Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Dust only

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2020
    Umístění
    czech
    Příspěvky
    1

    Thumbs up Dust only

    ahoj a tímto komentářem jsem chtěla říct , že by bylo fajn přidat více výhod na server , například jiný skiny pro hráče s vip učtem , nebo urovně pro hráče , že by každý hráč měl nějakou svou určitou uroveň která ho vystihuje jak hraje a tak , snad budete vědět jak to myslím a alespoň mi odepíšete na můj názor . Jinak se mi u vás hraje krásně

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Dust only

    Ahoj, myslím že je to zbytečné. Nebo spíš by stim ani nikdo nesouhlasil. Hráči jsou zvyklý na klasický dust (classic) I ja osobně cením, že tu nejsou nějaké extrémní výhody pro vip. Jako na gs (pay to win) Pokud chceš nějaké levely, můžeš jít na cod. Kdysi jsem tam hrával a super server, jen škoda že tam už nehraje tolik lidí jako kdysi. Ahoj

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Dust only

    Podle mně je už i tak obrovská výhoda mít po pár kolech 16k nonstop.
    Zvláštní VIP skiny dle mého názoru jen sníží hratelnost, když je tam téměř pořád 32 lidí a ne každý má počítač, na kterém tahle 17 let stará hra jede plynule.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Dust only

    Citovat Původně založeno dominikprasek Zobrazit příspěvky
    nebo urovně pro hráče , že by každý hráč měl nějakou svou určitou uroveň která ho vystihuje jak hraje a tak
    Neslouží přesně k tomuto účelu statistiky?
    https://stats.csko.cz/statsx/hlstats...player=7398246
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  5. #5
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: Dust only

    Zdravím.

    Vždycky som si hovoril, že klasické de_dust2 servery sú najpohodlnejšie na hranie. Podľa mňa by pridanie skinov bolo momentálne nevhodné a keď sme pri tom, tak sa to mohlo poprípade urobiť skôr než teraz. Za mňa nie.

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Dust only

    Citovat Původně založeno dominikprasek Zobrazit příspěvky
    ahoj a tímto komentářem jsem chtěla říct , že by bylo fajn přidat více výhod na server , například jiný skiny pro hráče s vip učtem , nebo urovně pro hráče , že by každý hráč měl nějakou svou určitou uroveň která ho vystihuje jak hraje a tak , snad budete vědět jak to myslím a alespoň mi odepíšete na můj názor . Jinak se mi u vás hraje krásně
    Prečo máš nick dominikprasek a píšeš v ženskom rode? Si MtF? FtM? Je Dominik tvoj brat? Otec? Škrečok? Prečo dávaš medzery pred čiarky? So many questions

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •