Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

  1. #16
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Pro.

  2. #17
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Vše bylo napsané... Pokud by admini měli řešit chatlog v žádostech o prava, tak by si museli zamést nejdříve pred svojim prahem. Při začátku mého ještě tehdy pouze Spesla na JB při hlášení chatlogu teď už skoro "neznámému" Taťkovi smoulovi. Mi byla řečena věta, která semi uchytila v hlavě. "Každý je občas kurva sprostý. " Jsme jen lidi...

    Pro
    Rád si ulavím ale chápem, že na pozíciu admina sa to úplne nehodí, takže som to eliminoval. Ďakujem za PRO.

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Pro
    Citovat Původně založeno Troppe Zobrazit příspěvky
    Pro.
    Vďaka chalani.

  3. #18

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Dlhoročný hráč kotelny. Veľmi dobrá aktivita v hre a množstvo hlásení na fóre, cez ! aj na steame. Myslím, že na to, že má 16, to má v hlave celkom v poriadku a aj správanie je v pohode. Za mňa PRO.

  4. #19
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Ve mně se bije dvojí pocit. Na jedné straně je hráč na svůj věk herně vyzrálý (myslel jsem si, že jsi starší), je aktivní a potkávám jej na serveru vcelku často. Na druhé straně je potřeba opustit dámské přirození ve smyslu citoslovce, jak to máš ve zvyku. Když položím tyto atributy vedle sebe, pak si myslím, že bys mohl bát přínosem pro portál na postu admina. Náš mé PRO, pokud zapracuješ na slovníku.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  5. #20
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    V mojej pritomnosti som u hraca nadavky nepostrehol. Ani predtym ani teraz.


  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Myslim, ze je pomaly cas naberat aktivnych hracov do AT, co tomu vedia venovat cas a to primarne znamena aj tie mladsie rocniky, kde je vacsi predpoklad venovania sa viac serverom ako rodinnym ci pracovnym povinnostiam. Za mna teda ANO

  7. #22
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Dlhoročný hráč kotelny. Veľmi dobrá aktivita v hre a množstvo hlásení na fóre, cez ! aj na steame. Myslím, že na to, že má 16, to má v hlave celkom v poriadku a aj správanie je v pohode. Za mňa PRO.
    Citovat Původně založeno anakin_pok Zobrazit příspěvky
    Ve mně se bije dvojí pocit. Na jedné straně je hráč na svůj věk herně vyzrálý (myslel jsem si, že jsi starší), je aktivní a potkávám jej na serveru vcelku často. Na druhé straně je potřeba opustit dámské přirození ve smyslu citoslovce, jak to máš ve zvyku. Když položím tyto atributy vedle sebe, pak si myslím, že bys mohl bát přínosem pro portál na postu admina. Náš mé PRO, pokud zapracuješ na slovníku.
    Citovat Původně založeno hanba mi Zobrazit příspěvky
    Myslim, ze je pomaly cas naberat aktivnych hracov do AT, co tomu vedia venovat cas a to primarne znamena aj tie mladsie rocniky, kde je vacsi predpoklad venovania sa viac serverom ako rodinnym ci pracovnym povinnostiam. Za mna teda ANO
    Vďaka chalani.

    Citovat Původně založeno piratjo Zobrazit příspěvky
    V mojej pritomnosti som u hraca nadavky nepostrehol. Ani predtym ani teraz.
    K chatlogu som sa už vyjadril a stále platí, že nemám žiadny problém ho mať trvale úplne čistý ako je teraz.

  8. #23

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Som za.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #24
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Bol by si jeden z vhodnejších adeptov (čo sa týka hlásení a aktivity, až na ten chatlog). Dávali sa tu proti aj za menej hrozné chatlogy, ale tvoj zo začiatku mája (t.j. z obdobia, po ktorom si krátko na to podal žiadosť) je na ban. Mrzí ma to, ale bolo by to jednoducho neobjektívne voči terajším, ale aj minulým žiadateľom, ak by bola už teraz žiadosť vyriešená kladne.

    Pokračuj naďalej v aktuálnom fungovaní a dostaví sa určite už aj ovocie. Ak by si mal chuť, môžeš to skúsiť ešte raz pred koncom roka, kedy by to už mohlo byť priechodnejšie.
    Naposledy upraveno Samco; 07-08-20 v 10:54.

  10. #25
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Nebudem klamať, som sklamaný a moja prvá reakcia na konečný verdikt by sa určite dala nájsť vo vyššom uvedenom výpise. Ale povedal som si, že bude lepšie vziať to trochu dospelejšie s chladnou hlavou. V prvom rade chcem povedať, že absolútne rešpektujem konečné vyjadrenie a nemám v úmysle sa tu nejako snažiť výsledok zmeniť. Napriek tomu sa chcem aspoň trochu vyjadriť. K žiadosti som pristupoval maximálne zodpovedne a s kľudom môžem povedať, že som do toho dal 100%. Som študent, takže časovo nebol problém vzhľadom k súčasnej situácií. Posledné mesiace som nahral stovky hodín a pochytal som viacej ako sto cheaterov bez jediného failu. Trúfam si povedať, že moje správanie bolo ukážkové bez jediného prešľapu. Čo sa týka chatlogu, tak presne ako som povedal v príspevku č. 4 - od 13.5. (mimochodom už pred žiadosťou) som ho mal úplne čistý. Napísal som tisíce správ bez jediného zlého slovíčka. Nechcem ospravedlňovať daný výpis, ale to, že by bol na ban mi príde prehnané. Vyzerá to síce, že som len v kuse nadával, ale prihliadol by som na skutočnosť, že to bolo za veľmi dlhý časový úsek. Ak sa tu hovorí o nejakej tolerancii u adminov alebo žiadateľov, tak by sa podľa môjho názoru mala riešiť hlavne frekvencia vulgarit, pretože potom veľká aktivita môže byť paradoxne problémom. Ako som písal, svojho chatlogu som si bol vedomý už počas písania žiadosti a stačilo iba 14 dní počkať a nikto by nič nezistil. Bohužiaľ som neodhadol situáciu a v moment kedy sa riešila vulgarita AT som si povedal, že by to mohlo mať menšiu váhu. Nechcem hovoriť nejaké klišé, že som sa zmenil a že už nie som vulgárny, klamal by som. Vulgarity sú bežnou súčasťou môjho života, ale nerobí mi žiadny problém ich nedávať tam, kam nepatria. Zo 16tych adminov, ktorí sa k mojej osobe vyjadrili bolo hneď 14 pro a boli ochotní mi môj starý výpis odpustiť. S tým, že vyložene proti bol povedzme jeden. O to väčšie sklamanie cítim, pretože s každým ďalším kladným hodnotením narastala v mojich očiach šanca na spomínané "ovocie". Preto po včerajšom verdikte som si hlavne hovoril, prečo to sakra trvalo tak dlho, keď aj tak podľa vyjadrenia nebola žiadna šanca na úspech. Prečo ma nábor nechal takmer 3 mesiace toľko sa snažiť, keď výsledok bol jasný po piatich hodinách od postnuteho výpisu. Prešiel som naozaj stovky žiadostí a v mnohých sa opakujú vety ako "žiadateľ mal dostatok času na nápravu nedostatkov". Ja som svoje nedostatky (v tomto prípade chatlog) napravil, ako to najviac šlo a aj tak sa ukázalo, že bolo rozhodnuté už dávno. Samča mám rád a rešpektujem ho, ale vôbec mi nejde do hlavy, prečo týmto spôsobom trýzniť ​​žiadateľa, keď by len stačilo dať nejaký smer hneď na začiatku. Hráč prišiel ponúknuť pomoc, nie žiadať o nejakú službu. Neviem, ako on a ostatní vnímajú čas, ale mesiac sem, mesiac tam mi príde ako extrémny prístup. Nechať čakať hráča tri mesiace, aby sa potom dozvedel, že je super, ako sa snažil, ale má to skúsiť za pol roka a hlavne nech nepoľavuje je podľa môjho názoru šialenosť. Neviem ako ostatní, ale ja nemám absolútne žiadnu chuť sa teraz akokoľvek snažiť o čokoľvek, len s vedomím, že "za niekoľko mesiacov to možno vyjde". Nechcem tu hneď hlásiť, že už nikdy nepožiadam a už tu nikdy nebudem hrať, ale s istotou môžem povedať, že mám nejakú hrdosť na to, aby som v decembri bol pripravený na čiare a dúfal, že teraz to vyjde. To sladké ovocie, o ktorom Samčo veľmi rád píše, je pre mňa teraz úplne zhnité. Samozrejme chápem, že málokto má taký prístup a vyzerá to, že som zasvätil celý život právam v hre, ktorá je staršia ako ja. Ja si len potrebujem trochu vyliať srdiečko a bol by som rád, keby tento nezmyselne dlhý sloh mal vo finále aspoň nejaký prínos ideálne v podobe malej zmeny v systéme. Csko je jednoducho srdcová záležitosť a aj keď to bude klišé, tak mojím hlavným záujmom bolo hlavne pomôcť komunite a čistiť servery. Nakoniec by som chcel poďakovať všetkým adminom za ich prejavenú dôveru a hlavne tým aktívnym, ktorí pravidelne bojujú pre lepšie zážitky z našej obľúbenej videohry. Ďakujem taktiež všetkým hráčom, ktorí mi držali palce a každý deň mi pokladali obľúbenú vetu pre všetkých žiadateľov "už máš práva?". Ospravedlňujem sa za sentimentálne okienko a prajem veľa zdaru všetkým budúcim žiadateľom. Peace.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •