Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 39

Téma: [ archivace 9.6. ] sΛтuГη 神 --> Operak

  1. #1

    [ archivace 9.6. ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 280552)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Silent AB'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < sΛтuГη 神 >
    [AMXBANS] Tvuj nick: sΛтuГη 神
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:456655835
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:456655835
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.139.29.252
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.139.29.252
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Operak >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_cp_assis)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!


    Poznamka:


    Ahoj Operaku, Nevim co to je Silent AB a chtel bych videt demo podle ceho jsi to usoudil. Zadny Abcko nemam, to je vse co k tomu muzu rict.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: sΛтuГη 神 --> Operak

    Cau, třeba se mýlím, posoudí ostatní admini. Za mě střílíš mimo i ty špatné hitboxy na JB a stejně je trefíš i mimo cross. Na demech jde vidět, že střílí i jinýma zbraněma ale nedělalo mu to. Většinou to bylo jen u AWP/scout.

    http://csko.cz/dema?UPD=6FeO1S4J
    Kousek od začátku jde vidět, že střílí uplně mimo


    http://csko.cz/dema?UPD=cPiozJmG
    45:24
    48:30


    http://csko.cz/dema?UPD=U35HoPxK
    31:14
    29:50


    E: http://leteckaposta.cz/198882164
    7:00
    7:47
    8:55
    10:40
    11:00
    11:15
    17:15
    18:00 - 18:20
    Naposledy upraveno Operak; 03-06-20 v 12:39.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Toto mám od jednoho hráče. https://www.youtube.com/watch?v=MErp...ture=emb_title

    Jedná se hlavně o tu druhou střelu, která je teda jasně vidět, že míří úplně mimo a při výstřelu dá přímo HS. Jako je to jeden čas, dema jsem zatím neviděla, ale už tohle je prostě pro mě určitý základ, který míří směrem k ABčku. Pokud by však byl pouze jediný takový lepší čas, tak je jasné, že za to nemůže dostat ban, musí být alespoň 3 a více opravdu prokazatelných časů, kde střílí mimo a přitom trefí nepřítele. Ale jak říkám, dema zkouknu jindy a hlavně nejsem moc velký profesionál na silenty, ale je jasné, že kdo ho používá, tak z velkého % ho má daný na sniperkách. Zde hráč podle slov hraje hlavně s nimi, to je asi taky další krok.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4

    Re: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Ty dva časy ve třetím demu si myslím, že jsou dostačující, každopádně názor non-aim admina se nepočítá.

  5. #5
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    za mě cheater
    Spoiler Spoiler:

  6. #6

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    No, pokud bych měl AB jak tu píšete. Tak by mi to dělalo jednak pokaždé co dostanu zbraň a hlavně by mi to automaticky locklo na hlavu a už tu první by hlavu dostal. Opravdu tak rychle AB nevypnu a nezapnu. Náhodou se povedla takhle jedna trefa z mnoha a už je to AB ? Když jedna střela rozhoduje jestli to je AB nebo není, tak to je fakt smutný.Toť jakože můj názor.
    Naposledy upraveno sAturn123; 03-06-20 v 16:51.

  7. #7

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Citovat Původně založeno sAturn123 Zobrazit příspěvky
    No, pokud bych měl AB jak tu píšete. Tak by mi to dělalo jednak pokaždé co dostanu zbraň a hlavně by mi to automaticky locklo na hlavu a už tu první by hlavu dostal. Opravdu tak rychle AB nevypnu a nezapnu. Toť jakože můj názor.
    Ne všechny AB fungují tak, že dáš každou hlavu. Za mě nejzajímavější to třetí demo, stáhni si dema a zkus objasnit vypsaný časy.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  8. #8

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Rád bych, ale nevím proč mi píše, že nemůžu otevřit video když ho chci pustit v CSku.

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Jestli reaguješ na to "demo" přes YT, kde je pouze jen ta jedna střela, tak sem tam i psala, že 1 čas by na ban nestačil a upřímně, když tam bylo jasně vidět, že cross mířil na bednu za boxem a pak najednou dostalo to CT HS, tak je to fakt divný a ne jako náhoda. Víc sem toho zatím neviděla, ale už tu spíše začínají psát, že jsi cheater, tak to nevypadá moc dobře pro tebe.

    Citovat Původně založeno sAturn123 Zobrazit příspěvky
    Rád bych, ale nevím proč mi píše, že nemůžu otevřit video když ho chci pustit v CSku.
    Napiš konkrétně co ti to píše, nebo kam dema přidáváš, třeba ti poradíme co děláš špatně. Dema by měla normálně fungovat.
    Naposledy upraveno Britny; 03-06-20 v 17:18.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Dobrý, už to mám. No, s tím AWP to prostě byla náhoda a u tý scoutky. Scoutka má určitou nepřesnost i když stojím. TO jde krásně vidět na té první ráně, kterou střílím. To by jinak byla hlava hned na poprvé. Nevidím důvod zapínat AB na jailu když je to fun mod.

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jestli reaguješ na to "demo" přes YT, kde je pouze jen ta jedna střela, tak sem tam i psala, že 1 čas by na ban nestačil a upřímně, když tam bylo jasně vidět, že cross mířil na bednu za boxem a pak najednou dostalo to CT HS, tak je to fakt divný a ne jako náhoda. Víc sem toho zatím neviděla, ale už tu spíše začínají psát, že jsi cheater, tak to nevypadá moc dobře pro tebe.
    Já jako nevím jak to dokázat, že prostě to byla náhoda. Hraju tu už strašně dlouho a najednou bych prostě jen tak zapnul AB...
    Naposledy upraveno Koprakek; 06-06-20 v 11:31.

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Citovat Původně založeno sAturn123 Zobrazit příspěvky
    Já jako nevím jak to dokázat, že prostě to byla náhoda. Hraju tu už strašně dlouho a najednou bych prostě jen tak zapnul AB...
    Saturne za mě AWP náhodně nevystřelí někam jinam, pokud máš zoomnuto a stojíš.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  12. #12
    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Saturne za mě AWP náhodně nevystřelí někam jinam, pokud máš zoomnuto a stojíš.
    Já prostě nevím. Tam ta první letí jak mířím. Tu druhou jsem myslel, že tam půjde a prostě střelil. Nevím jakto, že to letělo jinam, ale fakt nic nemám.

    Abych se nějak obhájil.

    DEMO 2 : Čas 45:24, Mířil jsem mu přesně na hlavu a taky jí dostal. Nevidím v tom nic divného.
    Čas 48:30, Úplně to stejné jako v minulém čase... Mířil jsem na hlavu a dostal jí, taky nevidím nic dívnýho...


    DEMO 1 : Omlouvám se, ale nevím jaký čas myslíš. Mohl by jsi mi ho prosím vyznačit ?


    DEMO 4 : Čas 7:00, naprosto normální děrování. Střílel jsem tam protože jsem věděl, že je tam zrádce, to že ho už trefím o tom já nerozhoduju.
    Čas 7:47, Asi nechápu co tam myslíš, normálně do něj střílím. To je vše co v tom vidím.
    Čas 8:55, Taky nechápu co tím myslíš, normálně do něj střílím jak v minulém čase.
    Čas 10:40, Mířím na hlavu a normálně hituju, nevidím v tom nic divnýho.
    Čas 11:00, Mířil jsem mu přesně na hlavu a hitoval jsem ho, tohle vůbec nenaznačuje ABčko.
    Čas 11:15, Dostal 1 hlavu, pak jsem ho už ani 1 netrefil. Nechápu co v tom vidíš.
    Čas 17:15, Ono aby jsi trefil s awpčkem hlavu, musíš mířit trochu pod hlavu, což jsem dělal. Takže nevidím žádný náznak AB.
    Čas 18:00 - 18:20, Normálně jsem čel blíž abych tu hlavu trefil, V tom také nevidím nic divného...

    Tohle bude pro mojí obhajobu zatím vše. Koukal jsem na to všechno a rozhodně ty časy co jsi vypsal určitě nejsou na podezření z ABčka. Ale to je jen můj názor, už je to jen na vás jak ty časy vezmete. Pro dokázání mojí nevinny udělám vše. Jak jsem už říkál hraju tu dlouho a nemám za potřebí si stahovat AB nebo jiné nepovolené programy. Tak nechápu, proč bych to měl dělat zrovna teď.
    Naposledy upraveno Koprakek; 06-06-20 v 11:31.

  13. #13

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Jak psal Grakon, názor non-aim admina je zbytečnej. :D Za mě to na ban není, počkej na vyjádření aim adminů :D
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  14. #14

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Citovat Původně založeno valentino Zobrazit příspěvky
    za mě cheater
    Mohl by jsi mi prosím vyznačit nějaké časy, které tě překvapili ?
    Rád bych se na ně podíval a kdyžtak bych to nějak zkusil vysvětlit. :)

  15. #15

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Časy z třetího a poslední dva ze čtvrtého dema jsou nejzajímavější. Na rychlost 1/4 to vypadá na lock HS. Zvláštní mi přijde, že poslední demo kde je asi k dispozici nejvíce materiálu, je zoufale málo časů aspoň s nějakými náznaky. Banovat bych se neodvážil ale clear to taky nevypadá. Žádost by určitě zasloužila více pozornosti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •