Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: JB - Prejizdeni T

  1. #1
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    JB - Prejizdeni T

    * +*miraprituk-+ vybral(a) jb_oasis
    +*miraprituk-+ killed shortyy with tracktrain

    Byl mod gangster, a CT se hrálo na autícku.

    +*miraprituk-+ VALVE_0:0:1685140314 CZ

    Děkuji

    https://ctrlv.cz/6GDU
    https://ctrlv.cz/ROty

    Edit - screeny z konzole, kde je jasne videt navaznost a ze shortyy byl u T pri modu gangster.
    E to Kopr: Na snímku je vidět že byl spusten gangster mod, dále jsem vyznacil dukaz, ze shortyy byl u T, poté jsem dodal výpis kde je vidět jak mira prejel tecko ://

    edit z chatboxu:
    "01/06/2020 20:41 <miraprituk> Hele, jako já Vám to ulehčím, já s tím nemám problém a nejsem křivák jako Unihoc, ano přiznávám shortyyyho jsem přejel. Klidně za to ponesu následky(trest) ale aspoň vím, že jsem se přiznal, jak už to posoudíte vy admini je na vás"

    UPDATE FOR BRITNY:
    https://ctrlv.cz/AFHS
    Naposledy upraveno UNHCZ; 01-06-20 v 20:57.

    čau grakone


  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Prejizdeni T na JB 6

    Toto mi opravdu jako důkaz nestačí. Nemůžu vědět, jestli byl hráč u CT, nebo jako vězeň.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3

    Re: Prejizdeni T na JB 6

    Buď jsem slepý, nebo nějak nevidím odkaz na demo.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Prejizdeni T na JB 6

    Vždyt se řeší jen lidi co jsou pokupě ne? Nebo CT zabilo T? Z důkazu to nejde rozeznat.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: JB - Prejizdeni T

    Jako na screenu je vidět, že ho přejel, ale zde se jedná o 1 přejetí, které bych nebanovala. Stejně jako 1 FK se nebanuje třeba ani ve hře, kde se poté dá hráčovi VD a danému CT se jen domluví. Kdyby jich přejížděl více za celý mod, už bych mu klidně ban dala.

    Jako to, že přejetý hráč byl u T je jasný z toho screenu, ale možná mysleli toho, kterýho ho přejel - +*miraprituk-+ u něj není jasné, zda byl CT, nebo T. Ale i tak to nemění nic na věci, že šlo stále o 1 přejetí, které bych tedy neřešila.
    Naposledy upraveno Britny; 01-06-20 v 20:52.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: JB - Prejizdeni T

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jako na screenu je vidět, že ho přejel, ale zde se jedná o 1 přejetí, které bych nebanovala. Stejně jako 1 FK se nebanuje třeba ani ve hře, kde se poté dá hráčovi VD a danému CT se jen domluví. Kdyby jich přejížděl více za celý mod, už bych mu klidně ban dala.
    Tímto se odvolávám na můj ban od Fellowa, který jsem dostal, když jsem přejel CT během klasického simonování a já jsem z to dostal ban na 3 týdny. Je zajímavé, že cokoliv spachané během módu bylo banované vždy přísněji, než při klasickém kole, a teď berete tuto situaci jako uzavřenou?

    čau grakone


  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: JB - Prejizdeni T

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    Tímto se odvolávám na můj ban od Fellowa, který jsem dostal, když jsem přejel CT během klasického simonování a já jsem z to dostal ban na 3 týdny. Je zajímavé, že cokoliv spachané během módu bylo banované vždy přísněji, než při klasickém kole, a teď berete tuto situaci jako uzavřenou?
    Nevím co bylo mezi tebou a Fellovem a z toho co říkáš mi to přijde, že to je spíš nějaký váš osobní spor, který si on asi řešil přes delší délku banu. Ani nevím zda si třeba celou dobu dělal blbosti, nebo to bylo úmyslné přejetí, ale 3 týdny si dostat neměl. Teď se řeší jiný případ a já ti jen říkám, jak to je, navíc daný hráč nemá ani jeden záznam, tak mi nepřijde nějaký problémový. Takže upřímně odvolávat se můžeš na co chceš, ale řešíme teď tohle ne? Ne tebe a Fellova.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: JB - Prejizdeni T

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Nevím co bylo mezi tebou a Fellovem a z toho co říkáš mi to přijde, že to je spíš nějaký váš osobní spor, který si on asi řešil přes delší délku banu. Ani nevím zda si třeba celou dobu dělal blbosti, nebo to bylo úmyslné přejetí, ale 3 týdny si dostat neměl. Teď se řeší jiný případ a já ti jen říkám, jak to je, navíc daný hráč nemá ani jeden záznam, tak mi nepřijde nějaký problémový. Takže upřímně odvolávat se můžeš na co chceš, ale řešíme teď tohle ne? Ne tebe a Fellova.
    Jde o princip, který jsem tu chtěl zdůraznit právě tou mojí kauzou s Fellowem, o nic jiného nejde.
    Je na šlechetných adminech z JB jak s touto situací naloží, ale příjde mi to krajně nefér pokud se to uzabře jako neřešitelné.

    čau grakone


  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: JB - Prejizdeni T

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    Jde o princip, který jsem tu chtěl zdůraznit právě tou mojí kauzou s Fellowem, o nic jiného nejde.
    Je na šlechetných adminech z JB jak s touto situací naloží, ale příjde mi to krajně nefér pokud se to uzabře jako neřešitelné.
    Spíš to přijde jako fér, když se mu ban nedá, protože tu bylo hlášení i jak jsem psala, že dal někdo 1 FK, nebo bugnul zbran, ale nikoho třeba nezabil - i takové hlášení zde jsou a ban nikdo nedostal, tohle je podobná situace. To co si měl ty mezi Fellowem sem nepatří, i když chápu, že tě to štve, ale Fellow byl upozorněn a pokud by třeba nadále řešil něco osobního takovým stylem, tak se mu práva seberou.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] JB - Prejizdeni T

    Já vůbec nevím, co se tu stále řeší. Stížnost na Fellowa? Nebo ta stížnost na hráče, která není ničím opodstatněna a Unihoc se tu ohání jen nějakými bezvýznamnými screeny. Screeny z console při takovýchto stížnostech uznat prostě nelze. Unihocu nefér tén ban rozhodně je, ale to je spíš už na straně Fellowa než teď na naší. Já osobně bych nezabanoval člověka za 1TK, nebo 1 FK při modu. Záleží ale zase na hráčovo historii atd... Bůh ví jaké okolnosti a jaké přesně důvody měl Fellow k tomu ti dát ban s "nestandartní" délkou. Pokuď v tom byl opravdu osobní spor, je na místě to řešit spíš regulérní stížností s prokazatelnýma důkazama.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: [ stížnost k posouzení ] JB - Prejizdeni T

    proč to není locknutý?

    01/06/2020 20:54 <shortyy> @Unihoc nechaj to tak proste o nic nejde, neviem preco si s tym isiel sem :D
    01/06/2020 20:48 <shortyy> nechápem načo to riešite :D

    Samotnému přejetému hráči je ukradený, že byl přejetý. Tak proč by měl být hráč trestaný za něco, co nezpůsobilo nikomu žádnou újmu?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •