Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Hrá to niekto? :((

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Hrá to niekto? :((

    čáfte, som strašný fanatik do star wars, keďže kiko a revan na mňa serú z vysoka, musím si nájsť parťákov, keďže iné národnosti v tej hry nie sú vždy prijateľné / ťažko sa ich hľadá.

    Jedná sa o star wars the old republic

    Hra má milión príbehov, zdá sa mi, že tam máte 8 postáv

    4 dark Side
    (2,2,2,2)- výber postavy
    4 Light side
    (2,2,2,2) - výber postavy

    Hra je dostupná zadarmo.
    Je to multiplayer a zároveň príbehovka, čo ma najviac fascinuje.
    Máte tam fakt veľa postáv, taktiež planét, lodí.
    S kamarátmi si môžete pomáhať v groupoch alebo v guilde s misiami story / flashpoint
    +Nejaké tie normálne misie, kt nemajú s príbehom celkovo nič

    Vašou úlohou je dokončiť príbeh, pričom musíte získavať lepšie veci, aby ste boli v skratke silnejší, časom získavate tiež nové ability...
    Pokiaľ dokončíte hl. príbeh nič sa nedeje, stále sú milión flashpointov, môžete stokovať po planétach a robiť normálne misie alebo sa venovať eventom, pvp atď....
    Čiže fakt ak dokončíte príbeh, stále je tam mnoho mnoho mnoho mnoho možností... aby vás to očarilo

    Je to p2w?
    Hm, hra ponúka skvelý zážitok napriek tomu, že je to multak a zároveň príbehovka, čiže áno je to z celka p2w, máte tam nové možnosti, 2xp, + príbehy, + flashpointy, môžete získať oveľa lepšie veci..
    Napr
    Dajme tomu Armor- adaptive
    900
    Ability - 1,40 force sensivity..
    Dostanete taktiež nové skiny, veľa skínov na apprentice / compations
    Môžete mať väčší budget, napr. max bez suba(vip) môžete mať 1 000 000 max
    Ale s subom bohvie koľko, keď. Pojebany apartmán tam stojí 2 500 000 (na tých krajších planétach pre sub skôr zamerané)

    No keď už som pri tých apartmánoch, neviem presný názov tak to volám apartmán, alebo to nazvem dom, môžete si kúpiť vlastný dom, rozširovať si ho môžete s peniazmi jasné, dromund kass je lacný

    Môžete si dať doplnky do domu?
    Jasne, môžete tam dať doplnky, ktoré získate z príbehovky, flashpointov, poprípadne archimenty nejaké + si to môžete v kľude kupovať, následne si môžete dávať ľudí do domu aby ste si tam mohli kupovať doplnky a nechodiť furt na empire fleet(nvm presný názov sorry)
    Taktiež si môžete tam dať vlastných apprenticov / compations ako sochu alebo niečo v tom zmysle, ak by ste chceli môžem vám dať zábery z môjho domu, ale upozorňujem mám to prepracované hah

    Čo sa týka grafiky
    Hm, neni to hrozné ale ani božské
    Požiadavky to má malé a taktiež napriek tomu, že tam máte asi 18 planét cca k tým planétam veľa odchýliek... Tak grafika je celkom super, každopádne si môžete pozrieť aj na YT videa
    Ale, ako to vyzerá v praxi

    Štýl hry
    Ja som zatiaľ hral čisto iba za dark Side, neviem ako je to u Light Side ale dúfam, že princíp bude ten istý, ale opíšem čisto dark Side.

    Postavu, ktorú mám dokončenú je sith assassin, odporúčam lebo sa viete zneviditeľniť, získate potom dobrého mastera lord zash, ktorá je arogantná, srandovná a ku koncu piča, nebudem písať prečo, je to úžasné :D

    No prichádzate na korriaban (sithská akadémia)
    Ste ako slave
    Už od začiatku hra vyvoláva skvelý zážitok nenávisti, enormné množstvo emócií čo je zvykom v dark side
    Vy ako svojho sprevádzatela alebo učiteľa, či ako to mám nazvat, neviem presne čo je, u sith assassina je veľmi veľmi hnusný,( u sith marrauder bol lepší sa mi zdá, ale to nejdem vypisovať, každopádne sa u sith assassina ten sprevádzatel upokojil, keď ste sa stali lordom hah)

    Príbeh netreba skipovať, kvôli tomu aby ste sa mohli vcítiť do toho, je t o fskt úžasné
    Vždy v odpovediach mate možnosti 3 alebo 2
    Niekedy v strede a zväčša na konci bývajú tie, ktoré rozhodujú najviac
    Máte vždy na výber buď dark dark Light (side) odpoveď
    Alebo Light Light dark (side) odpoveď
    Alebo dark a Light (side) odpoveď
    Poprípadne sa tam nájdu, ktoré sú neutrálne

    Vašou úlohou bude plniť príkazy od mastera, následne splinut s príbehom a užívať si peškovanie po planétach ako alderan a tantoine:D, kúpte si speeder ihneď ak budete mat možnosť
    Máte tam možnosti k odpovedám ktoré tvoria priebeh trošku ale koniec je ten istý sa mi zdá lenže s menšími oddýchlkami smerom ku koncu
    Zo svojimi compations budete môcť rozprávať v lodi, získavať influence gai n rozprávaním s nimi, rozprávať s nimi môžete ak máte možnosť ináč nie, popripadne influence gain môžete získať aj kupovaním vecami im, ktoré oni príjmu ako darček dajme tomu

    ,,,,
    Hru som dokončil za 1 mesiac hrubého hrania a plnenia vsetkych missi, teraz som ss vrhol na flashpointy, ktoré sú mi dostupné ako non subovi
    Hra obsahuje aj známe tváre ako lord revan alebo revan,,, potom záleží na evente ci ss tsm objaví Nihilus alebo známa tvár...

    Čiže ak by chcel niekto hrať zaučím ho čo viem a môžeme drvit
    Naposledy upraveno N1HiL; 09-05-20 v 03:05.

  2. #2
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126


    Odpověď: Hrá to niekto? :((

    Hm, sounds interesting to me...

    Maybe I should try it.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •