Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: JB - chatlog

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    JB - chatlog

    IHaveNoFace VALVE_0:0:782576017 SK

    Tento hráč mě neustále otravoval,tak jsem si dal mute,došla Britny kvůli problému buglé m4 v boxu,pak nám změnila mapu a stále mě otravoval,už psali i ostatní hráče že je to otravuje a i že napíše " enjoy si necitlivy ako zalud zida" nebo ještě lépe " drazdim mu klitoris?" Je to ze dne 12.6.


    Chatlog
    Keep calm and smoke

  2. #2

    Re: [ stížnost k posouzení ] JB - chatlog

    Ahoj. Za takovéhle otravování by klidně mohl dostat ban, na druhou stranu trvalo to jen půl hodiny a ty jsi měl možnost si ho mutnout, takže ti to vůbec nemuselo drásat nervy, takže se nabízí otázka, zda je to opravdu nutné.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 12-06-20 v 07:36.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] JB - chatlog

    Na hráče mi už chodí více stížností, jak se k hráčům chová ve hře i zde, ale je pravda, že ve hře se mu může dát mute, když otravuje, zde to už je na modech. Všimla sem si, že když sem došla, tak se nic moc nepsalo, kromě toho, že se řešil ten grab zbraně. Můžu hráčovi napsat PMku a předem ho varovat, když si myslí, že jsem mu nějak pomohla ohledně emailu. Aby si vás nevšímal, jinak příště za obtěžování bude potrestán. Jako díváme se pouze na jeho log, takže pokud tam bylo něco vzájemného zase a podle toho kdo koho taky vyprovokoval první no, to by se hlásit nemělo, jinak se trestají oba, nebo ani jeden. Ale napíšu mu.

    E:

    Hráčovi jsem napsala a slíbil mi, že se bude krotit, jinak že už by byl potrestán, to samé žádám i vás. Kdyby si kdokoliv už od teď začal první, tak poprosím o demo, nebo vzájemný chatlog a bude se to už přísněji řešit, to samé jsem napsala i jemu + jsem mu též doporučila /mute, aby si vás třeba nevšímal a jen hrál. Tím to považují zatím za uzavřené, al jak říkám, kdyby něco, tak příště už přijde trest a hráč je s tím obeznámen.

    LOCK
    Naposledy upraveno Britny; 12-06-20 v 11:09.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •