Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: žádost o práva na Only D2 a aim

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele <3 dnb
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    33

    žádost o práva na Only D2 a aim

    Ahoj vážený admin teame :)

    Po nějaké době zkouším znova žádat o adminské práva na serveru only D2 a Aim

    Jmenuji se Tomáš je mi 27 let a jsem z Hradce Králové.
    Counter strike s přestávkami hraji cca 16 let
    Mimo cska hraji na akustickou kytaru jezdím do přírody a samozřejmě se věnuji rodině a přátelům
    Jezdíme na vodu na různé výšlapy a další podobné aktivity..
    Můj životní cíl je udržet rodinu za každou cenu v bezpečí a ve zdravé :)

    Mám velký zájem se stát součástí admin teamu kotelny.Mám bohaté zkušenosti: 2 roky jsem dělal ligového admina na U2
    několik let jsme měli i vlastní server..dále jsem dělal admina i na jiných serverech

    Chtěl bych se svými zkušenostmi přispět k chodu serveru a lidem zpříjemnit hru..

    Co se týče hlášení cheateru tak jsem hlásil přes ! a občas jsem psal i na steam=> admini kteří vědí mě určitě podpoří
    když natočím cheatera a je nahlášený a dostane ban tak dema si stejně nechávám takže mám i nějaké dema

    Problém s aktivitou nemám ale určitě pochopíte že u pc nemůžu sedět 24/7 takže jsem nějakou dobu aktivní pak zase ne protože jsem buď v práci nebo se taky musím starat o rodinu.

    Steam ID:STEAM_0:0:20494808 ve hře nick <3 dnb

    S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne Tomáš <3 dnb

  2. #2

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Ahoj, máš nejakých 16 hlásení a dosť sa opakuje to isté takže by bolo fajn, keby hodíš niečo aj sem na forko alebo napíšeš adminom nech ti potvrdia, že hlásiš. Nepochybujem, že nevieš rozpoznať cheaty ale je tu nejaký štandart ktorý funguje.

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    ano

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  4. #4

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Pekny chatlog :)

    https://ctrlv.cz/irwY

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele <3 dnb
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    33

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    Pekny chatlog :)

    https://ctrlv.cz/irwY
    Urcite veci odpoved na voice :) a co se jinych tyce mela byt jen sranda :) a co se zbytku tyce jen masteni na cheatroj :) vim ze to neni uplne nejlepsi vizitka ale jsou lidi co pisou a urazi furt dokola :) a navic jak nikoho neurazil takze se nemam ani za co omlouvat... Maximalne za toho Ciganskeho geye to zni trosku rasisticky ale rasista vazne nejsem :)

  6. #6

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Citovat Původně založeno <3 dnb Zobrazit příspěvky
    Urcite veci odpoved na voice :) a co se jinych tyce mela byt jen sranda :) a co se zbytku tyce jen masteni na cheatroj :) vim ze to neni uplne nejlepsi vizitka ale jsou lidi co pisou a urazi furt dokola :) a navic jak nikoho neurazil takze se nemam ani za co omlouvat... Maximalne za toho Ciganskeho geye to zni trosku rasisticky ale rasista vazne nejsem :)
    Nebo za to “tebe měl fotr vystrikat na plot”...
    Za svůj chtlg odpovidas ty, joke ne? Za ty narážky na rodinu by případný nahlášený hráč dostal ban, ty to hraješ ve stylu “já nic já muzikant”. :D zajímavý

    E: sem rad za omluvu a ze si se neskrýval za výmluvy. Pro/proti nedávám, moje sekce to není
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 09-06-20 v 23:40.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele <3 dnb
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    33

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Nebo za to “tebe měl fotr vystrikat na plot”...
    Za svůj chtlg odpovidas ty, joke ne? Za ty narážky na rodinu by případný nahlášený hráč dostal ban, ty to hraješ ve stylu “já nic já muzikant”. :D
    Samozrejme ze za svuj chat log odpovidam ja :) takze taky uz nic takoveho nebude a to slibuji... obcas me ulitnou nervy ale to me neomlouva.. takze se omlouvam :)

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Hráče <3 dnb znám už dlouho z D2, je to v pohodě hráč. Psal mi, že dřív hlásil dost Martince, ale ta to bohužel teď už nemůže potvrdit. Psala jsem mu, ať zvýší svou aktivitu v tom hlášení aji na webu, když se zadaří, nebo kdyby mu to někdo zde potvrdil. Hráč bez VACu, má pouze jediný ban na 3h z TTT, což se dá tolerovat, jinak za tu dobu co zde hra žádný jiný nedostal, myslím že je to vhodný kandidát na post admina, cheaty taky pozná, takže jen být aktivní, jak zde, tak ve hře a určitě budu PRO :)

    Dávám to zase, měla jsem tu 2x stejný post a zase se smazaly oba. Jinak teda se ještě vyjádřím k tomu logu. Jako taky se mi upřímně nelíbí, když se někdo takhle vyjadřuje, ještě třeba používá výrazy ohledně rodiny - i kdyby ze srandy. Takže se pokus krotit a mít chladnou hlavu :) Ty palečky se tu budou muset asi odstranit, jinak se Sewell asi ukliká k smrti :3 přitom má ten samý problém :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Pro
    “Nepřestáváme si hrát, protože stárneme. Stárneme, protože jsme si přestali hrát.“

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Pro
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    tento hosik je taky inventar na d2, ten chl je potrebne trochu skludnit, inak problem nevidim...takze PRE

  12. #12
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Hráče vůbec neznám (což není žádný div, když neumím hrát dd2), ale věřím, že má skill a že hraje dlouho, i že hraje dlouho tady. Nicméně kdyby to byl kdokoli jiný a měl takový chatlog, neměl by šanci. Tady však hraje určitě velkou roli Kotlovo pro. Takže můžu být klidně v souladu se svým názorem, že toto se mně osobně jeví horší, než reklama na polský portál, proti. To se v tom ostatním pro ztratí...
    Naposledy upraveno plejerplejer; 28-06-20 v 00:28.

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele <3 dnb
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    33

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Citovat Původně založeno plejerplejer Zobrazit příspěvky
    Hráče vůbec neznám (což není žádný div, když neumím hrát dd2), ale věřím, že má skill a že hraje dlouho, i že hraje dlouho tady. Nicméně kdyby to byl kdokoli jiný a měl takový chatlog, neměl by šanci. Tady však hraje určitě velkou roli Kotlovo pro. Takže můžu být klidně v souladu se svým názorem, že toto se mně osobně jeví horší, než reklama na polský portál, proti. To se v tom ostatním pro ztratí...
    Dekuji za tvuj nazor :) ten chatlog me samozrejme mrzi :) a od te doby uz se kontroluji :)

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Citovat Původně založeno <3 dnb Zobrazit příspěvky
    ... a navic jak nikoho neurazil takze se nemam ani za co omlouvat...
    Tak to se hluboce mýlíš. Zkus se zamyslet! Pokud by nebylo toho chatlogu, byl bych i PRO. Takto ale ne!
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele <3 dnb
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    33

    Odpověď: žádost o práva na Only D2 a aim

    Citovat Původně založeno anakin_pok Zobrazit příspěvky
    Tak to se hluboce mýlíš. Zkus se zamyslet! Pokud by nebylo toho chatlogu, byl bych i PRO. Takto ale ne!
    Sklopil sem uši a výše jsem se za chatlog omluvil.. bohužel mi ujeli nervy což už se nestane :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •