Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 36

Téma: Žádost o práva na Jump servery

  1. #16
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Není to síce moja sekcia ale súhlasím vo všetkých bodoch s Dingom, správanie na úrovni decka a o tej súťaži " hlasuj za kamaráta" ejkejej "spravil som súťaž a dostal šéfa, tak mi dajte práva" tak o tom už ani nehovorím. Za mňa určite NIE
    Prvně si zameť před svým prahem, a pak tu něco řeš, sám se chováš jako malé děcko (urážky/narážky na mojí osobu ať už na serveru nebo v sz nebo u sefa), ale mně tu budeš něco vyčítat, ale co tak koukám, tak jsem jediný komu si vyčítal chtlg měsíc starý, ale stupovi, který má chtlg na stejné úrovni a pár dnů dozadu dáš pro, krásně jde vidět, jak objektivní admin si, ale chápu tu se to řeší stylem tebe nemám rád nejsi muj kamiq proti a tebe mam rad si muj kamiq pro

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno Sewell Zobrazit příspěvky
    Prvně si zameť před svým prahem, a pak tu něco řeš, sám se chováš jako malé děcko (urážky/narážky na mojí osobu ať už na serveru nebo v sz nebo u sefa), ale mně tu budeš něco vyčítat, ale co tak koukám, tak jsem jediný komu si vyčítal chtlg měsíc starý, ale stupovi, který má chtlg na stejné úrovni a pár dnů dozadu dáš pro, krásně jde vidět, jak objektivní admin si, ale chápu tu se to řeší stylem tebe nemám rád nejsi muj kamiq proti a tebe mam rad si muj kamiq pro
    Nebudem tu písať bohvie aké vyjadrenia ku tebe.. Je mi fuk či získaš prava alebo nie.. Len chcem aby ľudia vedeli aký si vypočítavy a čo si vlastne zač.. Stupa vidím na serveri kde žiada každý deň, viem ako sa správa viem aký je a viem ze to není žiadny retard a dokonca vekom je niekde inde ako ty... Ani by som sa k tebe nevyjadorval ale ty si ma tým sám donútil svojim správaním.. Vypočítavost, falošnost je vidieť že kvôli právam si schopný urobiť čokoľvek len aby si človeka zaslepil viz súťaž ktorá bola úplne mimo z cesty. O tom šéfovi sa baviť nebudem cheatoval ale ban nedostal na základe tvojho hlásenia. A i keď cheatoval nespraval sa ako ty. To asi k tejto téme všetko.

    Kolegom rád prepošlem tvoje pmky ktoré si mi posielal po vyjadrení.
    Naposledy upraveno Fellow; 17-05-20 v 21:09.

  3. #18
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Nebudem tu písať bohvie aké vyjadrenia ku tebe.. Je mi fuk či získaš prava alebo nie.. Len chcem aby ľudia vedeli aký si vypočítavy a čo si vlastne zač.. Stupa vidím na serveri kde žiada každý deň, viem ako sa správa viem aký je a viem ze to není žiadny retard a dokonca vekom je niekde inde ako ty... Ani by som sa k tebe nevyjadorval ale ty si ma tým sám donútil svojim správaním.. Vypočítavost, falošnost je vidieť že kvôli právam si schopný urobiť čokoľvek len aby si človeka zaslepil viz súťaž ktorá bola úplne mimo z cesty. O tom šéfovi sa baviť nebudem cheatoval ale ban nedostal na základe tvojho hlásenia. A i keď cheatoval nespraval sa ako ty. To asi k tejto téme všetko.

    Kolegom rád prepošlem tvoje pmky ktoré si mi posielal po vyjadrení.
    Já jsem asi ten poslední co si tu na něco hraje, vše co mám na srdíčku, hned vyjádřím, to by mě zajímalo na základě čeho si takovouhle hloupost zase vyplodil. :D
    Upřímně, vím, že práva nedostanu a můj život se mi kvůli tomu nerozpadne... :D Samozřejmě soutěž jsem udělal jen kvůli právům, prosímtě tenhle agrument je tak shit, že to není ani možný, stupo též udělalo soutěž a požádal, proč si mu to nevyčetl? S prominutím si sereš do huby, ale co uz :D
    Sef nedostal ban na základě mého hlášení? V tom případě proč má ban, když všechna ostatní dema byla z Lanky? Ty si hloupy úplně, chápu, že byl tvůj kamiq, ale tohle, že se nebanovalo na základě mého dema si strc pod klobouk, jelikož kdyby se nebanovalo na základě toho, tak nemá ban. ZOID by se mohl teda vyjádřit, na základě čeho se to banoval, kdyz už si to nakousl. :D
    Spravam se úplně normálně nyní a když nebudu počítat to slabší období, tak se mi to drželo i před tím celou dobu, ale chování si nezlepšuji kvůli právům, ale kvůli sobě. (nezapomeň mi k tomuto napsat ty a nebo někdo jiný, že jsem falešný pls)

    Netřeba, Samčo už je dávno informovaný o tvém chování.

    E: A vůbec mě naznáš, tak o mně laskavě nepiš lži, že jsem vypočítávej, falešnej atd., když mě naznas, zase si mi jenom potvrdil tvoje chování vůči mě.
    Naposledy upraveno Sewell; 17-05-20 v 21:34.

  4. #19

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Nebudem tu písať bohvie aké vyjadrenia ku tebe.. Je mi fuk či získaš prava alebo nie.. Len chcem aby ľudia vedeli aký si vypočítavy a čo si vlastne zač.. Stupa vidím na serveri kde žiada každý deň, viem ako sa správa viem aký je a viem ze to není žiadny retard a dokonca vekom je niekde inde ako ty... Ani by som sa k tebe nevyjadorval ale ty si ma tým sám donútil svojim správaním.. Vypočítavost, falošnost je vidieť že kvôli právam si schopný urobiť čokoľvek len aby si človeka zaslepil viz súťaž ktorá bola úplne mimo z cesty. O tom šéfovi sa baviť nebudem cheatoval ale ban nedostal na základe tvojho hlásenia. A i keď cheatoval nespraval sa ako ty. To asi k tejto téme všetko.

    Kolegom rád prepošlem tvoje pmky ktoré si mi posielal po vyjadrení.
    Opět zase úžasný nezaujatý vyjádření v žádostech o práva :D
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 18-05-20 v 01:45.

  5. #20

    Re: Žádost o práva na Jump servery

    Já se jen začínám bát, že samcovi jeblo tak moc, že už bude přihlížet i na názory JB adminů

    btw kdo je fellow?

  6. #21

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    poznám z furienu, asi pohoda, pro

  7. #22
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno Darongodx Zobrazit příspěvky
    poznám z furienu, asi pohoda, pro
    díky, číslo účtu mi napiš do PM (haha sranda kdyby to někdo nepochopil)
    Naposledy upraveno Sewell; 23-05-20 v 10:18.

  8. #23
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    E: Keď prižmúrim oko skrz ten CHL čo sem dal DinGo tak nevidím v ničom problém. PRO a pls neposer si to.
    Díky! :o

  9. #24
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Radšej tvoj chatlog nechcem vidieť, ale snaž sa ignorovať blbé reči a vyhnúť sa konfliktom. Som za.
    F4Ke

  10. #25
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno F4Ke :-** Zobrazit příspěvky
    Radšej tvoj chatlog nechcem vidieť, ale snaž sa ignorovať blbé reči a vyhnúť sa konfliktom. Som za.
    Tak to už nějakou dobu dělám viz. chtlg, díky!

  11. #26

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Malé PROTI od admina z iných sekcií. Potom keď zložíš masku, fest by ma sralo, keby som sa teraz neozval.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  12. #27
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Malé PROTI od admina z iných sekcií. Potom keď zložíš masku, fest by ma sralo, keby som sa teraz neozval.
    ???
    E: Můžu poprosit, aby si upřesnil tvůj příspěvek? Sem, mně do PM to je fuk, já ho totiž nechápu, tudíž nemám jak se k němu ani vyjádřit třeba.. :D
    E2: Možná jsem to pochopil, myslíš to tak, že teď narážíš na moji poslední žádost, kde jsem nadával jako malý děcko, no toho už se nedočkáš, protože já žádnou "masku" nemám, nezlepšuji si chtlg kvůli žádnému adminovi, ani kvůli právům dělám to pro sebe. Btw jsem připravenej, že dostanu PROTI, ale ani to mě nedonutí někomu zde nadávat. :-) Díky za vyjadření.
    Naposledy upraveno Sewell; 27-05-20 v 00:04. Důvod: blabla

  13. #28
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jump Servers
    Příspěvky
    193

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Čau, minulost hodíme za hlavu. Budeme se soustředit na budoucnost.

    Se Sewellem jsem mluvil, hlásí mi, důvěru v něho mám.

    To že se tady vyjadřují Admini mimo Jump, je irelevantní názor ke kterému se nemá přihlížet a když ano tak pouze z malým dosahem, jako to bylo od samého začátku.

    Za mě PRO.

  14. #29

    Re: Žádost o práva na Jump servery

    Častokrát jsem musel přemýšlet o této žádosti. Narozdíl od sekce jb, či aim, kde je s prominutím adminů plná prdel, tak dnešní dvě žádosti od Sewella a Kristen jsou zřejmě poslední žádosti, které na tuto sekci vidíme za celou existenci Kotelny. Zatímco Kristen zná max Zoid, ale jinak má problémy s aktivitou, tak Sewella tady známe všichni. Je aktivní, cheaty pozná, má velkou spoustu úspěšných hlášení. Jediný jeho problém je to chování v minulosti a nedávno vzpomínaný chatlog. Bavil jsem se o tom s ním, lituje toho. Naprosto upřímně, kdyby to byl žadatel na JB, tak ho pošlu někam a dál neřeším. Jenže když teďkom dostane proti, tak už se další příležitost na nového mladého admina na jump sekci nemusí naskytnout. Všichni moc dobře víme, jaká je situace s adminy na jumpu. Když nevyřeším hned hlášení, tak tu zůstane na fóru déle než měsíc. Když přimhouřím oko nad tím chováním, tak je to jinak perfektní žadatel. Konec konců, při jakémkoliv problému může Sewell o ta práva přijít hned. Navrhuji tedy takové ultimátum. Trial admin na hodně hodně hodně dlouhou dobu bez možnosti rozšíření po celou dobu pod důkladným dozorem. Jiné nejlepší východisko mě bohužel nenapadá. V tomhle případě jsem výjimečně pro.

    Edit: Ten důkladný dozor si klidně vezmu pod svá křídla a veškeré faily vezmu na svou zodpovědnost. Konec konců, pokud by se opravdu nabral, zřejmě by se nenašel nikdo jiný, kdo by ho zaučil ohledně všech záležitostí potřebných k normálnímu adminování na serverech.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 04-06-20 v 20:30.

  15. #30
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Re: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno medvidekteddy Zobrazit příspěvky
    Čau, minulost hodíme za hlavu. Budeme se soustředit na budoucnost.

    Se Sewellem jsem mluvil, hlásí mi, důvěru v něho mám.

    To že se tady vyjadřují Admini mimo Jump, je irelevantní názor ke kterému se nemá přihlížet a když ano tak pouze z malým dosahem, jako to bylo od samého začátku.

    Za mě PRO.
    Děkuji moc

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Častokrát jsem musel přemýšlet o této žádosti. Narozdíl od sekce jb, či aim, kde je s prominutím adminů plná prdel, tak dnešní dvě žádosti od Sewella a Kristen jsou zřejmě poslední žádosti, které na tuto sekci vidíme za celou existenci Kotelny. Zatímco Kristen zná max Zoid, ale jinak má problémy s aktivitou, tak Sewella tady známe všichni. Je aktivní, cheaty pozná, má velkou spoustu úspěšných hlášení. Jediný jeho problém je to chování v minulosti a nedávno vzpomínaný chatlog. Bavil jsem se o tom s ním, lituje toho. Naprosto upřímně, kdyby to byl žadatel na JB, tak ho pošlu někam a dál neřeším. Jenže když teďkom dostane proti, tak už se další příležitost na nového mladého admina na jump sekci nemusí naskytnout. Všichni moc dobře víme, jaká je situace s adminy na jumpu. Když nevyřeším hned hlášení, tak tu zůstane na fóru déle než měsíc. Když přimhouřím oko nad tím chováním, tak je to jinak perfektní žadatel. Konec konců, při jakémkoliv problému může Sewell o ta práva přijít hned. Navrhuji tedy takové ultimátum. Trial admin na hodně hodně hodně dlouhou dobu bez možnosti rozšíření po celou dobu pod důkladným dozorem. Jiné nejlepší východisko mě bohužel nenapadá. V tomhle případě jsem výjimečně pro.
    S tím jsem samozřejmě počítal kdybych tu šanci dostal, děkuji za pro.

    E:
    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Edit: Ten důkladný dozor si klidně vezmu pod svá křídla a veškeré faily vezmu na svou zodpovědnost. Konec konců, pokud by se opravdu nabral, zřejmě by se nenašel nikdo jiný, kdo by ho zaučil ohledně všech záležitostí potřebných k normálnímu adminování na serverech.
    Když bych tu šanci dostal, tak chci aby to bylo takhle: Moje faily jsou moje faily a všechnu zodpovědnost za ně budu mít já, ne nikdo jiný. :-)
    Naposledy upraveno Sewell; 04-06-20 v 21:10.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •