Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

Threaded View

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    66

    Angry Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    Drahí,

    ako sme sa dozvedeli v tejto žiadosti, častovanie iného hráča slovom "čurák" je žiarivou ukážkou slabých nervov, duševnej nezrelosti a mentálnej nestálosti a ako také jednoznačnou prekážkou v úspešnom vykonávaní role server admina na Kotelne. Právo nosiť modrý nick je dopriate len malej skupinke Vyvolených, ktorí by mali stelesňovať to najlepšie, najmorálnejšie a najšľachetnejšie, čo sa u hráča a človeka dá nájsť. Preto ma veľmi zarmútilo, keď môj výskum odhalil niekoľko čiernych oviec v admin tíme, ktoré napriek prísnemu náborovému procesu netušene prenikli do radov našich Najvyšších a svojim neukázneným prejavom ničia imidž tohto portálu. Dáta sú len za posledných 30 dní, preto ma desí predstava, aké ďalšie porušenia etiky a spoluobčianskeho nažívania už navždy pochoval čas. Nižšie uvádzam zoznam všetkých prehreškov (tie najzávažnejšie som vyznačil tučne) a dôrazne žiadam uvedených administrátorov, aby v záujme nás všetkých, ktorým leží na srdci Kotelna opustili svoje pozície a kajali sa nad svojimi hriechmi.

    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno Koprakek; 20-05-20 v 21:06.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •