Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Cod MW 2Pac a Stradiu Unban

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    20

    Cod MW 2Pac a Stradiu Unban

    Dobry den, muzu se zeptat proc ma Stradiu a 2pac unban ? Na serveru cod mw oba jasně dělali umyslny NK a potom na forku Stradiu lhal s tim, že žádnou dohodu neměli, když to na demu potom jde krásně vidět... Dále si nejde nevšimnout hráče 2PAC, ktery dostal tento ban taky jakožto komplic avšak ihned po banu se pomoci dynamicke IP snažil vyhnout banu... Takže oni lžou, obchazi ban a potom mají ban za 2 dny fuč? Tohle nedává smysl. A to k tomu, že bych uražel 2Pace.. Prosim podivejte se na chathistory od něj nebo na jeho druhej učet na kterem hral potom co dostal ban, kde mě furt nadával do rodiny a další.. " TROLIK >D " (Ucet jez nasel Supermario jako jeho second acc pomoci dynamicke IP a rovnez byl banned) je pravda, že jsem kdysi už musel na jeho nadavky reagovat což se davno vyřešilo pomocí admina, ale to aby mi nadaval do rodiny a nevim co ( i předtím ) spolu s dalšími lidmi a použil to, že jsem musel adekvatně reagovat na jeho nadavky jako zaminku k unbanu... To mi fakt nepříjde normální.. Děkuji za spravedlivé vyřešení. (zadne ofensivni jednani z me strany se nekonalo po domluveni s adminem "India" nevim presne jmeno) Klidne si zkontrolujte logy, což se neda říct o hráči, který tu prohlašoval že já mu nadávám)
    Naposledy upraveno KillaZs; 05-05-20 v 16:23.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Cod MW 2Pac a Stradiu Unban

    Ahoj,
    UB som udelil, pretoze sa hrac ospravedlnil. Oslovil som adminov, ktori tam maju nahrane najviac casu. Vsetci potvrdili, ze COD nie je vybalancovany. Napisal mi este vecer admin nobody, ktory tam tiez hrava. Ban hracom v tomto pripade nepomoze, pretoze je velka pravdepodobnost, ze v tom budu aj nadalej pokracovat. Pisal si, ze si skalny hrac COD. Skus do danej sekcie navrhnut riesenia na zlepsenie situacie a lepsi balanc pre vsetkych hracov. Aktualne Vas tam je spolu mozno 10 hracov. Za navrhy riesenia Ti budu vsetci vdacny. Ja COD nehram, ale kedze som sa do tejto kauzy priplietol, tak Vam vramci mojich moznosti skusim pomoct, aby sa Vam tam lepsie hralo vsetkym.
    Naposledy upraveno piratjo; 05-05-20 v 16:38.


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Cod MW 2Pac a Stradiu Unban

    Ahoj, myslim, ze si nerozumime. " Ban hracom v tomto pripade nepomoze, pretoze je velka pravdepodobnost, ze v tom budu aj nadalej pokracovat." problem je tu ten, že oba maji class kterou proti me hrali temer 150 lvl coz nemam sam a pac navic Rambo, jež je nejvíc nevybalancovana věc na celem COD, ten ignor obrany. Mam spoustu věcí jak hru udělat vyrovnanější a vybalancovanou už jsem o jedné psal Kotlovi, otazka je jestli ty dané změny budou implementovany... Je moznost podivat se na chat history hrace "TROLIK >D" ? To je druhej ucet 2pac jez mi nadaval do rodiny po tom co jeho 2pac dostal ban... Za mě si prostě nezaslouží ani jeden Unban potom co lhali a obchazeli ban... 2Pac se omluvil az potom co zkusil podvadet a nevyslo to.. to proste neni omluva a potom tam lhal znovu s tim ze ja jsem chudacik co si stezuje.. asi zapomel kdo me prvni nahlasoval adminum potom co mi nadaval a pak ztichl aby me mohl nahlasit...
    Naposledy upraveno KillaZs; 05-05-20 v 16:42.

  4. #4

    Odpověď: Cod MW 2Pac a Stradiu Unban

    Čus, vysvětlím ti všechno v bodech, snad to bude stačit a vysvětlí to i některé tvé otázky.

    1. Hráči byli poučeni, situace by se neměla opakovat.
    2. COD již nebude to, co dříve, protože dříve se hrála 1.6 jako taková v mnohonásobně větším měřítku, což znamená, že se zaplňoval téměř každý server. Toto vedlo k tomu, že byl určitý balance i na COD, kde se 10v10 dalo hrát a menší lvly se "přiživovaly" na větších, a proto to nebylo tak jednoznačné, že ten mód není vyvážen pro malé množství hráčů (peak 10 lidí na serveru za poslední měsíce).
    3. Balancem určitých class se toho moc nevyřeší, protože staty budou stále ve prospěch hráčů s vysokou úrovní a itemy tomu dopomůžou v až moc velké síle.
    4. Půjčím si přirovnání od Grakona, který řekl, že hrát s 120+ lvl classou proti někomu, kdo má hloupou 35 (kde si např. vylepší Sharpshooter svůj damage na maximum v drtivé většině případů stále vyhrává 120) je stejně vyrovnané jako v MMO hrát s lvl 10 proti lvl 80.
    -------------------------------
    Jedno z řešení je setnutý reset lvlů (např. co 2 měsíce), který ovšem akorát víc a víc bude zabíjet ten zbytek té komunity, protože se jim to zamlouvat nebude, dáte do toho několik hodin a za 2 měsíce je vše pryč, takhle bych to nepřijal asi ani já.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •