Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Knife 100HP DM

  1. #1

    Knife 100HP DM

    Zdravím, dávám Vám tu kbotera, ale předtím, než to spustíte, tak si stáhněte program "hlae" a spusťte demo přes něj. Pokud se na to budete dívat bez toho programu, tak pro Vás bude moje postava neviditelná. Nutností je samozřejmě dem_forcehltv 1.

    Hráč benad alias bubblestyle.

    Jméno: benad
    SID: STEAM_0:0:418898136
    IP: 80.242.33.33
    Demo: http://leteckaposta.cz/679263767

    Čas: 44:01 Lock na enemy (pro bystré oči), 44:20 čistý Aimbot - doporučuji to spustit 4x zpomaleně. (hráč umře a kamera se mu po nějakou chvíli lockne na enemy)

    Závěr: hráč na serveru použil abhop, knifebot a silent aimbot

    Přeji hezký den.

  2. #2

    Re: [ demo k posouzení ] Knife 100HP DM

    Ahoj. V demu maximálně párkrát zavíří ve vzduchu. Z toho nejde poznat, jestli má dotyčný abhop. Některé knifeboty se projevují chováním, které známe z klasického aimbotu (lock na enemy, cukání, hity mimo cross), takže tvé hlášení na knifebot a aimbot bych spíše sloučil do jednoho jako prostě hlášení na KB (mimochodem silent aimbot se projevuje tím, že dotyčný právě dává hity mimo cross bez viditelného cukání / locku na enemy, což není tenhle případ). Kromě tebou zmíněného locku na enemy hráče, který jde vidět i bez zmíněného demo toolu, jsem tam nenašel nic podezřelého. Ten lock na enemy je samo o sobě samozřejmě podeřelý. Podle mne tohle rukou udělat nejde a zřejmě to tedy čisté nebude. Jen já si nejsem jistý, jestli by to vůbec obstálo jako dostatečný důkaz k zabanování. Myslím si, že by bylo lepší natočit více materiálu. Tady bych si počkal na vyjádření ostatních adminů, co si o tom myslí.

  3. #3

    Re: [ demo k posouzení ] Knife 100HP DM

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj. V demu maximálně párkrát zavíří ve vzduchu. Z toho nejde poznat, jestli má dotyčný abhop. Některé knifeboty se projevují chováním, které známe z klasického aimbotu (lock na enemy, cukání, hity mimo cross), takže tvé hlášení na knifebot a aimbot bych spíše sloučil do jednoho jako prostě hlášení na KB (mimochodem silent aimbot se projevuje tím, že dotyčný právě dává hity mimo cross bez viditelného cukání / locku na enemy, což není tenhle případ). Kromě tebou zmíněného locku na enemy hráče, který jde vidět i bez zmíněného demo toolu, jsem tam nenašel nic podezřelého. Ten lock na enemy je samo o sobě samozřejmě podeřelý. Podle mne tohle rukou udělat nejde a zřejmě to tedy čisté nebude. Jen já si nejsem jistý, jestli by to vůbec obstálo jako dostatečný důkaz k zabanování. Myslím si, že by bylo lepší natočit více materiálu. Tady bych si počkal na vyjádření ostatních adminů, co si o tom myslí.

    Ahoj, proto jsem napsal v závěru "na serveru" ne v demu. Abhop a knifebot, který na serveru používal jsem zmínil proto, aby bylo jasno, že dotyčný hráč používal multicheat. Silent aimbot u zbraní kromě nože se více méně projevuje tak, jak jsi napsal, nicméně silent aimbot u knife se projevuje tak, jak můžeš vidět na demu.

    Program HLAE jsem doporučil proto(jak jsem již psal), aby jste mohli vidět všechny postavy, které by měly být viditelné na demu, nikoli kvůli locku(cheatu).

    Kdyby byla možnost, tak je materiálů více, bohužel hráč se odpojil a já si nemyslím, že až si tohle přečte, tak první co ho napadne je znovu zapnout si kb s aimbotem.

    Za mě má tenhle důkaz větší váhu, než 30 minutové video o tom jak kdo umí/neumí hrát knife s kbotem, tady je to aspoň hned jasné.

  4. #4

    Re: [ demo k posouzení ] Knife 100HP DM

    Demo z dneška, stále stejný hráč. Tady už to snad nebude problém rozeznat.
    http://leteckaposta.cz/806661131

    E.: Hráč se jmenoval bablstajl
    Naposledy upraveno Majkulka; 27-05-20 v 08:08.

  5. #5

    Re: [ demo k posouzení ] Knife 100HP DM

    Tohle už je mnohem lepší. Díky! https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=280294

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •