Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: ^LÉŞSᴛʀᴀᴀA^ --> DSNKH´

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    9

    ^LɪSᴛʀᴀᴀA^ --> DSNKH´

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================ [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 279950) [AMXBANS] Mas 5 dnu, 23 hodin, 34 minut a 24 vterin do vyprseni BANU [AMXBANS] autoid: neni [AMXBANS] Duvod banu: 'neustala provokacia' [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ^LɪSᴛʀᴀᴀA^ > [AMXBANS] Tvuj nick: ^LɪSᴛʀᴀᴀA^ [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:224351484 [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:224351484 [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.146.98.128 [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.146.98.128 [AMXBANS] V banlistu na http://www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu [AMXBANS] Ban dal admin: < DSNKH´ > [AMXBANS] Server: http://csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis) [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru http://csko.cz [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Zdravim, chcel som sa spytat ci by sa dal skratit tento ban naspat na 3 dni, kedze som tam nevidel ziaden dovod to predlzovat na 7. Bol by som rad keby sa vyjadril aj Fellow, ktory bol "vyprovokovany". Dakujem za kazde vyjadrenie. Citujem spravu:

    Reklo se ze se vidime na forum.. tak jsem tu zejo.Jsem tu jen proto ze si jdu vyresit proc mi pan FELLOW prodlouzil ban. Jeste dnes rano jsem se ho slusne ptala proc mi prodlouzil ban a jeho krasna odpoved byla " ty vis " .. kdybych to vedela tak se neptam. Vcera sem nejak ani nevidela duvod proc by mi to mel prodlouzit kdyz jsem ho jen vlastne pozdravila na serveru a pak me to kicklo. A to neresim to ze ho tam provokovali i ostatni hraci ..a jim dal jen mute..a kicknul je. Aby jste vedeli o co go.. tak tu mate mensi pribeh co se vse delo. Fellow byl na server .. pak ho deda pozdravil.. a bavil se dal. Chvalil mu veci zejo.. "mas krasnou nausnicku.. povleceni atd.. " ale asi si to fellow vzal moc osobne..ale budiz.. po par kolech.. sem zacala simonovat .. a vsichni resili ze jsem dala 2x nahodu za sebou ( hrac si tu nahodu vybral sam jako atrakci) a rikali ze to nesmim atd atd .. pak zacal simonovat nekdo jiny .. a tez dal 2x nahodu za sebou .. a jemu nic nikdo nerekl a deda rekl fellowovi ze at mu neco rekne.. ze tez dal 2x nahodu za sebou .. ze od kdy se to muze davat 2x nahodu za sebou .. Fellowova odpoved byla "DSNKH´ od vtedy co to dala aj tvoja hoe." - tou HOE myslel me zejo. ( takze chovani admina je tez jakoze dobry mno) Zahadne na me vytahl i insanityho .. i kdyz to je uz je vyresena vec.. :D "Nejriv breci s Insinatym a ted toto, zamysli se devce" mno pak aby jsme dosli k tomu nez nam dal ban .. tak jsem dala prvni reakci s vyhodou .. na napsani slova teplo.. a deda napsal FELLOW .. :D:D za to ho hodil o zem a dal mu ban .. tak jsem mu jen rekla ze za pravdu se clovek zlobi .. a tez me hodil o zem..a dal mi ban .. na 3 dny. dobry na 3 dny beru .. Ale vecer sem jen prisla na server (vedela sem ze mam ban a ze kdz prijdu na server ze me to po par sekundach kickne) a napsala sem "ahoj fellowe" .. proste jsem ho jen pozdravila zejo.. mozna mu uz dosli nervy a prodlouzil mi to bez duvodne kdo vi .. byla bych rada aby se k tomuto pan FELLOW vyjadril a napsal mi ten duvod proc mi to prodlouzil kdyz mi to na TTT dnes nerekl. (nemuzu zjistit heslo od forum.. tak to posilam pres shortyho).

  2. #2

    Odpověď: ^LÉŞSᴛʀᴀᴀA^ --> DSNKH´

    Upřesním ty náhody. O náhodě se píše v pravidlech v bodu číslo 23., kde je napsáno, že náhodu je možno spustit pouze jednou za kolo. Zároveň to souvisí i se zabavením věznů. Málo koho baví tahle "atrakce". A ano, je to atrakce.

    Ohledně banu. K prodloužení banu není žádný důvod. Proto s ním nesouhlasím. Banujicího admina jsme se už zeptali v AF, proč byl ban prodloužen. Nyní čekáme na odpověď.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: ^LÉŞSᴛʀᴀᴀA^ --> DSNKH´

    Ban vrátený na 3 dni. Pokiaľ ale bude tvoje/vaše správanie pokračovať v rovnakom štýle tak ďalší ban bude dlhší.

    Môžete LOCK.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    9

    Odpověď: ^LÉŞSᴛʀᴀᴀA^ --> DSNKH´

    Ďakujem za vyjadrenia.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: ^LÉŞSᴛʀᴀᴀA^ --> DSNKH´

    V žádným případě nesmí být náhoda 2x, což bys měla vědět a vysvětlit to tomu, co si ji vybral a má si vybrat jinou atrakci. To jen tak bokem, zbytek co se odehrál jsem pochopila, nebudu nějak k tomu více reagovat, ban máš stejně zpět na 3 dny, ale pokud nějak Fellowa nemusíte, tak si ho nevsimejte, on udělá to samé, jinak vzájemné provokace budou mít asi vzájemné větší následky. Ale pokud se prokáže, že větší provokace přichází pouze jen z jedné strany, tak to vzájemný nebude a víte, že mi nedělá problém dát hráčům delší ban, ale to opravdu v případě, pokud by byla větší vinna na straně hráče / hráčů.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •