Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Mr.Koalino --> Koprakek

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Mr.Koalino
    Datum registrace
    May 2020
    Umístění
    Jedna taková zapadlá vesnice
    Příspěvky
    9

    Mr.Koalino --> Koprakek

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Zdravím,
    jelikož tento příspěvek nepojednává banu, ale přesněji o zákazu k CT na serveru "Jailbreak 6", nemohu zde přidat výpis z konzole.

    Nechci aby byl daný zákaz celkově zrušen, protože byl absolutně na místě, útěk tomu taky nějak extra nepřidal.
    Věci co jsem na jailbreaku dělal byli naprosto debilní, přiznávám, a omlouvám se za svou debilitu.
    Byl bych avšak rád, aby mi byla dána druhá šance, kterou bych nepromrhal takovýma opičárnama, které jsem prováděl minule.
    Proto bych byl velice rád, kdyby byl můj zákaz zkrácen. Jak jsem již řekl, zákaz byl oprávněný, ale přijde mi že 3 měsíce je trošku hodně.
    Vím že tato doba je v pravidlech, ale pokud se nemýlím, tak tato doba je ta nejvyšší kterou lze dát. Myslím, že za jedno pomačkání tlačítek u boxu a boxování taserem do dalších strážníků jsou 3 měsíce trošku hodně.

    (Nechci aby toto vyznělo nějak arogantně, nebo tak, že se z toho chci vykrucovat. Svoji chybu chápu a přiznávám, taktéž chápu i za co byl zákaz udělen, jen bych byl velice rád kdyby daný admin zvážil zákaz zkrátit)

    Přeji hezký zbytek dne
    мя.кσαℓιňσ
    Naposledy upraveno Mr.Koalino; 15-05-20 v 19:19. Důvod: Upraven výpis

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Mr.Koalino --> Koprakek

    Čau, už den předtím jsem ti chtěl dat ban za demenci u CT, dělání naschválu, nebraní Simona, otravovaní, nehlídaní Simona a podobné prkotiny.. dokonce jsem tě i grabl o zem za zmačknutí tlačítka které zabilo vězně, následně jsi dělal že nic.. o den pozdějí jsi dělal zas blbosti u CT, zase se vše opakovalo, a zase jsem tě musel zabít aby ses uvědomil.. a také jsem tě zas vyzval na Simona.. no než jsi jím stačil být, tak jsi zmačkl náhodu, zabilo to hráče a dělal jsi že nic.. schoval jsi zbraň kterou si vystřelil, bohužel jsem tě viděl a uši mi aj slouží... tak jsem tě vyzval o předložení tvé sekundární zbraně, kterou jsi náhodou vyhodil o kus dal abych jí neviděl.. když jsi mi jí předložil tak to byla právě ta zbraň kterou si střelil do tlačítka... po grabnutí o zem jsi utekl aby ses vyhnul banu, proč?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Mr.Koalino
    Datum registrace
    May 2020
    Umístění
    Jedna taková zapadlá vesnice
    Příspěvky
    9

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Mr.Koalino --> Koprakek

    Jak jsem již psal, ano tyto blbosti jsem dělal, omluvil jsem se za ně, a o útěku jsem tak také psal krátkou pasáž "útěk tomu taky nějak extra nepřidal".
    Pokud tě zajímá důvod, nejspíš kvůli pokušení něco provokativního zkusit, a po přistihnutí došel strach a tak jsem rychle mačkal f10 abych se disconnectnul. Byla to prostě blbost, přiznávám. Mělo mi dojít že pokud takhle budu pokračovat, nedopadnu úplně nejlíp.
    Vím že omluva a takový ten klišé slib "že už to nechci opakovat" nejspíš nic nezmění, ale za zkoušku to snad stojí.
    Takže opět nežádám o zrušení banu, pouze o jeho zkrácení.

    мя.кσαℓιňσ
    I got stuck up on a tree when I was about seven, and my dad had to come and get the ladder to get me down. I loved to climb all the way up to the top. I must have been a koala in my past life.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Mr.Koalino --> Koprakek

    Ban jsem zkrátil
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Mr.Koalino
    Datum registrace
    May 2020
    Umístění
    Jedna taková zapadlá vesnice
    Příspěvky
    9

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Mr.Koalino --> Koprakek

    Děkuji za pochopení.

    Přeji hezký zbytek dne.
    мя.кσαℓιňσ
    I got stuck up on a tree when I was about seven, and my dad had to come and get the ladder to get me down. I loved to climb all the way up to the top. I must have been a koala in my past life.

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Mr.Koalino --> Koprakek

    Aj tobě přeji.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •