Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: JB - Stížnost na Fellowa

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    JB - Stížnost na Fellowa

    Ahoj, Před pár minutama se stala krásná věc a což bylo neoprávněné zabití mé osoby admine fellowem pomocí grabu. Situace byla taková, že hráči v cele s gunou neměli nikam chodit jeden z nich odběhl do boxu a já ho došel zabít. A následovně mě admin zabil protože si myslel, že jsem dal jen tak fk kvůli jeho nadávkám na hráče Listra (které mimochodem neřešil). Když jsem mu řekl pravý důvod který i simon potvrdil nic neřekl. Chtěl jsem jen omluvu a aby přiznal chybu ale dostalo se mi jen této odpovědi ":)". Chtěl bych teda aby uznal chybu a omluvil se nic jiného. Neberte to nijak ofenzivně jen proto, že ho nemám rád, ale čekal bych, že když mě jen tak zabije, že se alespoň jako admin omluví.
    Děkuji za vyřešení
    A ano bohužel demo nemám očekávám, že fellow přizná barvu

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ čekání na admina ] JB - Stížnost na Fellowa

    Ahoj, bol by som rád keby si sa k tomu postavil ako chlap a podobné urážky voči tvojej kamarátke/známej riešil inak a nie úmyselným FK.
    Urobil si po svojom aj napriek tomu že som daného hráča upozorňoval že nech prestane písať hlúpe poznámky na adresu dotyčnej osoby.

    A k tomu tvojmu vyjadreniu, píšeš že bol hráč v cele s gunou to je sice OK ale mne sa nezdalo že by simon niečo povedal že zabi toho kto vyšiel von z cely a pod..
    Situácia bola taká že hráč písal niečo na jej adresu a ty si len hráčovi čo bol simon poveda " počkaj počkaj ", prišiel si do boxu a dal mu hs. Pokiaľ simon niečo o tom povedal tak sa ospravedlňujem ale ja som nič podobné z jeho strany nepočul.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: [ čekání na admina ] JB - Stížnost na Fellowa

    Ano ale jak říkám byl cela s gunou vypadla z něj zbran navíc to simon říkal slyšel to celý server a i druhý hráč co byl v cele s gunou. Nejsem hráč co dává jen tak fk za nějaké 5IQ urážky :) jen chci aby jsi přiznal barvu a uznal svou chybu. Klidně se zeptej Saturna který byl v tu dobu simon.
    E: a to jako teda když hráč nesplnil příkaz aby zůstal v cele a utekl se zbraní do boxu tak ho mám nechat když simon neví kdo to je a neviděl ho aby to Tčko pak mohlo Simona zabít ? nebo ted moc nechápu tu logiku. Prostě mel zůstat v cele nezůstal tak jsem ho zabil :) a ty jsi mě bezdůvodně grabl o zem
    E2: a kdyby to byl fk proč jsi mu pak další kolo nedal vd ? nebo simon ? to mi hlava nebere. Já se k tomu postavil normálně snažil jsem se ti to na serveru vysvětlit ale ty jsi se nezmohl na nic jiného než ":)" tak se pak nesmíš divit :)
    E3: pokud to byl jak píšeš úmysly fk proč jsi mi tedy nedal Ban?
    Naposledy upraveno Deda z Depa; 28-05-20 v 15:51.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ čekání na admina ] JB - Stížnost na Fellowa

    Citovat Původně založeno Deda z Depa Zobrazit příspěvky
    Ano ale jak říkám byl cela s gunou vypadla z něj zbran navíc to simon říkal slyšel to celý server a i druhý hráč co byl v cele s gunou. Nejsem hráč co dává jen tak fk za nějaké 5IQ urážky :) jen chci aby jsi přiznal barvu a uznal svou chybu. Klidně se zeptej Saturna který byl v tu dobu simon.
    E: a to jako teda když hráč nesplnil příkaz aby zůstal v cele a utekl se zbraní do boxu tak ho mám nechat když simon neví kdo to je a neviděl ho aby to Tčko pak mohlo Simona zabít ? nebo ted moc nechápu tu logiku. Prostě mel zůstat v cele nezůstal tak jsem ho zabil :) a ty jsi mě bezdůvodně grabl o zem
    E2: a kdyby to byl fk proč jsi mu pak další kolo nedal vd ? nebo simon ? to mi hlava nebere. Já se k tomu postavil normálně snažil jsem se ti to na serveru vysvětlit ale ty jsi se nezmohl na nic jiného než ":)" tak se pak nesmíš divit :)
    O tom že tu zbraň mal si vedieť nemohol pretože si to zistil až po tom čo si ho zabil.
    Saturnovi dôverovať nebudem to po mne nechci, a ako som spomenul vyššie , narážky na tvoju adresu alebo na adresu tvojej priateľky rieš v rámci pravidiel.
    Pokiaľ ale padol príkaz od simona tak sa ospravedlňujem za zabitie.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: [ čekání na admina ] JB - Stížnost na Fellowa

    An zjistil jsem to až potom, že měl zbran, ale věděl jsem to, že nebyl tam kde měl být tudíž jsem ho zabil oprávněně a šlo mi jen o to aby jsi uznal svou chybu o nic jiného. A prosím netahej d toho žádné urážky jelikož ty tu neřeším k těm jsem se už vyjádřil jasně.
    Saturn byl simon on snad ví co řekl tak proč by jsi mu neměl důvěřovat ? ale to je jedno pokud tu omluvu myslíš vážně tak to beru a přistě bych to rád vyřešil na serveru a ne aby se mi dostalo odpovědi stylu ":)"

  6. #6

    Odpověď: [ čekání na admina ] JB - Stížnost na Fellowa

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    O tom že tu zbraň mal si vedieť nemohol pretože si to zistil až po tom čo si ho zabil.
    Saturnovi dôverovať nebudem to po mne nechci, a ako som spomenul vyššie , narážky na tvoju adresu alebo na adresu tvojej priateľky rieš v rámci pravidiel.
    Pokiaľ ale padol príkaz od simona tak sa ospravedlňujem za zabitie.
    Tak když už seš na serveru, tak ty urážky/narážky řeš ty, ne?:D
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  7. #7

    Re: [ čekání na admina ] JB - Stížnost na Fellowa

    Pokud vězeň vyšel z cely, ze které vycházet neměl, tak byl kill oprávněný.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ čekání na admina ] JB - Stížnost na Fellowa

    Vzhledem k tomuto banu https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=280336 můžu stížnost považovat za vyřešenou.

    Uzavírám.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •