Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 21 z 21

Téma: žádost o práva na Only D2 a aim

  1. #16

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    V poslednom čase sa objavuje na duste ale veľa aktivity bolo a ešte stále je ale aj na JB. Tých hlásení na fóre aj cez ! pár je ale nie je to žiadna sláva. Neviem, či niekomu aktívne hlási na steam, ak áno, kľudne to tu môžu dotyční spomenúť. Aktuálne nebudem riešiť nadávky a ten chatlog, ktorý je tu uvedený ale tiež som si všimol už dávnejšie niektoré situácie v chatlogu, ktoré mi neprišli zrovna adekvátne jeho veku. Nie som tu kategoricky proti ale mňa osobne tento hráč nijak neoslovil/ničím nezaujal a som pri ňom skôr skeptický, takže som skôr proti ako pro.

  2. #17
    Nováček Avatar uživatele <3 dnb
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    33

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    V poslednom čase sa objavuje na duste ale veľa aktivity bolo a ešte stále je ale aj na JB. Tých hlásení na fóre aj cez ! pár je ale nie je to žiadna sláva. Neviem, či niekomu aktívne hlási na steam, ak áno, kľudne to tu môžu dotyční spomenúť. Aktuálne nebudem riešiť nadávky a ten chatlog, ktorý je tu uvedený ale tiež som si všimol už dávnejšie niektoré situácie v chatlogu, ktoré mi neprišli zrovna adekvátne jeho veku. Nie som tu kategoricky proti ale mňa osobne tento hráč nijak neoslovil/ničím nezaujal a som pri ňom skôr skeptický, takže som skôr proti ako pro.
    Děkuji za názor :) hlásil sem hlavně Martince ale ta sem teď taky moc nechodí ale potvrdila by to :) ano chodím hrát i na JB to snad zakázané není :D nicméně největší aktivitu si myslím že mám na D2 a aim a hlásím když něco vidím :) aktivitu teď nemám úplně slavnou ale týdně si myslím že nahrají dost :)

  3. #18
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Ona Martinka zde není už dost dlouho, takže to, že si jí kdysi něco hlásil, by asi momentálně bylo k ničemu. Upřímně mi ani nevadí, že si zajde zahrát i jinam, jako chápu, že třeba někoho nebude bavit třeba pouze 1 server a že si zajde zahrát i jinam, jako oddechovku, ale pořád je jeho primární server D2 - jako celkový aim. Sice se provinil v tom chatlogu, ale já bych to s ním ještě nevzdávala a šanci mu dala. Sám se potom omluvil a chybu si uvědomil. Chatlog jsem v rychlosti projela a je vidět, že opravdu si to vzal k srdci a ktivní je taky ve hře. Cheaty pozná, jako žádá hlavně na D2, ale hraje i na jiných aimech, takže by mohl klidně chodit i jinam na hlášení. I když jsem mu zde už jednou PRO dala, tak stále si za tím trvám.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #19

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Není přeci problém mu dát šanci, pohlídat a v případě problému práva odebrat. Alespoň by hodnost Trial měla taky nějaký smysl. Pro.

  5. #20
    Nováček Avatar uživatele <3 dnb
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    33

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    AT
    Omlouvám se za neaktivitu ale v práci se nám to teď úplně nahromadilo takže sem rád že přijedu domů a padnu za vlast :) :D od středy - čtvrtka už by to mělo být ok díky za pochopení :)

  6. #21
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Obdobný chatlog je v 27 rokoch dosť veľkým sklamaním. Ak prišlo naozaj k úprimnej zmene, tak je to určite dobre a rozhodne v tom pokračuj. Nateraz ale o nahodení práv nemožno uvažovať.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •