Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Žádost o práva na Classic a DM

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    27

    Žádost o práva na Classic a DM

    Ahoj,
    chtěl bych požádat o admin práva na servery Classic a DM.

    Nick: butcheR
    Steam: https://steamcommunity.com/id/I3utch3R/
    SteamID: STEAM_0:0:13438141
    Hrát 3 měsíce: pravděpodobně splňuji (nedaří se mi najít korektní info v HLStats:X)
    Čistý rejstřík: naprosto splňuji
    Hlášení: hlásím přes přímo ve hře přes "! jméno, důvod, server", případně na steamu (Pirat, SuperMario)

    Něco o mně:
    Jmenuji se Honza, je mi 33 let, pocházím z Kopřivnice a bydlím v Kozlovicích (okres F-M). CS hraji s přestávkami asi 19 let (od verze 1.1). Za tu dobu mám odehráno několik tisíc hodin. Tzn. že zkušeností mám opravdu spoustu. Vyznám se i v konzolových příkazech, které mohou hráčům pomoci při ideálním nastavení hry. Za dobu mého hraní jsem byl adminem na serverech Phoenix, C-strike a Gamesites. S rozpoznáním cheaterů nemám problém.
    Mám bohaté zkušenosti i s hraním v různých CS ligách (PZ, U2, Shifters).
    Na serverech se snažím být nekonfliktní hráčem, ale když už se to vyhrocuje (na druhé straně), tak to řesím "/mute", případně kontaktováním admina.

    To by asi mohlo stačit :-)

    Děkuji za zvážení mé žádosti.

    S pozdravem
    butcheR
    Naposledy upraveno butcheR; 29-05-20 v 07:28.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Žádost o práva na Classic a DM

    Hoj bratm,

    DM je v poslednych mesiacoch moj druhy domov a par krat sme sa aj stretli. Presiel som si tvoj chl a tam problem nevidim, vyjadrovanie zodpoveda veku, ziadne bezbrehe nadavanie, zbytocne komentare ci provokacie. Urcite su tvoje + skusenosti, "vyzeras" v pohode, adminoval si, takze vies ako to chodi (to gs sa mozno niektorim pacit nebude, ale na dm hrava aj piri, co je aktivny gs admin a jeho vystupovanie je ukazkove, to pisem len na okraj, lebo v minulosti tu boli urcite hmm neprijemne skusenosti s adminmi "druhej strany"). Ale vsetko ma aj tieniste stranky vsak??? Osobne mi bude stacit na moje PRE potvrdenie spomenutych adminov, ktorym hlasis (na forku som ziadne hlasnenie nevidel, toto je tvoj prvy prispevok a hned ziadost o prava), ale viecerym kolegom to bude iste prekazat, na to sa priprav. Nabor tu trva nejaku tu dobu, tak mas moznost ukazat vsestrannost a pokial sa nenajde nejaka spina, nevidim to negativne.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Žádost o práva na Classic a DM

    Ahoj,

    Díky za komentář. Upřímně, adminování na GS bylo celkem krátké. Řekl bych, že jen v řádu měsíců. Tím ho ale nechci nijak obhajovat.
    Přiznám se hned, že jsem kdysi okamžitě přísněji banoval za nadávky mířené k rodině (týdenní ban). To by ale nikdo nedohledal, vzhledem k tomu, že už není přístup k banlistu Phoenix serverů.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na Classic a DM

    Zdravím. Vypadáš jako solidní člověk, který by mohl být opravdu přínosem portálu. Splňuješ vše až na jedno - nemáš zde na webu žádné hlášení, i když jak si psal hlásíš spíše adminům ve hře, bohužel ani to nestačí. Píšu to asi pro všechny, kteří mají tento problém. Hlášení je hlavně pro náboráře a možná i pro ostatní aim adminy, kteří tě tak dobře neznají, aby si udělali nějaký obrázek. Pokud splníš i tuto podmínku, klidně ti dám své PRO.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Žádost o práva na Classic a DM

    Ahoj Britny,
    Hlásit na fóru nemám problém. Já jsem jen vždycky chtěl, ať je cheater co nejrychleji pryč ze serveru.
    Takže mám jen cheatera natočit a nevolat adminy? Nebo mám udělat obojí(kvůli viditelnosti na fóru)?

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: Žádost o práva na Classic a DM

    Ahoj, posledni dobou, kdy ma prava Madr, Pirat a Pela, je temer nadlidsky hlasit na web, nez clovek natoci demo, tak vetsinou uz maji ban.
    +Hlaseni na steamu muzu potvrdit, vse bnd.
    +Spousta zkusenosti, vek, herni inteligence
    +Slusne vystupovani, nekonfliktni
    -nehraje tu tak dlouho
    -mala aktivita na foru

    Jestli ma v planu byt aktivni i v dobe pokoronavirove, tak bych se toho nebal a sanci mu dal.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na Classic a DM

    Citovat Původně založeno butcheR Zobrazit příspěvky
    Ahoj Britny,
    Hlásit na fóru nemám problém. Já jsem jen vždycky chtěl, ať je cheater co nejrychleji pryč ze serveru.
    Takže mám jen cheatera natočit a nevolat adminy? Nebo mám udělat obojí(kvůli viditelnosti na fóru)?
    Obojí, ale pokud se zadaří, tak hoď i něco na web, aby to bylo stejně férové pro všechny žadatele. Takhle budeš mít i nějakou aktivitu na webu, jak psal Mario o tvém mínusu.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8

    Odpověď: Žádost o práva na Classic a DM

    Vekovo, povahovo by si sa hodil. Správanie, aktivita ok. Bolo ti vytknuté, že žiadosť o práva je tvoj prvý príspevok a máš málo príspevkov. Následne som si všimol, že si sa začal vyjadrovať do "AIM" tém, aby si sa zviditeľnil na fóre, dokonca si reagoval aj na príspevky z roku 2013, čo nie je moc žiadúce ale toto je irelevantné. Čo je však pre mňa osobne nepochopiteľné je, že hráč ako ty, ktorý to hrá 20 rokov má toľko "failov" v hláseniach. Ak dobre počítam, tak na fóre vidím 3 hlásenia z toho 2 boli vyhodnotené ako clear. Taktiež niekoľko hlásení je aj zo servera na ktorých som osobne bol, dokonca sa dali spraviť screeny hráčov a boli čisté. Globálne si dovolím tvrdiť, že viac ako 50% tvojich hlásení na kotelni boli clear (faily), takže toto je pre mňa rozhodujúci faktor a musím byť zásadne proti udeleniu práv.
    Naposledy upraveno Pelargos; 26-05-20 v 07:41.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Žádost o práva na Classic a DM

    Díky za komentář. Stáří těch příspěvků jsem si všiml až po okomentování. Má chyba. Chtěl jsem být aktivní :-)
    Vyjádření k těm hlášením. Možná jsem za tu dobu už přecitlivělý na jakékoliv luck shoty, případně podezřelé chování. Sám taky od těch hlášení zvažuji, jestli ten post nesmazat a nezůstat u pouhého hlášení ve hře/na steamu.

    Závěrem chci požádat o uzavření tohoto příspěvku. Možná ho založím znovu a později po zlepšení mé reputace.
    Nechtěl jsem to nechat bez vyjádření.
    Naposledy upraveno butcheR; 26-05-20 v 23:28.
    ... and all the whores and politicians will look up and shout: 'Save us!'.
    And I'll look down and whisper: 'No.'


  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žádost o práva na Classic a DM

    Čau, při rozpadu cstriku kvůli novému hostingu od orelsoftu r. 2010, tuším, jsme adminovali společně na jedné lodi. Zkušenosti tudíž potvrzuji, aktivita též super a sice se tu někdo obrací na málo hlášení či faily, ale i tak pro mne zůstává daný hráč jako velkým přínosem. Gl

    DiE'

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Žádost o práva na Classic a DM

    Díky za podporu :)
    ... and all the whores and politicians will look up and shout: 'Save us!'.
    And I'll look down and whisper: 'No.'


  12. #12
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na Classic a DM

    Lock na vlastnú žiadosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •