Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: Knife - Stížnost na Medvedikteddy

  1. #1

    Knife - Stížnost na Medvedikteddy

    Pekný večer prajem,chcem sa spýtať admina prečo som dostal od neho neopravnený grab? Môže mi to admin vysvetlit ? Dakujem.

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jump Servers
    Příspěvky
    193

    Odpověď: Medvedikteddy/Knife

    Čau, zajisté ti to vysvětlím.

    Borec před tebou se 2x blokl o tebe, když si držel duck. Tak jsem tě hodil jenom o zem.

    Co následovalo potom, si můžete vyhledat v chatlogu. 2x kick za jeho chování v chatu. (normálně bych ti dal ban na hodinu za to chování, ale je pátek)

    Neřeš blbosti, mohl ses slušně zeptat a vyřešit v klidu na serveru. O nic nešlo. Proč si tedy kazit pěkný pátek ?

  3. #3

    Odpověď: Medvedikteddy/Knife

    Borec odomna stál dva-3 metre a len som sa do polky odrazil bhopom a vratil naspat a v ten moment si ma grabol ci co si urobil,nejde o kick,ten som si zasluzil,ale ide o to cim boli nadavky sposoebene. Slusne som sa ta pytal potom preco si ma kcikol a tvoja odpoved bola
    Medvidek Teddy : další dítě co neunese něco

    Bezne hracov nazyvas detmi? Ci si sa pirznal ze si ma random grabol?

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jump Servers
    Příspěvky
    193

    Odpověď: Medvedikteddy/Knife

    Ano tvé chování, docela mluví, že neřešíš věci s chladnou hlavou, čili jak dítě... Slusně ? koukni znova do chatlogu.

    Neřeš sračky. užívej den.

    tím to pro mě hasne. čau

  5. #5

    Odpověď: Medvedikteddy/Knife

    Aha takže táto odpoveď čo si napísal bola adekvátna .
    https://ctrlv.cz/NBmW

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jump Servers
    Příspěvky
    193

    Odpověď: Medvedikteddy/Knife

    Máš dost nudný život co ?
    naposledy se vyjádřím...

    nevidím tam jediný problém. Pakliže chceš ukázat celý chat, koukni chatlog....

  7. #7

    Odpověď: Medvedikteddy/Knife

    Môžeš mi vysvetliť aký ty máš prístup k hracom? To na bežnom poriadku im nadávaš a keď oni nadávajú tak ich banujes? Nebolo by lepšie začať od seba? Ešte raz,mne nejde o Kick,ten som si zaslúžil za nadávky ale tie nadávky plynuli z tvojho rozhodnutia že si ma grabol za nič....

  8. #8

    Re: Medvedikteddy/Knife

    Ahoj killermacko. Vím, že jsi před nějakou dobou adminoval na konkurenčním portále, takže tě budu brát jako hráče, který by měl více méně vědět, jak to chodí u každého hlášení. Rád bych teda podotknul jednu věc, kterou bys měl asi chápat. Ke každému hlášení a to obzvlášť na admina je třeba důkazové demo. Bez něho se nemůžeme posunout dál. Nemůžeme posoudit, zda admin ve svém jednání pochybil. Proto tohle hlášení už z principu nemá možnost být posouzena kladně či negativně, ať už z tvé strany, či ze strany našeho kolegy. Jediné, co mohu zkontrolovat, tak je tvůj chatlog, ve kterém je vidno, že jsi použil pár nehezkých nadávek, takže se ani teddymu nedivím, že tě potrestal kickem. U vás se možná toxic chování neřešilo, tady je ale trošičku jiný píseček. Chceme, aby Kotelna byla příjemným místem pro všechny, kde se žádný "noob" nemusí bát zlynčování ze strany ostatních hráčů.

    Co se týče samotného originálního problému, ze kterého vznikla celá situace. Vím, že náš kolega teddy je prímárně jump admin, a tedy ještě nemusí úplně chápat principů knife módu. Nechci tvrdit, že nějak pochybil, nemáme žádný důkazový materiál. Chci jen prosjitotu připomenout jednu věc. Blokování na mostě na knifu se řeší trestem v případě, kde je vyloženě vidět, že se hráč úmyslně lepí na záda svého spoluhráče před ním. Ti, kteří hrají knife trošičku delší dobu, ví, že mnohokrát může nastat situace, kdy spoluhráč před nima, od kterého si snaží držet odstup, náhle bez zastavení bude chodit dozadu a tím pádem nepřipraveného spoluhráče za nima může překvapit a nachvilku se na něj nalepit, což pak vytváří dojem trestuhodného blokování. Na tohle je si třeba dát pozor, protože taková situace je zcela běžná a pochopitelná, nedá se ji zabránit a hlavně by se tedy neměla ani nijak trestat.

    Tohle bylo jen takové zrekapitulování situace, co mohlo a nemohlo nastat. Bez důkazového materiálu se s touto stížností bohužel nedá jak dále pracovat.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 13-06-20 v 11:50.

  9. #9

    Odpověď: Re: Medvedikteddy/Knife

    Mne nejde o nadávky,som som povedal že som si to zaslúžil,ale tie nadávky plynuli z princípu admina,ktorý má neoprávnene grabol..... 5 rokov som robil admina na inom portáli, všetci vieme aký,ale toto je vrchol. Točil by som ale admin sa pripojil neskôr a nerozmýšľal som o tom. Za nadávky sa ospravedlňujem,ale nezabudnem medveď či jak sa volas,keby si sa priznal ako chlap že hej urobil som chybu,ale hold čo už :)

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jump Servers
    Příspěvky
    193

    Odpověď: Medvedikteddy/Knife

    Hele přečti si pravidla našeho forum ohledně nadávek ju. Já tě nijak neurazil a nepotřebuji se snižovat na takovou úroveň.

    Grankone lehce ho blokl 2x tak jak píšeš. Mohlo to nastav v nepozornosti. Chápu to, a nebanoval jsem to. Dostal pouze kill grabem o zem.

    Tím to pro mě hasne. Nemá důvod to dále řešit. Have a nice day :)

  11. #11

    Odpověď: Medvedikteddy/Knife

    Tak klamat som ešte nezažil,Jump admin na knife,všetko to vysvetľuje

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jump Servers
    Příspěvky
    193

    Odpověď: Medvedikteddy/Knife

    Já jsem pokorný ke všem, ale ty neznáš hranic hochu. U tebe všechno vysvětluje, že jsi od konkurence. Vy tam máte někteří o kolečko navíc.

    Hele jestli jsi nějaké zakomplexované děcko, chápu to. ( to se tě určitě dotklo jak minule), ale já pevně věřím, že jsi normální člověk, a tím že jsi měl práva, že máš ten mozek.

    Tak přestaň řešit blbosti hoď to za hlavu, a na serveru se tomu společně zasmějeme... Stále hrotíš kill grabem, chápu, že to asi je potupné pro někoho a ego je silnější, ale když už půjdeme do detailu, začínáš válku kterou nemůžeš vyhrát.

    Nemám problém udělat tlustou čáru za tím, pokecáme na serveru, není problém. jenom řešíme opravdu hovadinu a moc dobře to víš.

    Takže vem ty koule ty a přiznej chybu, že se o tebe mohl bloknout, což taky udělal 2x i když lehce, ale i tak blokl. Nevěděl jestli to děláš úmyslně, proto následoval kill.
    Naposledy upraveno medvidekteddy; 13-06-20 v 01:39.

  13. #13

    Re: Odpověď: Medvedikteddy/Knife

    Citovat Původně založeno medvidekteddy Zobrazit příspěvky
    Grankone lehce ho blokl 2x tak jak píšeš. Mohlo to nastav v nepozornosti. Chápu to, a nebanoval jsem to. Dostal pouze kill grabem o zem.
    Tohle by se nemělo trestat nijak. To je na denním pořádku, že se hráči na mostě občas ťuknou. Na to se grab / slay nepoužívá. Používá se to na případy, kdy se hráč vyloženě úmyslně lepí na něčí záda. Tohle se nejdříve grabuje a při opakování banuje.

  14. #14
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ v řešení ] Knife - Medvedikteddy

    Noice CHL a pekná sťažnosť. Keby to riešim ja, tak to končí banom. Neblokuj na moste a nebude žiadny grab ani nič podobné. Je mi jedno, že to je omylom alebo tým, že si zaspal na klávesnici. Udržuj si radšej menší odstup od toho pred tebou, ja robím úplne to isté a nikdy problém somnou nebol.

  15. #15

    Odpověď: [ v řešení ] Knife - Medvedikteddy

    Vy ja neviem či neviete pochopiť slovenskému jazyku,alebo čo vám je. Ešte raz,predo mnou hráč bol asi 3 metre odhadom,ja som si odhadom 1,5-2m skákal bhop,nijako som nestal za ním a neblokoval som ho naschvál. To už grabujete aj za to,že som nedodržal vzdialenosť,ale okom som sa ho nešúchol.5 rokov som robil admina na konkurenčnom portáli,chh tiež. Neviem,ale toto som nikdy neslayoval,negraboval nie to ešte banoval. Po celom dni prídeš na PC chceš si zahrať a admin ťa slayne 4fun a ešte ti vynadá a uráža+jeho vyjadrovanie na fore a arogancia nemá hraníc. Čudujem sa vám že držíte takého admina,čuduje, Ja nemám dôvod prečo klamať,ešte sám vám hráč napísal že som ho neblokol.... Grakon ma pozná,prečo by som porušoval pravidla takým spôsobom keď som to sám nejaký rok tomu zabraňoval. Viac k tomu netreba,ďakujem za vyriešenie a prajem pekný júnový večer-

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •