Zobrazit výsledek ankety: Kdo by se podle vás měl stát vítězem?

Hlasující
89. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Koprakek

    56 62.92%
  • Nakladana Okurka

    19 21.35%
  • Milk

    14 15.73%
Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Anketa - Admin Roku 2019

  1. #1
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535

    Anketa - Admin Roku 2019

    Takže jsme úspěšně spočítali hlasy - doufám, že dobře :D Ale néé, mělo by to být dobře a máme tu poslední součást soutěže a to ANKETU TOP 3 Adminů, kteří se díky vašim hlasům probojovali až do konce. Medaile a VIP mají jisté už všichni, ale kdo z nich bude na prvním zlatém místě? Už záleží pouze a opět jen na vás :).

    PRAVIDLA ankety budou podobné jako při hlasování:

    • účty, které byly založené nově od 1.5.2020 NESMÍ hlasovat
    • účty, které mají 1-3 příspěvky hlas dát mohou, ale POUZE pod podmínkou, že hrají na Kotelně a pošlou mi své NS, nebo SID do PM. To zjistíte pomocí amx_ip z výpisu z konzole a ještě IP - například ze stránky https://www.mojeip.cz/ abych si zjistila, že se jedná o tu samou IP. Moc se omlouvám za takové opatření, ale bohužel nechci, aby někdo podváděl a zneužíval tak hlasy skrze své multi acc. Ovšem, některé z vás lidí už mám zkontrolované, takže ti co se mi nebudou zdát, ty třeba osobně oslovím v PM a budou mít čas do konce ankety mi tyto podmínky sdělit, jinak jejich hlas NEBUDE platit.
    • na konci ankety - což je 28.5.2020 ve 20:00h zkontroluji všechny hlasy a pokud se budete všichni řídit podmínky, tak mi ušetříte práci, no pokud ne, tak ještě hlasy budu muset odstranit. Hlas můžete dát jen jednomu Adminovi, tak si to dobře promyslete, komu ho věnujete. Poté se vyhlásí výherci a předají ceny.
    • téma bude otevřené, takže prosím o žádné spamy a vulgání posty, jinak bude vše smazané a tím taky poprosím ostatní mody, zda by to mohli uklízet :)
    • nesmíte hlasovat sami pro sebe



    Tak pozorně sledujte i téma, je možné, že třeba jsem na některé pravidlo či informaci zapomněla a bude doplněna.
    Všem přeji hodně štěstí a nechť vás síla provází :D
    Naposledy upraveno Britny; 15-05-20 v 15:34. Důvod: Edit - poslední pravidlo
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #2

    Odpověď: Anketa - Admin Roku 2019

    Já bych chtěl všem poděkovat za nominaci, ikdyz si myslím, ze za rok 2019 si určitě nezasloužím ani tady být, protože byla kupa lidi, kteří toho v roce 2019 udělali pro servery/forum Kotelny mnohem (mnohem) víc, než já.
    Nejen, ze to vyhraje, ale i by to měl vyhrát Tomáš. Funguje jako robot bez spánku a bez ohledu na všechny sympatie, který máte, si to nejvíce zaslouží. :)
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 16-05-20 v 01:00.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535

    Odpověď: Anketa - Admin Roku 2019

    Ještě máte 4 dny do konce hlasování, tak nezapomeňte podpořit svého favorita :)
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535

    Odpověď: Anketa - Admin Roku 2019

    Ještě máte pár hodin do konce hlasování. Vyhlášení a odměny budou ještě dnes.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*

    Odpověď: Anketa - Admin Roku 2019

    Ukončuji soutěž

    1. Místo - Koprakek - 56 hlasů
    2. Místo - Nakladana Okurka - 18 hlasů
    3. Místo - Milk - 14 hlasů

    !Odměny vám budou v nejbližší době zaslány!

    Znovu bych chtěl poděkovat za VIP od Kotla, medaile od matise, Britny za pomoc a každému Modovi, co se podílel na chodu soutěže. :-)
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,947

    Odpověď: Anketa - Admin Roku 2019

    Zdravím, omlouvám se že píši až po zavíračce.

    Chtěl bych poděkovat všem, kteří mě nominovali, či mi dali svůj hlas, moc si toho vážím, nečekal jsem tak velké čísla. Já osobně jsem nenominoval žádného admina, protože by ten seznam byl sakra dlouhý a o hráčích ani nemluvě. Díky
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •