Zobrazit výsledek ankety: čo s palčekami?

Hlasující
33. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • pridať z5 do žiadostí o práva

    26 78.79%
  • nechať odstránené v žiadostiach o práva

    2 6.06%
  • odstrániť všade(nepredpokladam že nejaký dilino to bude votovať

    5 15.15%
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 44

Téma: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

  1. #16


    7 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Jelikož v žádostech o práva se nemůžou hráči vyjadřovat, tak palce jsou jejich jediným hlasem. Trochu se na to zapomíná ale admini tu jsou právě pro hráče a ne naopak. Takže by určitě měli mít alespoň nějakou možnost se vyjádřit k žadateli. Když tam má hráč 20+ palců dolů, tak si každý může udělat obrázek o tom, jak ho hráči asi přijmou. A to, že si to nějaký toxický jedinec kompenzuje dislajkováním všechno by rozhodně neměl být důvod k odstraněním palců. Jestli by měla být nějaká změna, tak aby palce byli transparentní. On by si každý rozmyslel co bude votovat a kdyby byl jeho palec u všeho, tak by logicky ztratil hodnotu.

  2. #17


    Re: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Ano, ta transparentnost palečků je podle mne nejlepší řešení. Jen bohužel mám takový pocit, že to asi nepůjde tak jednoduše zařídit.

  3. #18
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Mně bylo řečeno, že toto téma je joke, tak ho jako joke taky beru. Není to pouze jedinec, ale jsou to jedinci, kteří nejvíce zneužívali dávání proti pro zábavu a to byl důvod k odstranění. Ty palce nejsou pro hráče, jako admini mají možnost se vyjádřit slovy, ne palečky. A tady nikdy se nedávalo na hráče co si myslí, ale na adminy.
    Lurky psal hned v první větě:

    Nejakeho mimoriadne inteligentneho človeka čo už asi nemá čo vymýšlať napadlo, že sa zrušia palčeky v žiadostiach o práva, a hľa, bum bác a je to.
    Na to mu zase můžu odpovědět, že třeba nemá co dělat, nudí se - hle, bum bác a je založená anketa.

    Pak napsal další věc:

    Pokiaľ sa to riešilo v AF tak máme piči :-)
    Ano, toto sem řešila s administrátory, protože jen ti mají to oprávnění, asi jediný hofy, který dal, že to chce vrátit, byl proti, protože nechce moc nějak zasahovat do fora, ale pořád nepochopil, že se toho zneužívá a zbytek co mi psali, tak jim to bylo jedno. Dokonce mi bylo i poraděno, jak na to. Takže sem to tam probrala, psala jsem to i několikrát Kotlovi, který mi už párkrát psal, že se na to podívá, ale ten nemá asi nikdy čas a stejně jsem sama zjistila, že mám práva, takže ten o tom ví.

    Další reakce:

    ak toto zmažeš tak si sračka čo sa bojí výsledku ankety :)
    Ne, neboj nesmažu, ankety se nebojím, i když ten poměr je prostě joke z mé strany, stejně jak mi napsal Sewell, že to je joke :D Takže tohle je asi tak celkové vyjádření k danému tématu a k této diskuzi. I Kotla jsem se několikrát ptala, zda není možné udělat, jak je to na FB, že to bude vidět, ale už nevím co mi řekl, buď to na tomto webu nejde, nebo by to musel přenastavit a to se mu nejspíš nechce - jedno z toho. A jinak, kdyby šlo nastavit, že se zablokuje dávání palců jednotlivě lidem, kteří za tohle můžou a zneužívali toho, tak veř, že bych to udělala raději, než to to prostě stopla v celém tématu. Tak se s tím prostě smiřte, že to tam není a je to, třeba se to tam časem vrátí, ale pokud bych zase zjistila, že tam je samý dislike na zbytečné odpovědi, jen tak ze srandy, tak bych to stejně zase odebrala a ne, nebudu to brát všude. Vzala jsem to jen tam, kde se to právě nejvíce zneužívalo - to je snad logické. Jako chápu, že teď třeba budete dávat schválně na každý můj post palec dolů za to, ale to je přesně ono, proč jsem to vypla. A taky mi šlo hlavně o hráče, kteří si založí novou žádost o admina a není tam sotva hodinu a bum už má palce dolů a hle? Od těch stejných lidí, prostě za nic nemůžou, jen si založí žádost a musí za to dostat palec dolů, to je prostě pro mě zneužívání toho. Berte mě momentálně jako Thanose, luskla jsem prsty a palce byly fuč :D
    Naposledy upraveno Britny; 14-06-20 v 11:30.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #19


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Mně bylo řečeno, že toto téma je joke, tak ho jako joke taky beru.
    Že je téma joke Ti tady napsal pouze Sewell, nikoliv zakladatel ankety. Lurky je sice kontroverzní memer ale nic z toho co tady napsal nenasvědčuje tomu, že je to troll. Proto nevidím důvod proč by se to nemělo brát vážně.

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    A tady nikdy se nedávalo na hráče co si myslí, ale na adminy.
    Sice pravdivé ale argumentovat tím? Au. - Takže milí hráči kteří tvoříte naší komunitu, jestli nemáte nějaké pravomoce, tak prosím ani nevyjadřujte svůj názor, protože ho stejně nikdo nebere vážně.


    K tomu zneužívání. Každý má nárok vyjádřit svůj názor pomocí palce. Jestliže někdo pravidelně vyjadřuje svůj názor, tak je to zneužívání? WTF. Žádné zneužívání palců od jednotlivce není prostě možný. Navíc jestli má koment jeden palec dolů nebo nahoru, tak to nic neznamená. Ale když jich má 20+ dolů, tak už to o něčem vypovídá. To jak se tady vysmíváte, že z toho má někdo újmu nebo deprese je maximálně pokrytecký, protože právě vy dva jste z palečkama měli problém. Sewell dokázal svým zběsilým dislajkováním toho, že už nikdo nevidí jeho počet palců u jeho žádosti, což pro něho může být jenom plus.

  5. #20
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*



    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Citovat Původně založeno Madrfakr Zobrazit příspěvky
    K tomu zneužívání. Každý má nárok vyjádřit svůj názor pomocí palce. Jestliže někdo pravidelně vyjadřuje svůj názor, tak je to zneužívání? WTF. Žádné zneužívání palců od jednotlivce není prostě možný. Navíc jestli má koment jeden palec dolů nebo nahoru, tak to nic neznamená. Ale když jich má 20+ dolů, tak už to o něčem vypovídá. To jak se tady vysmíváte, že z toho má někdo újmu nebo deprese je maximálně pokrytecký, protože právě vy dva jste z palečkama měli problém. Sewell dokázal svým zběsilým dislajkováním toho, že už nikdo nevidí jeho počet palců u jeho žádosti, což pro něho může být jenom plus.
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd Samčo na nějaký ušmudlaný palečky tak možná kašle, tak nechápu, co sem táháš mojí žádost a palečky v ní... Pochybuji, že to bylo kvůli mně, zase totální blábol, random palečky tu dával každý druhý hráč to se snad ani nedá brát jako zneužívání, jo a btw udelej si nejaky hodiny na procvičení s/z. Pac, peace, pusu a lásku.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  6. #21
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    sewell napise troll... sewell napise skoc do studne....
    britny, jednu vec si nepochopila
    povecme si úprimne, každú chvýľu nejaky admin napíše nejakú pičovinu, alebo nejakú srandu, alebo pravdu do žiadosti o unban, skrátka čokolvek, čo nieje len pro alebo proti
    všetci aktívny na fore si to prečítajú, a chcú sa vyjadriť ale nemôžu. jediné čo je môžu dať ten paleček...
    to že sa to zneužívalo a napríklad excelentný admin roku posielal linky do chatboxu na palečky, to snáď nemyslíte vážne ako argument na odstránenie palečkov, nonsens

    v sratke pre mongoloidnoIQjedincov: odstránili ste niečo čo tak trocha držalo tých pár ľudí na fórum, odstránenie ničomu prospešné to nebolo, akurát ste znížili aktivitu HRÁČOV na už takmer mŕtvom fóre...

    do piči veď tu na forum chodí viac adminov ako stálych hráčov, ak nepočítam nejakého pištu čo si príde o unban lebo brat cheatoval a už sa nikdy nevráti

    z môjho pohladu na túto tému malo byť vopred urobená anketa, takéto rozhudnute tak citlivej témy(jedina možna reakcia hráča) len dokazuje, že hráčovi nechcete umožniť nič.
    gramatiku si nevsimajte dik

  7. #22
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Sewell nepotřebuje palce k tomu, aby si každý udělal o něm obrázek, nebo snad jo? Jestli je tohle všechno postaveno na palcích, tak je to smutné. Hráči tvoří komunitu, ale nerozhodují, kdo se stane adminem, nebo ano? Zase nějaké novinky o kterých nic nevím.

    Ještě mi Lurky řekni, že tím, že se z jednoho fora daly palce pryč se tím sníží aktivita hráčů, takže oni sem jako chodí kvůli palcům? :D Tohle už je vážně, ale joke, jinak si to nedovedu vysvětlit.

    Btw. To větší zneužívání linků mi taky vadilo a bylo i dokonce zakázáno a představ si - ne mnou. A jak jsem psala, když hofy dostane komplet práva, tak mi sám psal, že tohle dokáže opravit, aby se toho už více nemohlo zneužívat. Kotel by to taky uměl, ale no kašle na to, proto se snažím udělat tu nějakého web mastera, co prostě kompletně opraví web a zamaže zde chyby. Mám určitou deal, palce se časem vrátí, chci jen vidět do té doby, jaký to bude mít vliv na celkovou aktivitu hráčů zde na webu.
    Naposledy upraveno Britny; 14-06-20 v 13:41.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #23


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Citovat Původně založeno Sewell Zobrazit příspěvky
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd Samčo na nějaký ušmudlaný palečky tak možná kašle, tak nechápu, co sem táháš mojí žádost a palečky v ní... Pochybuji, že to bylo kvůli mně, zase totální blábol, random palečky tu dával každý druhý hráč to se snad ani nedá brát jako zneužívání, jo a btw udelej si nejaky hodiny na procvičení s/z. Pac, peace, pusu a lásku.
    Přímo o Samčovi jsem nemluvil ale i on hned uvidí, že žádost je kontroverzní a zaslouží větší pozornost. A i jiní admini si toho hned všimnou a nemrsknou tam random PRO. Navíc já tvrdím, že to zneužívání z Tvé strany nebylo, pouze určitá toxicita. To, že to bylo odstraněno kvůli Tobě potvrdila i Britny, takže zda je to blábol je na ní. A procvičení češtiny? To bych potřeboval, uznávám.

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Hráči tvoří komunitu, ale nerozhodují, kdo se stane adminem, nebo ano?
    Hráči sice nerozhodují o konečném verdiktu o přijetí admina ale ten admin jim bude adminovat, takže logicky by měli mít možnost se jakkoliv vyjádřit.

  9. #24
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    66


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Hotelová služba, objednal si tu niekto wake up call?

    Britny, v prvom rade z tvojej klávesnice nepôsobí príliš autenticky obrana, že niečo berieš "ako joke", keďže pravidelne spolu s Grakonom a pár ďalšími dokazujete, že Kotelna je pre vás smrteľne vážna záležitosť s prioritným postavením vo vašich životoch. To nijak nesúdim, každý nech si žije ako chce, ale nemali by ste zabúdať, že zďaleka nie každý to tak má a to vrátane ľudí vo vedení. Keď napíšeš Kotlovi, či je OK s tým, že sa niekde zastavia palce, je to pre neho rozhodnutie na úrovni či si tento mesiac chce vytierať zadok toaleťákom s harmančekovou, alebo citrusovou arómou - absolútna malichernosť a preto keď ti napíše, že mu to nevadí neznamená to, že to považuje za perfektný nápad a stojí za tebou, ale skrátka mu to je u prdele. Možno ti robí dobre, keď sa niekde môžeš cítiť "ako Thanos", ale v skutočnosti len využívaš, že nikoho iného tieto veci netankujú a je im v podstate tri čo s tým spravíš. Tak sa neskrývaj za administrátorov a zober si k srdcu väčšinový feedback, ktorý je aj podľa ankety v tomto vlákne úplne jednoznačný.

    Argumentovať s tým, že sa to dá zneužiť je tiež úplny bullshit, hlavne keď ako príklad uvedieš jediného autistu, ktorý ma butthurt z toho, že nedostal práva tak palcuje všetko doradu. Áno, náborár nemusí brať v úvahu ani keď ma niekto na žiadosti 1488 palcov dole, rovnako ako opakovane nebral do úvahy pre/proti od rádových adminov a vec sa rozhodla v nejakých ultramegatopsekrét sekciách fóra, alebo v PMkách. To ale neznamená, že dať ich preč a odkázať hráčom, že im je úplne hovno do toho, kto ich bude na serveroch komandovať zvýši objektivnosť žiadostí - nezvýši.

    Keď už sa bavíme o palčekoch, som za transparentnosť, ale najradšej by som bol, keby sa nahradili širšou škálou hodnotení ako to je na iných fórach, alebo FB, lebo obyčajný palec hore/dole môže znamenať v rôznych kontextoch viac vecí. Navrhujem napríklad tlačítka "high iq" (ikonka môže byť moja fotka), "cringe" (Grakonova fotka), "si zabil bráško", "xD", "offtopic", "kys" a podobne, kreativite sa medze nekladú

  10. #25
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Feb 2020
    Umístění
    Jump servery
    Příspěvky
    247

    *VIP*



    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Tak ať si píše co chce, já žádný hloupý palečky, který každý ignoroval nezneužíval, můžu taky random ukázat prstem, že to zneužíval někdo jiný, takže to je blábol. Když už já dal červený paleček, tak proto, že se mi ten žadatel nějakým způsobem nezamlouval, ať už chováním, nebo jednoduše nesplňoval podmínky a nebo jsem nesouhlasil s nějakým adminem, co se do žádosti vyjádřil, nikdy jsem nedal palec dolů jen tak random (když nebudu počítat překliky, kdy jsem místo zelenýho klikl na červený). :( Proto jsem třeba Wijovi dal palec nahoru, protože by byl dobry atmin, to same jsem si myslel i o unihocovi a u x dalších lidí. Obviňování bez nějakých důkazů je fakt supr.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)


    As Emurkt is saying, handshow really doesn't prove anything.

  11. #26
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Upřímně, na tvoje vyjádření jsem ještě čekala a nezklamal jsi, je to přesně tak, jak sem si myslela, že to napíšeš a v jakém stylu to podáš. Pořád všichni píšete, jak všechno my bereme vážně, přitom vy děláte to samé viz. tato anketa a palčeky. Jak když malému děcku seberu lízátko, přesně tak nějak mi to přijde. Kdyby to tady nikdo nebral tolik vážně, jak sami píšete, tak by ani nevzniklo tohle téma. Už zde bylo více anket, dokonce si dovolím říct, že i u nás v AF, kde dost převažovalo co kdo chce a stejně se s tím nic neudělalo, takže asi tak. Jako máte tu dost sekcí, kde jsou palečky, ale jen z této to seberu a úplně z toho nemůžete sotva dýchat a ještě se napíše, že je vlastně forum postaveno na tom, že se můžou dávat palce do žádost o práva. To je snad vtip ne? Místo palcování žádostí, ted můžete hodnotit tuto anketu, když vás to tak baví. Já jdu spát, vzbuďte mě, až se začne něco zajímavého řešit :D Třeba, že se zase nudíš a hledáš různé logy na adminy.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Citovat Původně založeno Britny
    Jako máte tu dost sekcí, kde jsou palečky, ale jen z této to seberu a úplně z toho nemůžete sotva dýchat a ještě se napíše, že je vlastně forum postaveno na tom, že se můžou dávat palce do žádost o práva.
    Hele já ti nevím, ale možná to bude tím, že do žádostí o práva hráči psát nemůžou a palec je jediný možný způsob jak výjádřit svůj názor na adepta? A když tenhle jediný způsob vyjádření odstraníš a ještě řekneš, že ty lidi se vlastně nevyjadřovali, ale jen zneužívali palečky, tak se nemůžeš divit takovéhle reakci. Uvědom si, že v těch žádostích se rozhoduje o tom, kdo tě bude na serverech prudit a když si podá žádost nějakej retard, tak se nemůžeš divit tomu, že tam těch palců dolů má mraky.

    Citovat Původně založeno Britny
    Jako chápu, že teď třeba budete dávat schválně na každý můj post palec dolů za to, ale to je přesně ono, proč jsem to vypla.
    "nesouhlasíte se mnou, tak vás umlčím." To až nechutně zavání cenzurou.

  13. #28
    Nováček Avatar uživatele Iluminato
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    JailBreak, Furien
    Příspěvky
    58


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Osobné vzťahy medzi hráčmi, vykompenzované palčekmi nemajú mať nič spoločné so žiadosťami... Nábor majú mať pod dohľadom admini, ktorí si hráča prejdú a zistia či je vhodným žiadateľom. Ak by aj palčeky mali ostať, nemali by absolutne byť brané do úvahy pri nábore... Sú tu admini ktorých tu tiež nemá X hráčov rado, a berie sa to na ohľad? Odoberajú sa práva aj podľa sympatií a osobných vzťahov hráčov k adminovi? Nie. Tak prečo sa podla toho riadiť pri nábore? To či bude adept prínosný pre server rozhoduje AT a nie hráč, čiže buď nechať zmazané alebo ich nebrať do úvahy pri žiadaní. Ak aj nejaký hráč má niečo proti žiadateľovi, nech to napíše adminovi alebo náborárovi do PM, a tak bude jeho názor viac prínosný, ako palček dolu, ktorý nevieme či je z osobných vzťahov alebo zlej skúsenosti so správaním žiadateľa.

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482


    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Citovat Původně založeno aviatik Zobrazit příspěvky
    Hotelová služba, objednal si tu niekto wake up call?

    Britny, v prvom rade z tvojej klávesnice nepôsobí príliš autenticky obrana, že niečo berieš "ako joke", keďže pravidelne spolu s Grakonom a pár ďalšími dokazujete, že Kotelna je pre vás smrteľne vážna záležitosť s prioritným postavením vo vašich životoch. To nijak nesúdim, každý nech si žije ako chce, ale nemali by ste zabúdať, že zďaleka nie každý to tak má a to vrátane ľudí vo vedení. Keď napíšeš Kotlovi, či je OK s tým, že sa niekde zastavia palce, je to pre neho rozhodnutie na úrovni či si tento mesiac chce vytierať zadok toaleťákom s harmančekovou, alebo citrusovou arómou - absolútna malichernosť a preto keď ti napíše, že mu to nevadí neznamená to, že to považuje za perfektný nápad a stojí za tebou, ale skrátka mu to je u prdele. Možno ti robí dobre, keď sa niekde môžeš cítiť "ako Thanos", ale v skutočnosti len využívaš, že nikoho iného tieto veci netankujú a je im v podstate tri čo s tým spravíš. Tak sa neskrývaj za administrátorov a zober si k srdcu väčšinový feedback, ktorý je aj podľa ankety v tomto vlákne úplne jednoznačný.

    Argumentovať s tým, že sa to dá zneužiť je tiež úplny bullshit, hlavne keď ako príklad uvedieš jediného autistu, ktorý ma butthurt z toho, že nedostal práva tak palcuje všetko doradu. Áno, náborár nemusí brať v úvahu ani keď ma niekto na žiadosti 1488 palcov dole, rovnako ako opakovane nebral do úvahy pre/proti od rádových adminov a vec sa rozhodla v nejakých ultramegatopsekrét sekciách fóra, alebo v PMkách. To ale neznamená, že dať ich preč a odkázať hráčom, že im je úplne hovno do toho, kto ich bude na serveroch komandovať zvýši objektivnosť žiadostí - nezvýši.

    Keď už sa bavíme o palčekoch, som za transparentnosť, ale najradšej by som bol, keby sa nahradili širšou škálou hodnotení ako to je na iných fórach, alebo FB, lebo obyčajný palec hore/dole môže znamenať v rôznych kontextoch viac vecí. Navrhujem napríklad tlačítka "high iq" (ikonka môže byť moja fotka), "cringe" (Grakonova fotka), "si zabil bráško", "xD", "offtopic", "kys" a podobne, kreativite sa medze nekladú
    +1

  15. #30
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    0 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Citovat Původně založeno Iluminato Zobrazit příspěvky
    Osobné vzťahy medzi hráčmi, vykompenzované palčekmi nemajú mať nič spoločné so žiadosťami... Nábor majú mať pod dohľadom admini, ktorí si hráča prejdú a zistia či je vhodným žiadateľom. Ak by aj palčeky mali ostať, nemali by absolutne byť brané do úvahy pri nábore... Sú tu admini ktorých tu tiež nemá X hráčov rado, a berie sa to na ohľad? Odoberajú sa práva aj podľa sympatií a osobných vzťahov hráčov k adminovi? Nie. Tak prečo sa podla toho riadiť pri nábore? To či bude adept prínosný pre server rozhoduje AT a nie hráč, čiže buď nechať zmazané alebo ich nebrať do úvahy pri žiadaní. Ak aj nejaký hráč má niečo proti žiadateľovi, nech to napíše adminovi alebo náborárovi do PM, a tak bude jeho názor viac prínosný, ako palček dolu, ktorý nevieme či je z osobných vzťahov alebo zlej skúsenosti so správaním žiadateľa.
    +1
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •