Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: [Jezzicher] Financni Idiot --> medvidekteddyˇka

  1. #1

    [Jezzicher] Financni Idiot --> medvidekteddyˇka

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 280217)
    [AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 42 minut a 9 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: '54432'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'prijdi si pro UB'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < [Jezzicher] Financni Idiot >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Financni Idiot
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1249789380
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1249789380
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.148.38.125
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.148.38.125
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Eliška >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Deathrun (deathrun_ju


    Poznamka:


    Absurdne.

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jump Servers
    Příspěvky
    193

    Odpověď: [Jezzicher] Financni Idiot (jiny hrac) --> Eliška

    Se mnou si asi ještě nepřišel do křížku jak vidím.

    Tvoje pubertální chování mě nezajímá, a to že nerespektuješ ostatní hráče je tvoje mínus a můžeš na to příště doplatit.

    Ban ti zkrátím na hodinu. Mezitím jdi ven nebo pomoct do domácnosti. Pěkný zbytek dne ti přeji

  3. #3

    Re: [Jezzicher] Financni Idiot (jiny hrac) --> Eliška

    Zdravím. Za co byl ban vůbec udělen? Toto je třeba dát do reasonu místo nic neříkajícího "přijď si pro UB".

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [Jezzicher] Financni Idiot (jiny hrac) --> Eliška

    Podle logu tam padlo něco o nicku, ale mně na něm nic nepřišlo divné. Jinak je to docela změna - z týdnu na 1h.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jump Servers
    Příspěvky
    193

    Odpověď: [ čekání na admina ] [Jezzicher] Financni Idiot --> medvidekteddyˇka

    Kopíroval klan od frajerů, 3x jsem ho slušně požádal, aby si to změnil, hnusně mi odvětil, tak jsem mu to práskl na týden. Ať si dá tu práci a napíše si na to forko.

    Tím to pro mě hasne, ban skončil, netřeba to dál řešit.

    Grankone, opravdu není důvod psát reason, když nechci dávat ban na dlouho... dotyčný ví proč. Takhle jsme to s Hapalem banovali od začátku a nikdy nebyl problém.

    Pěkný den přeji.
    Naposledy upraveno medvidekteddy; 27-05-20 v 19:35.

  6. #6

    Re: [ čekání na admina ] [Jezzicher] Financni Idiot --> medvidekteddyˇka

    Děkuji za objasnění. Každopádně problém je v tom, že ten reason je opravdu důležitý pro možné budoucí nahlédnutí do historie banů dotyčného hráče. Např. když budu chtít dát hráči ban, tak se mu nejdříve podívám do historie, na základě které se mohu rozhodnout o délce banu. Když uvidím, že konkrétní prohřešek už udělal víckrát, tak mi to dá důvod dát ban delší, protože se posledně nepoučil. Nebo, když hráč někdy v budoucnu požádá o práva, tak se podívám do jeho banlistu a budu vědět, co bylo kdysi špatně a na co se mám zaměřit. "Přijď si pro UB" mi fakt nic neřekne a takový ban je pak i úplně zbytečný. Druhá věc je ta, že je nepřípustné dávat bany ve větší délce schválně, aby si dotyčný přišel na fórum pro UB. Bany se mají dávat v přiměřené délce hned na základě konkrétního provinění.

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [Jezzicher] Financni Idiot --> medvidekteddyˇka

    No, chtěla jsem ten reason změnit podle toho co napsal admin, aby v tom byl teda pořádek a když dám do vyhledávání jeho ID VALVE_0:0:1249789380 tak mi to ten ban už nenajde, tys ho vymazal úplně?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8

    Odpověď: [ čekání na admina ][Jezzicher] Financni Idiot --> medvidekteddyˇka

    Kde je vlastně problém v tom, že dá admin delší ban za účelem diskuze na forku, aby člověku následně vysvětlil podrobně, kde je problém a v čem udělal chybu?
    Stejně tak, když se s člověkem domluvíš v žádosti o ub, tak si ani nemyslím, že by na to muselo být nějak do budoucna přihlíženo, jak píše Grakon. Nebo jestli chceš žadatele o UB v případný budoucí žádosti o práva ukřižovat za hodinovej ban, tak prosím. :D
    Taky davám delší bany u lidí, kteří vypadají na rozumnou domluvu, s reasonem "přijď si pro UB" a za účelem diskuze. I od toho tu to forum máme ne a nikdy se to neobrátilo proti mě. Naopak je to cesta menšího zla :D
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 28-05-20 v 12:06.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  9. #9
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jump Servers
    Příspěvky
    193

    Odpověď: [ čekání na admina ][Jezzicher] Financni Idiot --> medvidekteddyˇka

    Britny nic jsem nemazal, pouze upravil na tu hodinu.

    Díky za podporu chlape, taky v tom nevidím moc vědu a smysl, ale každý je jiný.

  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: [ čekání na admina ][Jezzicher] Financni Idiot --> medvidekteddyˇka

    Souhlasím s okurkou, že je dobré dávat delší bany za účelem diskuze. Nesouhlasím s tím, ale že by se měl dávat reason "Přijd si pro unban". Pokud hráč dostane unban na základě nějaké "domluvy", "slibu", nebo že se na něj usměje Ježíš, tak to přece neznamená kompletní smazání banu. Bany by měli zůstat vidět a né je smazat. Už jen z důvodu toho, že pokud by hráč měl dostat další ban, za stejnou věc, tak by se mělo vědět jestli je to recidivista nebo ne. V takovém případě bany typu "Přijd si pro unban" atp. moc fungovat nebudou. Je dobré dát hráči najevo, že ban byl dán delší než je normálně, aby si zašel na forko a nějak se s ním promluvilo na forku. To jde přece ale napsat i ´jako "Nadávky, prijd si pro unban".

    K banu, ban byl dán právem a nevidím v tom žádný problém, pokud hráč má při ohledu na jeho následné chování resp. vystupování v žádosti pro unban, realnou šanci na unban. I když ban spadl asi do černé díry.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ čekání na admina ][Jezzicher] Financni Idiot --> medvidekteddyˇka

    Takže aby se to zde dlouho už neprotahovalo, protože hráčovi už dávno ban vypršel. Vzhledem k tomu, že mu úplně zmizel a měl by mít záznam, tak sem mu ban nahodila zpět a následně dala UB, aby ten záznam tam byl a dala správný reason https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=263032.

    Dále tedy prosím, aby se dávaly přesné důvody banů, délky taky neřeším, sama dávám klidně delší, vždy je lepší dát delší a pak ban zkrátit, jak opačně. Tímhle by to mělo být už vyřešeno a téma uzavírám.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •