Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 39

Téma: [ archivace 9.6. ] sΛтuГη 神 --> Operak

  1. #16
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    AB

    d1 clr
    d2 48:30
    d3 29:54 31:14
    d4 clr
    Naposledy upraveno piratjo; 07-06-20 v 07:03.


  2. #17

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Citovat Původně založeno piratjo Zobrazit příspěvky
    AB

    d1 clr
    d2 48:30
    d3 29:54 31:14
    d4 clr
    + d5 nedostatočné demo s WH

    E: Viac časov čistých ako zapnutých. Tie tri mne neprídu clear a hráča som točil pre podozrenie z cheatov aj dávnejšie, len sa mi nepodarilo dostatočne kvalitný matroš zohnať na ban.
    Naposledy upraveno Indian0; 07-06-20 v 12:59.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #18

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Počkám ještě na 2 vyjádření adminů, pokud napíšou cheater tak můžete dát lock. Kdyžtak si koupím VIP. :) Myslím si že dál bych se už snažit nemusel...

  4. #19
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Citovat Původně založeno sAturn123 Zobrazit příspěvky
    Počkám ještě na 2 vyjádření adminů, pokud napíšou cheater tak můžete dát lock. Kdyžtak si koupím VIP. :) Myslím si že dál bych se už snažit nemusel...
    Ahoj,
    Napisal som adminovi Offmanovi. Pozrie sa na to a napise Ti tu. Tak ako pisal banujuci admin Operak. Ak stojis tak rana z awp, alebo scoutky ide presne. To, ak mas pocit, ze mieris na hlavu a cross je uplne inde je Tvoja smola a zle poladene abecko.


  5. #20

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Citovat Původně založeno piratjo Zobrazit příspěvky
    Ahoj,
    Napisal som adminovi Offmanovi. Pozrie sa na to a napise Ti tu. Tak ako pisal banujuci admin Operak. Ak stojis tak rana z awp, alebo scoutky ide presne. To, ak mas pocit, ze mieris na hlavu a cross je uplne inde je Tvoja smola a zle poladene abecko.
    Ahoj piráte, když střílíš s AWPčka tak to míří na jedno místo. To vím, ale jak bylo na tom demo tak jsem se sotva zastavoval takže jsem teoreticky nestál na místě. Takže to nemohlo střílet přesně na to místo kam jsem mířil,to je první věc. Druhá věc je ta, že i kdybych stál na místě tak jsem tím crossem jel na to CTčko takže to střílí trochu vedle. Ta hlava co jsem mu dal byla už jen náhoda.

  6. #21

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    cheated

  7. #22
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Ok, tak jsem teda na to mrkla i já.

    1. demo - tam hned ze začátku, jak má AKA a mp4 je podezřelé škubání, ale možná má jen tak vytrénovanou pravou ruku ]:)
    2. demo - tam se nic nezaznamenala, jen to, že to je Simon k ničemu - dát náhodu 6 lidem a zbytku tu dementní trampolínu může dát fakt jen někdo, kdo nemá co u CT co dělat
    3. demo - tam je ta situace, kterou jsem už dávala z toho YT - pro mě jasné AB a stejný styl předvedl v posledním čase se scoutkou, jak psal pirát 31:14
    4. demo je asi nejdelší, tam sem to jen projela a nic mě nezaujalo, tak jsem to vzala teda podle časů a první čas, který byl pro mě AB je kolem 10:41 kulomet, ale musela jsem si ho několikrát zpomalit, protože mě zaujal i jako normálně a tam bylo vidět, že jak si začal střílet, tak cross při první ráně mířil úplně jinam, ale hráč dostal hit a další rány šly už přesně na jeho hlavu. Poté další čas 11:00 opět jsme to musela zpomalit, protože normálně je to jakoby pro mě nic a stejný případ je vidět, jak cross jde jinam, hráč k tomu skáče, ale dostává přesné hity z takové dálky pistolkou. No a dál sem se už na to nekoukala, takže za mě ve výsledku má nějaký zajímavý druh AB.

    A abys z toho nevyvázl tak snadno, tak Kotel ne všem dává hned UB za peníze, ale asi jen těm, kteří se k tomu přiznají, hrají hlavně na NS a nemusí tak dotovat valve. Doufám, že ti to neusnadní, tak rychle, když se na tebe zaměřilo tolik adminů a ještě sem se musela podívat já :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #23

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Dobrý, už to nechte. Můžete to locknout. Víc se tu už snažit nebudu, i tak to nemá smysl... Ale i tak díky všem adminům za to že se na to podívali a udělali si čas :)

  9. #24
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Citovat Původně založeno sAturn123 Zobrazit příspěvky
    Dobrý, už to nechte. Můžete to locknout. Víc se tu už snažit nebudu, i tak to nemá smysl... Ale i tak díky všem adminům za to že se na to podívali a udělali si čas :)
    Ještě to zamykat nebudu, byl osloven admin Revan (Off), který se taky vyzná v AB, takže počkáme co na to i napíše on, ale vypadá to s tebou špatně, protože víc jak 90% aim adminů napsalo, že je ban oprávněný.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #25

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Citovat Původně založeno Cpt.Britny Zobrazit příspěvky
    Ještě to zamykat nebudu, byl osloven admin Revan (Off), který se taky vyzná v AB, takže počkáme co na to i napíše on, ale vypadá to s tebou špatně, protože víc jak 90% aim adminů napsalo, že je ban oprávněný.
    Má to vůbec smysl ? :D Offa znám dobře a i když řekne clear tak si nemyslím že to něco změní.
    Naposledy upraveno sAturn123; 08-06-20 v 13:44.

  11. #26
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    3. demo - 29:50 - cuk
    31:14 - cuk


    Cheater.

  12. #27
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Díky, tak je to asi jasné. Nechám to zde do večera, kdyby ještě někdo něco a potom se to může uzavřít, aji Revan, který má dobré oko na AB ho potvrdil, takže není moc co řešit více.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #28

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    3. demo - 29:50 - cuk
    31:14 - cuk


    Cheater.
    Myslím že když už i off řekl že cheater tak to může jít do locku. Myslím že zbytečných 6-7 let jsem tu hrál když mě nakonec obviněj z ABčka :D:D
    AWP hraju cca 5 let a nikdy jsem neměl potřebu si tu honit ego s ABčkem nebo jinýma cheatama...
    Naposledy upraveno sAturn123; 08-06-20 v 15:34.

  14. #29
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Ještě bych ti chtěla něco dodat, když například dostal ban sef, tak ten se tu hájil co mu síly stačily, i když mu každý psal, že má cheaty, prostě to nechtěl vzdát a měl i dobré argumenty. Ty si po nějakém týdnu napsal hned jak to vzdáváš a že to nemá smysl - tím ses pro mě, tak trošku přiznal, protože si vůbec nebojoval. Měl si pouhý obyčejný argument a ten zněl "prostě náhoda" což se nemůže brát jako ani argument a ani to, že tu hraješ tak dlouho, protože dost lidí tu hrálo dlouho, dokonce i admini a pak zapli, takže opět žádný argument. Já nevím zda opravdu spoléháš na ten UB od Kotla, že si zaplatíš, proto to pro tebe nemá význam, ale on ti ho taky dát nemusí, protože za 1. máš steam a za 2. to tu dost důkladně se řešilo, takže možná ti ho dá, ale třeba néé hned, jak si možná myslíš. Takže to tvoje vzdávání hned je taky divný, když podle tebe si čistý a ještě když jsem tě slyšela, tak mi bylo řečeno, že ti je prej 18, to mi taky s prominutím nepřijde podle dětského hlasu.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #30

    Odpověď: [ demo k posouzení ] sΛтuГη 神 --> Operak

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Ještě bych ti chtěla něco dodat, když například dostal ban sef, tak ten se tu hájil co mu síly stačily, i když mu každý psal, že má cheaty, prostě to nechtěl vzdát a měl i dobré argumenty. Ty si po nějakém týdnu napsal hned jak to vzdáváš a že to nemá smysl - tím ses pro mě, tak trošku přiznal, protože si vůbec nebojoval. Měl si pouhý obyčejný argument a ten zněl "prostě náhoda" což se nemůže brát jako ani argument a ani to, že tu hraješ tak dlouho, protože dost lidí tu hrálo dlouho, dokonce i admini a pak zapli, takže opět žádný argument. Já nevím zda opravdu spoléháš na ten UB od Kotla, že si zaplatíš, proto to pro tebe nemá význam, ale on ti ho taky dát nemusí, protože za 1. máš steam a za 2. to tu dost důkladně se řešilo, takže možná ti ho dá, ale třeba néé hned, jak si možná myslíš. Takže to tvoje vzdávání hned je taky divný, když podle tebe si čistý a ještě když jsem tě slyšela, tak mi bylo řečeno, že ti je prej 18, to mi taky s prominutím nepřijde podle dětského hlasu.
    Ahoj, Ano vzdal jsem to po týdnu protože skoro polovina adminů napsala cheater... Mám vůbec nějakou šanci ? 1v8 adminů který se v tom vyznají. A to že mi Kotel dá UB hned, na to jsem vůbec nespolíhal :D. a btw 18 mi opravdu není :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •