Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 36 z 36

Téma: Žádost o práva na Jump servery

  1. #31

    Re: Žádost o práva na Jump servery

    Kdyby Samcova aktivita nevypadala jak u sedesatnika po mrtivci v ldnce, tak uz to mohlo byt davno vyresene.

  2. #32
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Dokonce i na mě, který zaplaťpánbůh většinu místních flamů nevnímá, působíš bohužel jako toxický hater...nicméně pokud tě admini potřebují, je to sekce která je mimo mé vnímání, čili toto je jen takový statistický příspěvek...ať si to rozhodnou ti, kdo mají co říct k danému modu a náborář(i). Já bych tě nevzal a počkal bych si jak se budeš chovat poté, co zjistíš, že to neprošlo...

  3. #33
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jump Servers
    Příspěvky
    193

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Jsem PRO

    Aktivní je a v cheatech se vyzná.

    Když se bude chovat jako hovado tak se mu ty práva seberou a Grakon dostane deku! ��

    E: a rovnou to nahoďte i Kristenn

    Oficiální Tlumočník Hapalíčka...
    Naposledy upraveno medvidekteddy; 05-06-20 v 22:51.

  4. #34
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno plejerplejer Zobrazit příspěvky
    Dokonce i na mě, který zaplaťpánbůh většinu místních flamů nevnímá, působíš bohužel jako toxický hater...nicméně pokud tě admini potřebují, je to sekce která je mimo mé vnímání, čili toto je jen takový statistický příspěvek...ať si to rozhodnou ti, kdo mají co říct k danému modu a náborář(i). Já bych tě nevzal a počkal bych si jak se budeš chovat poté, co zjistíš, že to neprošlo...
    Působit tak můžu z minulosti, ale řekl bych, že teď je tomu trošku jinak, samozřejmě, že si rejpnu do nějakýho admina, ale kdo to kdy něudělal. Na serveru se hráčům snažím pomoct, poradit, věřím, že kdyby si hrál Hnsko názor by si změnil, ale díky za vyjádření. No a vidíš třeba stejný názor bude mít aj Samčo, ať už to skončí jakkoliv nemám potřebu tu potom rozpoutávat nějaký peklo.


    Citovat Původně založeno medvidekteddy Zobrazit příspěvky
    Jsem PRO

    Aktivní je a v cheatech se vyzná.

    Když se bude chovat jako hovado tak se mu ty práva seberou a Grakon dostane deku! ��

    E: a rovnou to nahoďte i Kristenn

    Oficiální Tlumočník Hapalíčka...

    Děkuji Hapale, doufám, že užíváš důchod
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  5. #35
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Treba uznať, že je veľká škoda tej nedávnej minulosti. Je jasné, že pri hociktorom rozhodnutí bude početná skupina nespokojná. Nateraz to vyzerá, že kladné vyriešenie by vyvolávalo väčšiu rozporuplnosť a preto to nateraz uzavrieme s negatívnym výsledkom. Avšak myslím si, tak či onak, že máš potenciál (hlavne v znalosti cheatingu)... Odporúčam ti ešte vyhýbať sa konfliktom, zbytočne sa nezapájať do ostrejších diskusií a pokračovať naďalej v hláseniach. Ak by si sa uberal správnym smerom, o pár mesiacov by ti už nemalo nič stáť v ceste.

  6. #36
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Nevím co napsat, no, jakoby čekal jsem to, čekalo to více lidí tenhle výsledek, i když bych rád dokázal, že na to mám, tak tu možnost jsem nedostal, ale co.
    Chtěl bych se rozloučit a poděkovat pár hráčům/adminům. Lurky, Revan, Mario, Teddy, Grakon, Samčo, Herd, Bute, Nihilus, greenos, nab, Mlýn, yadort, yengu, petr, Zyx, Toy, Pelar, Delik, Daron, Hapalicek, Krowka, masif, hofy, mato, exinelos, hanba mi mozna jeste nekdo kdo vi, pac a pusu, mejte se tu hezky.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •