Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
    Naposledy upraveno Troy; 20-09-21 v 00:24.

  2. #2
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    proč ne
    Naposledy upraveno valentino; 11-06-20 v 23:25.
    Spoiler Spoiler:

  3. #3

    Re: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Co to je?

    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno Koprakek; 21-05-20 v 23:59.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Ahoj, svojho chatlogu som si samozrejme vedomý ale trúfam si povedať, že to takto vytrhnuté z kontextu vyzerá oveľa horšie ako to naozaj je. Väčšina vulgarizmov je "dopice", čo nepovažujem za hrubé správanie ale prejavenie emócií. Nadávky sú mierené výhradne kamarátom. Samozrejme chápem, že takéto správanie sa nemusí každému páčiť a nehodí sa na člena AT. Preto od dátumu 13.5. si už žiadnu nadávku nenašiel aj keď na serveroch stále trávim veľa času. Sám som vyhodnotil už pred týždňom, že by som sa mal skrotiť a tak si chatlog strážim. Mohol som počkať mesiac až sa staré prehrešky zmažú ale rozhodol som sa žiadosť dať už teraz a podstúpiť riziko, že to na mňa niekto vytiahne. Myslím, že je to odo mňa aspoň fér.

    Navyše čo som vypozoroval tak žiadosti tu visia aj niekoľko mesiacov. Takže sa môžem zaručiť, že čoskoro bude chatlog úplne čistý.

  5. #5

    Re: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Napíšu sem to samé, co napsal jednou do jiné žádosti o práva Samco, náš hlavní náborář. Slušné chování má z jedince vycházet automaticky přirozeně. Když se člověk musí krotit a hlídat, je to něco úplně jiného.

  6. #6

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Hráče potkávám již dlouho a nikdy jsem nezaznamenal žádný problém. Nedávno jsem také dostal šanci Troye lépe poznat. Jeho věk mě celkem zarazil, protože se chová mnohem dospěleji než jeho vrstevníci. Je úplný pohodář a vše se snaží řešit s chladnou hlavou. Když neví, tak se zeptá a nechá si poradit. Co se týče žádosti, tak hlavní čtyři podmínky jasně splňuje (hodinové bany, jak se píše v pravidlech žádostí, se dají odpustit). Hlášení na steamu je nespočet + dohledatelné hlášení na forum. Všechno 100% úspěšnost zabanování. Hezčí a přehlednější žádost tu dlouho nebyla což velmi cením. Jeho nižší věk nevidím jako indispozici ale naději pro novou mladou krev, která na Kotelně trochu chybí.

    Já si nemůžu pomoct ale pro mě objektivně ten chatlog není tak extrémně hrozný a spíš to vidím jako pozitivum, že daný člověk má taky emoce. Samozřejmě je co zlepšovat a není to úplně OK ale neviděl bych to jako rozhodující faktor o přijmutí hráče do AT. Většina výtažku z chatlogu je skutečně jen ulevení frustrace, kterou všichni známe a někde by se určitě hodil kontext. S moudrem "Slušné chování má z jedince vycházet automaticky přirozeně. Když se člověk musí krotit a hlídat, je to něco úplně jiného." souhlasím jen do jisté míry. Každý z nás se dennodenně hlídá a krotí, což nás vlastně odděluje od zvířat. Taky mi nepřijde nijak zvláštní a těžký své chování poupravit. Nelze tedy toto pravidlo aplikovat obecně a je nutné přihlédnout na individualitu. Za zmínku také stojí to, že kdyby opravdu zažádal o 3 týdny později, tak by nikdo žádný chatlog vytáhnout nemohl. Stačí tedy pouze hráče nějakou dobu sledovat a poté vyhodnotit chování znovu. Já ve změnu věřím, navíc když jde o mladíka který nad svým chováním přemýšlí.

    + Aktivita (aktivní i mimo koronu)
    + Hlášení (za mě více než dostatek)
    + Práce s demy (podle hlášení není problém časovat třeba HLTV)
    + Správně a přehledně napsaná žádost (bohužel ne moc obvyklá věc)
    + Slušné vystupování na foru
    + Solidní zkušenosti na svůj věk
    + Skill (kluk to má v ruce)

    - Napravitelné prohřešky v chatlogu (žádost tu určitě nějaký pátek bude)
    - Naklepal mě 1v1 (bohužel opravdu nekompromisně)


    Celkový dojem je u mě jednoznačný. Chápu, že někdo si na čistší chatlog radši počká, ale já se nebojím dát své PRO již nyní.


    PS: Trochu úsměvné řešit menší vulgarity potom, co se tady ukázalo, že polovina AT jsou nestydatí hulváti - včetně mě, ups.
    PS2: dust2 only 05-05-2020 11:37:12 STEAM_0:0:61307767 The big bad fox (Grakon): to je hovadak. :D - Toto zjištění mě maximálně pohoršilo.

  7. #7

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Co to je?

    Spoiler Spoiler:
    Ak tu ideme riešiť chatlog, tak by sa mal riešiť aj u všetkých adminov v tej sťažnosti.

    Ak pominiem chatlog tak som za, všetky plusy vypísal madr.

  8. #8
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Znám dlouho, většinou slušné chování, trošku se nechává unést ve hře když to nejde...orientován na výkon, musí být nejlepší, jinak je frustrován a leavne nebo si koupí na Westwoodu AWP... :-) a trošinku zakempí......nicméně hráč je to dobrý, zkušený, aktivní a klidně bych to s ním jako s TA zkusil. No a pak to není problém vyhodnotit... zda to stačí, či ne. PRO
    Naposledy upraveno plejerplejer; 05-06-20 v 22:27.

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Hlášení má v pořádku. Hlásí dost často, i když v jednom psal jeho důvod, což mi vůbec nevadí, je vidět, že cheaty pozná. Prošla jsem si jeho log trošku dozadu a opravdu se snaží krotit, z mého pohledu je to ok a vhodný kandidát na post TA, takže za mě PRO.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Citovat Původně založeno Madrfakr Zobrazit příspěvky
    Celkový dojem je u mě jednoznačný. Chápu, že někdo si na čistší chatlog radši počká, ale já se nebojím dát své PRO již nyní.
    Ďakujem za PRO, vážim si všetku pomoc a ochotu ktorú mi venuješ

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    Ak pominiem chatlog tak som za, všetky plusy vypísal madr.
    Vďaka, chatlog už je takmer čistý a iný už nebude :)

    Citovat Původně založeno plejerplejer Zobrazit příspěvky
    Znám dlouho, většinou slušné chování, trošku se nechává unést ve hře když to nejde...orientován na výkon, musí být nejlepší, jinak je frustrován a leavne nebo si koupí na Westwoodu AWP... :-) a trošinku zakempí......nicméně hráč je to dobrý, zkušený, aktivní a klidně bych to s ním jako s TA zkusil. No a pak to není problém vyhodnotit... zda to stačí, či ne. PRO
    Uznávam, že som občas trochu tryharder ale to je to čo ma na tom najviac baví. Každopádne ďakujem za PRO.

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Hlášení má v pořádku. Hlásí dost často, i když v jednom psal jeho důvod, což mi vůbec nevadí, je vidět, že cheaty pozná. Prošla jsem si jeho log trošku dozadu a opravdu se snaží krotit, z mého pohledu je to ok a vhodný kandidát na post TA, takže za mě PRO.
    Snažím sa hlásiť čo to ide, snáď to ide poznať. Ďakujem za PRO

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Hraje tu dostatečně dlouho a obecně kvalitou si ten post zaslouží, byť je 1.6 v dnešní době jaká je.

    prostě Pro..

  12. #12
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Práva na ejm nemám ale z furienu môžem potvrdiť, že sa správa úplne v pohode a keď je nejaký flame v chate radšej neodpisuje.

    PRO

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Citovat Původně založeno valentino Zobrazit příspěvky
    proč ne
    Taktiež nevidím problém :) Vďaka

    Citovat Původně založeno DiEAcE Zobrazit příspěvky
    Hraje tu dostatečně dlouho a obecně kvalitou si ten post zaslouží, byť je 1.6 v dnešní době jaká je.

    prostě Pro..
    Ďakujem, cením si to

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Práva na ejm nemám ale z furienu môžem potvrdiť, že sa správa úplne v pohode a keď je nejaký flame v chate radšej neodpisuje.

    PRO
    Nemám chuť sa flejmovat. Ďakujem za PRO.


    Mimochodom by som rád konštatoval, že vyššie uvedený výpis z chatlogu je už minulosťou a teraz je bez jedinej nadávky. Môžem sa zaručiť, že nie je problém to udržať.

  14. #14
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Vše bylo napsané... Pokud by admini měli řešit chatlog v žádostech o prava, tak by si museli zamést nejdříve pred svojim prahem. Při začátku mého ještě tehdy pouze Spesla na JB při hlášení chatlogu teď už skoro "neznámému" Taťkovi smoulovi. Mi byla řečena věta, která semi uchytila v hlavě. "Každý je občas kurva sprostý. " Jsme jen lidi...

    Pro

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM - FK Troy Since 2010

    Pro
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •