Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    66

    Angry Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    Drahí,

    ako sme sa dozvedeli v tejto žiadosti, častovanie iného hráča slovom "čurák" je žiarivou ukážkou slabých nervov, duševnej nezrelosti a mentálnej nestálosti a ako také jednoznačnou prekážkou v úspešnom vykonávaní role server admina na Kotelne. Právo nosiť modrý nick je dopriate len malej skupinke Vyvolených, ktorí by mali stelesňovať to najlepšie, najmorálnejšie a najšľachetnejšie, čo sa u hráča a človeka dá nájsť. Preto ma veľmi zarmútilo, keď môj výskum odhalil niekoľko čiernych oviec v admin tíme, ktoré napriek prísnemu náborovému procesu netušene prenikli do radov našich Najvyšších a svojim neukázneným prejavom ničia imidž tohto portálu. Dáta sú len za posledných 30 dní, preto ma desí predstava, aké ďalšie porušenia etiky a spoluobčianskeho nažívania už navždy pochoval čas. Nižšie uvádzam zoznam všetkých prehreškov (tie najzávažnejšie som vyznačil tučne) a dôrazne žiadam uvedených administrátorov, aby v záujme nás všetkých, ktorým leží na srdci Kotelna opustili svoje pozície a kajali sa nad svojimi hriechmi.

    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno Koprakek; 20-05-20 v 21:06.

  2. #2

    Odpověď: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    Nesouhlasím s mým výpisem z chatlogu... Není úplný. Jenom si vytáhl určitý zlomek mých nadávek do chatu.

    E//: Nápodobně uživateli, který napsal příspěvek č.3
    Naposledy upraveno Latins; 20-05-20 v 15:21.

  3. #3

    Odpověď: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    Díky bohu, že se nedá takhle vytáhnout, co člověk říká přes voice, bych byl v pr...háji uplně

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    si sa pekne opustil kámo
    Fakt rešpekt za to ako si toto všetko spisoval, to muselo trvať večnosť :D

    Teraz by som rád použil, keď už je to aj k tej téme, iba krásne slovenské: "Čo ti to je.e" :D
    - techtrance - psytrance -

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    Jako už sem si zvykla i na Grakona, že vypsal celý AT tým a k němu vše dopodrobna, ale toto je už moc :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    Naratal som cca 30 adminov, co si vypisal, ale najviac ma zaujalo toto: 87.244.228.195 |^Pelargos^| jo a ti admini tu stoja za hovno...
    Peto, za pravdu tu este budes pranierovany...kam tento sfet speje???

  7. #7

    Odpověď: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    Neroob mi toto, druhá sťažnosť na mňa za pár dní. Prídem ešte o tento lukratívny job teraz počas korony a bude bieda.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Neroob mi toto, druhá sťažnosť na mňa za pár dní. Prídem ešte o tento lukratívny job teraz počas korony a bude bieda.
    treba si nájsť job u Sorosa ako ja, vypúšťam chemtrails a posiela mi gastráče :D
    - techtrance - psytrance -

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    Na základe dopytu som rozbehol online verziu na http://aviatik.tk/curak/, čo znamená, že všetky Vaše nadávky budú odteraz pravidelne archivované a dokonca sa bude dať súťažiť o pozíciu najvulgárnejšieho admina (ponuka platí, kým budem mať aktívne VIP/prístup k chatlogu)

  10. #10
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    Na furiene mám fajn komunitu a nemusím si dávať servítku pred pusu keď s nimi píšem. Ale niektoré výplody pobavili. :o

  11. #11

    Re: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    Vzhledem k tomu, že všechny stížnosti na adminy by měl nějak seriózně vyřešit Samco, tak mu momentálně fakt nezávidím. :D

    Každopádně, je to hlášení jako každé jiné a ikdyž by se zřejmě nikomu nechtělo, je třeba tento thread nějak pořešit s nějakým uzavírajícím výsledkem. Jakožto admin, který se nenachází v seznamu nahlášených, si dovolím posoudit ostatní a trošku tak dopomoct v dořešení tohoto případu. Jednoduše mám na to právo.

    Předpokládám, že aviatik celý tento seznam vygeneroval pomocí svého primitivního skriptu na hledání vulgarit po celý měsíc v chatlogu, takže ikdyž se na první pohled zdá, že je toho dost, ve skutečnosti toho mnoho není. Ale můžeme předpokládat, že je to opravdu téměř všechno, takže není třeba speciálně prohledávat chatlogy všech adminů ručně.

    Co se teda tak na to podívám očkem, tak nic z toho normálně není ani na ban. Otázka tedy zůstává, zda už u některých nepřesahuje míra tolerance toho, co by si admin mohl dovolit.

    Tohle jsou lidi, kteří podle mne mají vyjadřování na první pohled ok. Jedná se o případy, kde je jen pár řádků, nebo kde používají podle mne nezávadná slova jako prdel, dítě nebo hovno. Tyto lidi tedy můžeme z toho případu podle mne úplně vyškrtnout: Pelargos, Operak, Spasitel, mirous, Latins, Indan0, F4ke, TatkaSmoula, ObriJahoda, Revan, pidda, GNHP23, plejerplejer, kofi, Fellow, Smooke, medvidekteddy, SaltySalt a Milk.

    Pak jsou tady lidi, u kterých jsem se pozastavil, že už to možná bude na hraně, ale i tak se to moc neliší od výše zmiňovaných (někteří víc, někteří míň): bolek, dingo, SuperMario, Nuuda, Madrfakr, Burak, metanol, Mirrusia

    No a pak je zde zbytek, který to má asi nejhorší. Tam by se i reálně mohlo uvažovat o jistém potřebném zklidnění: Valentino, Tresna, Lukos, Koprakek, Okurka.

    To, co je a není ok, je hodně individuální záležitost, s mým rozdělením někdo nemusí souhlasit, v některých případech to bylo těžké. To však musí už nějak vyřešit Samco.

    Věřím, že jsem si tímto vyjádřením udělal pár nepříjemných vztahů navíc a že tu budu mít tunu červených palců, ale co se dá dělat. Hlšáení se musí nějak seriózně vyřešit vždycky.

  12. #12
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468

    Odpověď: Re: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Vzhledem k tomu, že všechny stížnosti na adminy by měl nějak seriózně vyřešit Samco, tak mu momentálně fakt nezávidím. :D

    Každopádně, je to hlášení jako každé jiné a ikdyž by se zřejmě nikomu nechtělo, je třeba tento thread nějak pořešit s nějakým uzavírajícím výsledkem. Jakožto admin, který se nenachází v seznamu nahlášených, si dovolím posoudit ostatní a trošku tak dopomoct v dořešení tohoto případu. Jednoduše mám na to právo.

    Předpokládám, že aviatik celý tento seznam vygeneroval pomocí svého primitivního skriptu na hledání vulgarit po celý měsíc v chatlogu, takže ikdyž se na první pohled zdá, že je toho dost, ve skutečnosti toho mnoho není. Ale můžeme předpokládat, že je to opravdu téměř všechno, takže není třeba speciálně prohledávat chatlogy všech adminů ručně.

    Co se teda tak na to podívám očkem, tak nic z toho normálně není ani na ban. Otázka tedy zůstává, zda už u některých nepřesahuje míra tolerance toho, co by si admin mohl dovolit.

    Tohle jsou lidi, kteří podle mne mají vyjadřování na první pohled ok. Jedná se o případy, kde je jen pár řádků, nebo kde používají podle mne nezávadná slova jako prdel, dítě nebo hovno. Tyto lidi tedy můžeme z toho případu podle mne úplně vyškrtnout: Pelargos, Operak, Spasitel, mirous, Latins, Indan0, F4ke, TatkaSmoula, ObriJahoda, Revan, pidda, GNHP23, plejerplejer, kofi, Fellow, Smooke, medvidekteddy, SaltySalt a Milk.

    Pak jsou tady lidi, u kterých jsem se pozastavil, že už to možná bude na hraně, ale i tak se to moc neliší od výše zmiňovaných (někteří víc, někteří míň): bolek, dingo, SuperMario, Nuuda, Madrfakr, Burak, metanol, Mirrusia

    No a pak je zde zbytek, který to má asi nejhorší. Tam by se i reálně mohlo uvažovat o jistém potřebném zklidnění: Valentino, Tresna, Lukos, Koprakek, Okurka.

    To, co je a není ok, je hodně individuální záležitost, s mým rozdělením někdo nemusí souhlasit, v některých případech to bylo těžké. To však musí už nějak vyřešit Samco.

    Věřím, že jsem si tímto vyjádřením udělal pár nepříjemných vztahů navíc a že tu budu mít tunu červených palců, ale co se dá dělat. Hlšáení se musí nějak seriózně vyřešit vždycky.
    Však je tato "stížnost" pouze vtípek. Víc než 3/4 všech "nadávek" jsou kamarádům, ze srandy nebo vytržené z kontextu.. Zbytek je většinou prkotina.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: Re: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Vzhledem k tomu, že všechny stížnosti na adminy by měl nějak seriózně vyřešit Samco, tak mu momentálně fakt nezávidím. :D

    Každopádně, je to hlášení jako každé jiné a ikdyž by se zřejmě nikomu nechtělo, je třeba tento thread nějak pořešit s nějakým uzavírajícím výsledkem. Jakožto admin, který se nenachází v seznamu nahlášených, si dovolím posoudit ostatní a trošku tak dopomoct v dořešení tohoto případu. Jednoduše mám na to právo.

    Předpokládám, že aviatik celý tento seznam vygeneroval pomocí svého primitivního skriptu na hledání vulgarit po celý měsíc v chatlogu, takže ikdyž se na první pohled zdá, že je toho dost, ve skutečnosti toho mnoho není. Ale můžeme předpokládat, že je to opravdu téměř všechno, takže není třeba speciálně prohledávat chatlogy všech adminů ručně.

    Co se teda tak na to podívám očkem, tak nic z toho normálně není ani na ban. Otázka tedy zůstává, zda už u některých nepřesahuje míra tolerance toho, co by si admin mohl dovolit.

    Tohle jsou lidi, kteří podle mne mají vyjadřování na první pohled ok. Jedná se o případy, kde je jen pár řádků, nebo kde používají podle mne nezávadná slova jako prdel, dítě nebo hovno. Tyto lidi tedy můžeme z toho případu podle mne úplně vyškrtnout: Pelargos, Operak, Spasitel, mirous, Latins, Indan0, F4ke, TatkaSmoula, ObriJahoda, Revan, pidda, GNHP23, plejerplejer, kofi, Fellow, Smooke, medvidekteddy, SaltySalt a Milk.

    Pak jsou tady lidi, u kterých jsem se pozastavil, že už to možná bude na hraně, ale i tak se to moc neliší od výše zmiňovaných (někteří víc, někteří míň): bolek, dingo, SuperMario, Nuuda, Madrfakr, Burak, metanol, Mirrusia

    No a pak je zde zbytek, který to má asi nejhorší. Tam by se i reálně mohlo uvažovat o jistém potřebném zklidnění: Valentino, Tresna, Lukos, Koprakek, Okurka.

    To, co je a není ok, je hodně individuální záležitost, s mým rozdělením někdo nemusí souhlasit, v některých případech to bylo těžké. To však musí už nějak vyřešit Samco.

    Věřím, že jsem si tímto vyjádřením udělal pár nepříjemných vztahů navíc a že tu budu mít tunu červených palců, ale co se dá dělat. Hlšáení se musí nějak seriózně vyřešit vždycky.
    Grakon prepáč, ale naozaj ideme riešiť takúto pseudo sťažnosť? :D
    za
    1) Je to stále hra, CSko, online, nie sme ani v kostole ani v divadle. Každý občas nadáva
    2) Myslím si že drvivá väčšina ani nie sú nadávky, prípadne boli napísané niekomu známemu - to bolo napr. v mojom prípade
    3) ak sa odvoláva na Mlýnovu žiadosť kde mu Koprakek napísal to ohľadom "čuráka" asi nepochopil hlavnú vec - Koprovi nešlo iba o tú nadávku, ale o to že Mlýn porušoval príkazy Simona, a keď ho Kopr zabil tak ešte nadával - a teda neznalosť (skôr možno nazvané ignorancia) módu, preto sa nehodí do AT - toto je to čo som pochopil z toho čo napísal Koprakek ja, nie je to môj názor. Čiže určite mu nedal Kopr proti len za tú nadávku, that's all.

    Takže prosím, zasmiali sme sa a zavrime túto frašku, nikto to by to vôbec nemal riešiť. Nikto z adminov by podľa mňa nedal žiadnemu hráčovi ban za také nadávky ako sú písané vyššie, takže neviem čo sa tu rieši. Sme ľudia, nie farári alebo mníšky
    - techtrance - psytrance -

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Re: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Však je tato "stížnost" pouze vtípek. Víc než 3/4 všech "nadávek" jsou kamarádům, ze srandy nebo vytržené z kontextu.. Zbytek je většinou prkotina.
    Na jednej strane je to samozrejme troll post, na druhej strane mojím cieľom bolo okrem iného upozorniť na tú nezrovnalosť medzi posudzovaním hráča-žiadateľa a aktívneho admina. Viď. ako Koprakek pranieroval v žiadosti Mlyna za to, že mu povedal že je čurák, keď bol na NS a pritom sa stačí pozrieť na jeho chatlog. Je to rovnaká asymetria ako pri "urážaní admina" - veľakrát admin toleruje na servery aj väčšiu vulgaritu a urážky medzi inými hráčmi (to je v poriadku), ale po najmenšej zmienke smerom na neho siaha po kicku/bane. Chápem, že provokácia môže byť tvrdo trestaná etc. etc., ale občas si pripomenúť ako sa veci majú nie je na škodu xd

    Sme ľudia, nie farári alebo mníšky
    Absolútne súhlasím, ale mali by ste to viac brať na zreteľ aj pri posudzovaní žiadostí :)
    Naposledy upraveno aviatik; 20-05-20 v 22:05.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele metanol
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    301

    Odpověď: Re: Vulgárnosť v AT - návrh na odobratie práv

    Citovat Původně založeno aviatik Zobrazit příspěvky
    Na jednej strane je to samozrejme troll post, na druhej strane mojím cieľom bolo okrem iného upozorniť na tú nezrovnalosť medzi posudzovaním hráča-žiadateľa a aktívneho admina. Viď. ako Koprakek pranieroval v žiadosti Mlyna za to, že mu povedal že je čurák, keď bol na NS a pritom sa stačí pozrieť na jeho chatlog. Je to rovnaká asymetria ako pri "urážaní admina" - veľakrát admin toleruje na servery aj väčšiu vulgaritu a urážky medzi inými hráčmi (to je v poriadku), ale po najmenšej zmienke smerom na neho siaha po kicku/bane. Chápem, že provokácia môže byť tvrdo trestaná etc. etc., ale občas si pripomenúť ako sa veci majú nie je na škodu xd
    Ak sa odvolávaš na Mlýnovu žiadosť kde mu Koprakek napísal to ohľadom "čuráka" asi si nepochopil hlavnú vec - Koprovi nešlo iba o tú nadávku, ale o to že Mlýn porušoval príkazy Simona, a keď ho Kopr zabil tak ešte nadával - a teda neznalosť (skôr možno nazvané ignorancia) módu, preto sa nehodí do AT - toto je to čo som pochopil z toho čo napísal Koprakek ja, nie je to môj názor. Čiže určite mu nedal Kopr proti len za tú nadávku, that's all.
    Pochybujem že by Koprakek dal ban za to, vlastne mu ho ani nedal no nie? :D sú to dve rozdielne veci :)
    - techtrance - psytrance -

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •