíš)a sereš si s prominutim do huby s tim, že si žádost nezaložíš mi jen dává na jevo, že si práva nezasloužíš. Proti
    Uh, Grakonovi jsem se omluvil hned po tom, co jsem začal opět aktivně hrát, takže nevím na co teď narážíš, můžeš mi to zkusit nějak připomenout do PM nebo to hodit sem, ale díky za vyjádření.
    E: Ano na portál jsem opravdu nadával, ale spíš to bylo myšleno na csko a jeho hitboxy, každopádně tohle mě neomlouvá a jsem si vědom své minulosti a netuším, proč nechceš jmenovat adminy, aspoň do PM si mi mohla poslat koho a jak jsem urazil s nějakým screenem, ktery to dakazuje.
    A kvůli tomu, že jsem udělal soutěž a nahlásil admina, opravdu nežádám o práva a už si vůbec nemyslím, že bych kvůli tomu měl dostat práva. :D
    E2: Neměl jsem v plánu už požádat, no rozmyslel jsem si to, lidi občas mění názory.
    Naposledy upraveno Sewell; 03-05-20 v 16:55.

  4. #4

    Re: Žádost o práva na Jump servery

    Je celkem unavující řešit sám skoro všechna hlášení a prosit se ostatním, ať mi pomáhají s případy a dívají se na dema, když nikdo nemá moc čas. Pomoc od někoho aktivního, kdo je online každý den a hlásí toho opravdu hodně, by se šikla. Sewell mi dokázal, že je schopný. On více méně splňuje všechny základní podmínky, kvůli kterým všem ostatním dávám proti. Vysoká aktivita, vysoký počet hlášení, z toho kromě snad jednoho kontroverzního případu všechno zabanováno. Sewell má navíc sám i větší zkušenosti s některými cheaty, se kterými já sám moc zkušenosti nemám. Jediné jeho mínus je jeho minulost, co se týče chování. Mně osobně se omluvil, já jsem to přešel. Vidím, že se to snaží napravit. Zatím tady své pro ještě nedám. Počkám si na vyjádření ostatních adminů, zda nevytáhnou nějakou nepříjemnou skutečnost.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 03-05-20 v 17:16.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Sewell,
    niesom sice "lietajuci" admin, ale iste mi dovolis napisat par riadkov. Ked pozeram tvoju historiu hlaseni, takto si do velkej miery predstavujem ziadatela o prava, slusnu aktivitu, slusny pocet nahlasenych porusovatelov pravidiel, ovladanie modu, kde ziadas prava (v predchadzajucej ziadosti si dostal aj pre od zoida, ktory je u mna taky bozik skakania - rozumej maly boh)... to su plusove veci...ale vsetko ma aj svoje tieniste stranky ze??? V predchadzajucej ziadosti sem grakon postol tvoj chl a teda nebolo to boh vie co...teraz som si opat vytiahol tvoj chl a (cuduj sa svetu) opat to nie je nic moc. Jednou z vlastnosti admina by mal byt aj urcity "chochmes", t.j. spravanie sa, vyjadrovanie sa ci uz na servery alebo na forku a tu, bohu zial, vidim tvoju VEEEEELKU slabinu...si este riadna "horuca hlava"...Grakon pisal, ze by sa mu sikla pomoc a ja vidim potencial, ale skus upravit tuto cast tvojho ja, urcite by ti to pomohlo...pre/proti nedavam, nakolko sa do modu, na ktory ziadas, nerozumiem a myslim, ze by ani nebolo brane do uvahy. Ale pls, umravni to chovanie sa, potom by to asi aj mohlo byt OK..
    Naposledy upraveno hanba mi; 03-05-20 v 19:16.

  6. #6
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno hanba mi Zobrazit příspěvky
    Sewell,
    niesom sice "lietajuci" admin, ale iste mi dovolis napisat par riadkov. Ked pozeram tvoju historiu hlaseni, takto si do velkej miery predstavujem ziadatela o prava, slusnu aktivitu, slusny pocet nahlasenych porusovatelov pravidiel, ovladanie modu, kde ziadas prava (v predchadzajucej ziadosti si dostal aj pre od zoida, ktory je u mna taky bozik skakania - rozumej maly boh)... to su plusove veci...ale vsetko ma aj svoje tieniste stranky ze??? V predchadzajucej ziadosti sem grakon postol tvoj chl a teda nebolo to boh vie co...teraz som si opat vytiahol tvoj chl a (cuduj sa svetu) opat to nie je nic moc. Jednou s vlastnosti admina by mal byt aj urcity "chochmes", t.j. spravanie sa, vyjadrovanie sa ci uz na servery alebo na forku a tu, bohu zial, vidim tvoju VEEEEELKU slabinu...si este riadna "horuca hlava"...Grakon pisal, ze by sa mu sikla pomoc a ja vidim potencial, ale skus upravit tuto cast tvojho ja, urcite by ti to pomohlo...pre/proti nedavam, nakolko sa do modu, na ktory ziadas, nerozumiem a myslim, ze by ani nebolo brane do uvahy. Ale pls, umravni to chovanie sa, potom by to asi aj mohlo byt OK..
    Na chování opravdu pracuju a děkuju za tvoje vyjádření, jak jsem psal od cca 20.2. jsem si držel do dubna krásný chtlg bez nadávek, pak jsem bohužel měl slabší období a pohnojil si ho, proto jsem to taky psal, vím jak by se měl chovat admin a chování je základ pro to, aby se někomu udělila práva, ale jak jsem psal, tohle pro mě bylo slabší období, ale řekl bych, že si teď chtlg držím dobře (Jestli ti tam něco vadí, tak mi to napiš sem nebo do PM) nemám problém to změnit, ale hádám, že máš problém hlavně s těma nadávkama. A ano, v poslední žádosti jsem byl hodně výbušnej, ale na tom jsem zapracoval, přestal hrát Lolko, které mi dělalo nervy, protože jsem v tom chtěl něčeho dosáhnout, to byla hloupost a řekl bych, že teď beru všechno už s nadhledem, v klidu, snažím se vyvarovat hádek, když mě někdo provokuje, tak ho prostě ignoruju. Dle mého jsem se od poslední žádosti posunul, když do toho nebudu počítat to slabší obodb. Ještě jednou díky za vyjádření. :)

  7. #7
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    No ideme si to rozobrať.
    + hlásenia - hlásiš mi stále až sa mi nechce pozerať na každé demo
    + aktivita - aktívnejší než ja
    + znalosť módu aj cheatov - drobnosti sa človek doučí neočakávam od teba poznať all cheaty pred žiadosťou
    + pomáhanie a súťaže - robí súťaže a ak sa ho niekto spýta na veci ohľadom jumpu vie poradiť

    No a ideme na problémy.
    - história - nemyslím banov ale celkovo pôsobenie na portáli, kde každý vie kto si ale v akom svetle však?
    - CHL - spomína to tu každý ale tam vidím problém, ktorý sa dá za toho pol roka čo to tu bude spraviť

    Zatiaľ nedám ani pro ani proti. Hodím na teba bližšie očko a uvidím po čase či sa tie mínusy zlepšili a potom hodím verdikt.

    E: Keď prižmúrim oko skrz ten CHL čo sem dal DinGo tak nevidím v ničom problém. PRO a pls neposer si to.
    Naposledy upraveno Revan; 18-05-20 v 01:59. Důvod: detail

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    No ideme si to rozobrať.
    + hlásenia - hlásiš mi stále až sa mi nechce pozerať na každé demo
    + aktivita - aktívnejší než ja
    + znalosť módu aj cheatov - drobnosti sa človek doučí neočakávam od teba poznať all cheaty pred žiadosťou
    + pomáhanie a súťaže - robí súťaže a ak sa ho niekto spýta na veci ohľadom jumpu vie poradiť

    No a ideme na problémy.
    - história - nemyslím banov ale celkovo pôsobenie na portáli, kde každý vie kto si ale v akom svetle však?
    - CHL - spomína to tu každý ale tam vidím problém, ktorý sa dá za toho pol roka čo to tu bude spraviť

    Zatiaľ nedám ani pro ani proti. Hodím na teba bližšie očko a uvidím po čase či sa tie mínusy zlepšili a potom hodím verdikt.
    Díky za vyjádření, na serveru jsem s tebou skoro furt, tak máš nejlepší možnost posoudit, zda se to zlepšilo nebo ne, díky!

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Já to vidím asi jako Revan, proto si například dostal ode mě tu nominaci, protože vidím tvou aktivitu a snahu, ale jak už tady ostatní píšou. Zlepšit chování. Mezi sebou jsme si to taky vyříkali, já se omluvila, ty ses pak omluvil, takže je všechno ok. Ale jen říkám, začni řešit věci s klidnou hlavou, zbytečně se nezapojuj mezi hádky na webu a možná po nějakém čase budeš opravdu patřit mezi ty vhodnější hráče na post admina se vším všudy. Navíc jak psal Grakon, ta sekce potřebuje posílit, stejně jako i samotné hlášení, na které je občas i sám a zbytek se k tomu moc nemá.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Já to vidím asi jako Revan, proto si například dostal ode mě tu nominaci, protože vidím tvou aktivitu a snahu, ale jak už tady ostatní píšou. Zlepšit chování. Mezi sebou jsme si to taky vyříkali, já se omluvila, ty ses pak omluvil, takže je všechno ok. Ale jen říkám, začni řešit věci s klidnou hlavou, zbytečně se nezapojuj mezi hádky na webu a možná po nějakém čase budeš opravdu patřit mezi ty vhodnější hráče na post admina se vším všudy. Navíc jak psal Grakon, ta sekce potřebuje posílit, stejně jako i samotné hlášení, na které je občas i sám a zbytek se k tomu moc nemá.
    Díky za vyjádření, věci se snažím vždycky řešit chladnou hlavou a objektivně. Na všech svých nedostatcích pracuji.

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Mne stačil ten tvoj cirkus čo si robil po tvojej predošlej žiadosti, keď som ti ju pokazil. Žeby sa mi to podarilo znova? :)

    Spoiler Spoiler:


    Je tam toho samozrejme oveľa viac, ale som dosť lenivý, aby som vypísal každú 1 nadávku. V predošlej žiadosti si sľuboval, že sa to zlepší, že budeš dobrý a tieto kecy, ale v skutočnosti sa nič nezmenilo, nečakané :D Síce hej, hlásení máš dosť, ale hlásenia nie sú všetko. Môžeš mať aj 1000 hlásení za deň, s takýmto správaním nemáš šancu. Osobne si myslím rovnako ako Kapitán, že tá súťaž, tá pomoc a riešenie vecí bolo len kvôli právam, nie kvôli tomu, že si chcel a vôbec by som sa nečudoval, keby to tak naozaj bolo. Je mi úplne jedno čo si o mne myslíš, kľudne nadávaj na mňa od rána do večera, neriešim. Úprimne si myslím, že na práva nemáš a vlastne si ťa ani nedokážem predstaviť ako admina. Na práva zabudni a nabudúce nestrácaj čas so žiadosťou. Ja som jednoznačne proti.

    E: Taktiež to ospravedlnenie, milé. Ale zvláštne, že ťa to napadlo až teraz pred žiadosťou :) Ale nié, vôbec to nie je kvôli právam, však? :D
    Naposledy upraveno DinGo; 03-05-20 v 22:58. Důvod: nečum
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  12. #12
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno DinGo Zobrazit příspěvky
    Mne stačil ten tvoj cirkus čo si robil po tvojej predošlej žiadosti, keď som ti ju pokazil. Žeby sa mi to podarilo znova? :)

    Spoiler Spoiler:


    Je tam toho samozrejme oveľa viac, ale som dosť lenivý, aby som vypísal každú 1 nadávku. V predošlej žiadosti si sľuboval, že sa to zlepší, že budeš dobrý a tieto kecy, ale v skutočnosti sa nič nezmenilo, nečakané :D Síce hej, hlásení máš dosť, ale hlásenia nie sú všetko. Môžeš mať aj 1000 hlásení za deň, s takýmto správaním nemáš šancu. Osobne si myslím rovnako ako Kapitán, že tá súťaž, tá pomoc a riešenie vecí bolo len kvôli právam, nie kvôli tomu, že si chcel a vôbec by som sa nečudoval, keby to tak naozaj bolo. Je mi úplne jedno čo si o mne myslíš, kľudne nadávaj na mňa od rána do večera, neriešim. Úprimne si myslím, že na práva nemáš a vlastne si ťa ani nedokážem predstaviť ako admina. Na práva zabudni a nabudúce nestrácaj čas so žiadosťou. Ja som jednoznačne proti.

    E: Taktiež to ospravedlnenie, milé. Ale zvláštne, že ťa to napadlo až teraz pred žiadosťou :) Ale nié, vôbec to nie je kvôli právam, však? :D
    Je hezký, že sem dáváš něco, co už jsem zmínil hned v úvodu žádosti a snad každý už si můj chtlg projel, ale tak to je tvůj názor, já jsem se ti vůbec nemusel omlouvat, protože já ti nic hrozného neudělal ani nenapsal řekl bych, že jsem o tobě řekl tak maximálně, že si expert, zatímco ty si neměl ani tu slušnost se omluvit, za to jak si se choval ke mně a úmyslně mi ignoroval hlášení a nebo mě dokonce ignoroval na serveru, i přes to, že jsem ti nikdy nic neudělal. :D
    Neměl jsem v plánu žádat, neměl jsem v plánu dělat nějakou soutěž, to mě napadlo jednoho večera, když jsem si projížděl web a viděl spoustu soutěží, tak jsem si řekl, proč neudělat soutěž o Admin a hráče za rok 2019, když ji někdo neudělal, tak jsem napsal Britny, no a o právech jsem nepřemýšlel, že bych požádal, ale změnil jsem názor a vůbec netuším, proč by mi pořádání soutěže mělo dělat nějaký + v žádosti o práva tenhle váš názor vůbec nepobírám.. :D
    A hlásím, protože mě to baví, baví mě se učit rozpoznávat nové cheaty, se kterýma nemám zkušenost, nabírat zkušenosti a dostávat rady od lidí, co se v tom více vyznají.
    E: Tvoje vyjádření je čistě o tom, že mě nesnášíš a snažíš se mě potopit co nejvíce to jde, ale tentokrát se nevzdám bez boje a budu bojovat do doby, než se Samco rozhodne nad konečným rozhodnutím.
    Naposledy upraveno Sewell; 04-05-20 v 00:45.

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Není to síce moja sekcia ale súhlasím vo všetkých bodoch s Dingom.Za mňa určite NIE
    Naposledy upraveno Fellow; 19-05-20 v 02:48.

  14. #14
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Hele bois ja si ho nejdem obhajovať ale spájať si ban sefa a súťaž s právami mi naznačuje skorej osobné záležitosti než nestranné posudzovanie. Spájate si s žiadosťou o práva totálny crap len aby ich nemal šancu získať. Prečo je braná omluva grakonovi ako dôvod na proti? To je snáď medzi nimi čo majú proti sebe a či si ten vzťah urovnajú a logicky aj keby to je skrz žiadosť tak nepôjdem do AT s tým, že s mojím kolegom mám vzťah asi ako krtko a betón. A prečo by malo byť robenie súťaže a hlásenie, ktoré bolo banned posudzované ako dôvod na proti? Nepoviem keby 2 dni pred žiadosťou začal hlásiť a robiť všetko okolo ale on to robí už nejaký piatok. Jediný fair point je jeho CHL a správanie ale ako som písal ukáže sa než sa sem samčo vyjadrí či na to má alebo ne keďže sám vie, že chladnú hlavu vie zachovať len musí chcieť a odsledovať si CHL a prinajhoršom zabanovať a lock na žiadosť sa dá dať behom minúty.

    Btw. potom sa čudujete, že má človek 20 proti a samčo mu dá pro keď píšete bias crap.

  15. #15

    Re: Žádost o práva na Jump servery

    Sewelle, Sewelle, ty kluku jeden ušatej. Ty bys byl dost přínosný admin a fakt je mi líto, že to musím napsat. Ten chatlog, co tu DinGo poslal, přes to vlak nejede.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •