Zobrazit výsledek ankety: čo s palčekami?

Hlasující
33. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • pridať z5 do žiadostí o práva

    26 78.79%
  • nechať odstránené v žiadostiach o práva

    2 6.06%
  • odstrániť všade(nepredpokladam že nejaký dilino to bude votovať

    5 15.15%
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 44 z 44

Téma: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

  1. #31


    Re: Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    +1
    Souhlasím

  2. #32
    Pokročilý člen Avatar uživatele ∂αякηєѕ
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    106


    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Jako by to nebylo jedno jestli tam jsou nebo ne nic se tím nezmění :D.

  3. #33
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Thumbs down Re: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Jak bylo dobře, když se do žádostí o práva mohli vyjadřovat i hráči. 80% žadatelů pohořelo už na tom, že nedokázalo názory hráčů brát s chladnou hlavou.

    Moc nechápu tu logiku za jejich zrušením. Jak jako konkrétně dochází k jejich zneužívání? Že někdo dává palce dolů všude? Že někdo dává palce dolů někomu určitému, bez ohledu na to, co napíše? No a co je v tom za problém? Vyjádření názoru je to taky. A stejně říkáte, že na to nikdo nebere ohled. Navíc, jak už tu bylo řečeno, jeden palec dolů od nějakého trola nic nezmění, ale když už jich je dvacet, je to důvod k zamyšlení. Buď je tedy zrušte úplně všude a nebo je naopak nechte úplně všude. Spíš mi přijde, že se někomu nelíbilo dostávat x palců dolů, než že by to byl jakkoliv rušivý element.

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    A tady nikdy se nedávalo na hráče co si myslí, ale na adminy.
    Možná proto už je tu pomalu víc adminů, než hráčů. Každopádně nemáš pravdu, bývalo tu zvykem přihlížet i k názorům hráčů, ale to tu bývala jiná sebranka, která se nebála nějaké té kritiky. Ale chápu, že takhle je to pro vás jednodušší. Divím se, že už jste to fórum nezrušili úplně.

    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno Smile; 15-06-20 v 13:00.
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  4. #34
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Furien paleckova mafie z roku 2015 kde jste kdo
    drogy

  5. #35
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    0 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Vtipné, tu medaili má více lidí, než Grakon (takže všichni mají penis podle tebe) ale stejně zmíníš jen Grakona :D Je to tu furt stejné, ty palce tam nejsou nějakou dobu a nějak jsem nezaznamenala, že lidi odchází kvůli tomu, nebo tak celkově se nic moc nedělo a jakmile si toho Lurky všiml, což jsem zjistila, že omylem :D vzniklo toto téma. A už tu všichni píšou, jak díky palcům se pozná to a tamto a že hráči mají větší slovo a že budou odcházet, protože si nebudou moci dát paleček v jedné kategorii u hráče, nebo admina. Když se to zruší všude bude to úplně to samé, už jednou to kotel zrušil úplně a taky se plakalo. A vyjadřování hráčů do žádostí o práva? Další dobrý joke, kromě tohoto tématu, protože už není ta doba co byla, je jiná a ty nemusíš řešit, jak ti neustále někdo píše, že tamten udělal to, ten je takový a hráči po sobě hází špínu, pak i po adminech, pak by to přenesli do toho tématu a přesně jak psal Iluminato, neměli by na to objektivní názor, stejně jak ho nemají s těma palcema. Já tohle téma beru jako diskuzní kroužek, sice s anketou na víc, ale klidně si dál můžete diskutovat a vyjadřovat své pocity skrze tomuto, já si to ráda přečtu, možná občas něco odpovím a možná časem mi už bude jedno, co sem píšete.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #36
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    No, hlavně že názor adminů je vždy objektivní a smysluplný a nejlépe, když napíšou jen "pro", to má vypovídající hodnotu názoru stovek hráčů, ne-li tisíců...

    Edit:
    Pardon, ještě jsem zapomněl zmínit příspěvky, které začínají "není to moje sekce, ale...", ty jsou úplně nejhodnotnější...
    Naposledy upraveno Smile; 15-06-20 v 21:16.
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482


    6 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Vtipné, tu medaili má více lidí, než Grakon (takže všichni mají penis podle tebe) ale stejně zmíníš jen Grakona :D Je to tu furt stejné, ty palce tam nejsou nějakou dobu a nějak jsem nezaznamenala, že lidi odchází kvůli tomu, nebo tak celkově se nic moc nedělo a jakmile si toho Lurky všiml, což jsem zjistila, že omylem :D vzniklo toto téma. A už tu všichni píšou, jak díky palcům se pozná to a tamto a že hráči mají větší slovo a že budou odcházet, protože si nebudou moci dát paleček v jedné kategorii u hráče, nebo admina. Když se to zruší všude bude to úplně to samé, už jednou to kotel zrušil úplně a taky se plakalo. A vyjadřování hráčů do žádostí o práva? Další dobrý joke, kromě tohoto tématu, protože už není ta doba co byla, je jiná a ty nemusíš řešit, jak ti neustále někdo píše, že tamten udělal to, ten je takový a hráči po sobě hází špínu, pak i po adminech, pak by to přenesli do toho tématu a přesně jak psal Iluminato, neměli by na to objektivní názor, stejně jak ho nemají s těma palcema. Já tohle téma beru jako diskuzní kroužek, sice s anketou na víc, ale klidně si dál můžete diskutovat a vyjadřovat své pocity skrze tomuto, já si to ráda přečtu, možná občas něco odpovím a možná časem mi už bude jedno, co sem píšete.
    Je hrozně vtipný, že tu píšete non stop o nějakým objektivním přístupu.

    Tohle https://csko.cz/forum/showthread.php...-Only-D2-a-aim je ukázkovej příklad tvojí a nejen tvojí objektivity / neobjektivity.

    Bejt to nějakej no name hráč s obdobným množstvím hlášení tak určitě nedostane ani jedno pro. Spíš bych to tipoval tak, že by jste se ho ještě snažili moralizovat a hrozili mu za podobný chování banem a za pár dní by následoval instalock. Ale jelikož mu tam jebl Kotel pro a ten člověk tu má nějaký "jméno" tak většina z vás je ochotná překousnout i nadávky s rasistickým podtextem?

    Pokud chcete objektivitu, tak jeden metr pro každyho by měl mít vždy 100cm a ne, že u někoho stačí 50cm, protože tu má nějakej rádoby fejm.
    Naposledy upraveno Toy; 15-06-20 v 23:16.

  8. #38
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Sleduji toto téma pár dní, a vcelku mi dochází, jak Britny totálně zajebalo v hlavě z toho, že je si myslí jak je tu jedna z největších DŽÍs co tu furt jsou a snaží se kontrolovat chod Kotelny, aby byl podle jejích představ. Myslel jsem si, že jakožto dospělá žena, která musela snášet posměšky co se týče orientace, je offendnutá z toho, že jí někdo zpalečkuje, to její bezmyšlenkový PROTI. co někomu zajebala do žádosti. Jestli to zní nějak ofenzivně, tak promiň, je to ofenzivní. Dále, mám vlastní zkušenost s palečky, a po chvílích řádění palčekové mafie a mého kokotizmu, kterým jsem trpěl, jsem přemýšlel nad sebevraždou skokem z věže na jailbreaku. Dostat palec dole za příspěvek musí být opravdu demotivující a musí to určitě ovlivnit objektivitu k žadateli.
    Nábor se dostal do totálních sraček, ve kterých se řeší už i debilní nadávka typu do riti viz. stupo. Nechává se tu utíkat , na dnešní dobu, kvalitní žadatele o práva, jen z důvodu, že mají na píču chatlog. A to, že sis tu Britny vyplakala zrušení palečků u Kotla, kterýho skoro nezajímá co se tu vesměs děje.
    Prostě palce ke Kotelně patří, a jestli si Britny nezvládala názory reflektované přes palečky, tak je mi tě líto. Nikomu jinýmu palečky nikdy nevadily.

    E: Ano útočíme na tebe, jsi bystrá žena, ale potom ti taky může dojít to, že to co tu předvádíš je naprostá píčovina, sebereš palečky z nejvíce oblíbené palečkovací sekce, ve které jsme si díky tomu vyjadřovali názor, jestli ten hráč je respektován i untermenschem jako je normální hráč na Kotelně.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 15-06-20 v 23:02.

    čau grakone


  9. #39
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    1 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Jen krátce odpovím. Kotel nic nerušil, ten ani nemá čas, nikdo nic nerušil. Já je zrušila. Co se týče mé orientace, s ní jsem naprosto smířená, kdyby ne, asi bych se musela už zbláznit, i celkově z těch lidí tady na kotelně co se nesmyslně kvůli tomu do mě navážejí - zdravím Infagrante :D A věř nebo ne, jsem dost offnutá proti tomu co se zde děje, ale pokud je zde i nějaký člověk, co neustále někoho nerespektuje, nic z toho nemá a dělá si pořád co chce, schválnosti a i přes upozornění, tak se třeba musí zasáhnout výš. Kdyby sem měla s palecma problém všude, tak je všude seberu, i tady hned, ale ne? Sebrala jsem je POUZE ted v jedné kategorii, kde je domluveno a psala jsem to i zde několikrát, že se časem vrátí. Takže teoreticky útočíte pořád jen vy na mě a kdyby sem podle tebe nebyla vůči tomu obrněná, tak ty palce tam hned vrátím, abych měla klid, toto zavřu, nebo vymažu a je klid. Nedělala jsem to pro sebe, ale vysvětlila jsem proč jsem to udělala a bylo to i hlavně kvůli lidem co si založí žádost a bezvýznamně si někdo liboval v každé s palcem, proto jsem to jen stopla. A já se tu hlavně nehroutím, nebo nepokouším o sebevraždu, i když tento portál, někteří lidi tě k tomu vyloženě dohání, protože očividně nemají co dělat a sorry, zklamu tě, nejvyšší DŽÍs maluje byt.

    E: A ty si bystrý chlapec, že je mi to jedno, co si o mně myslí lidi co zde píšou, protože taky někteří z vás jste takové existence, že by jedna kniha na to nestačila.
    Naposledy upraveno Britny; 15-06-20 v 23:27.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #40
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    66


    7 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jen krátce odpovím. Kotel nic nerušil, ten ani nemá čas, nikdo nic nerušil. Já je zrušila. Co se týče mé orientace, s ní jsem naprosto smířená, kdyby ne, asi bych se musela už zbláznit, i celkově z těch lidí tady na kotelně co se nesmyslně kvůli tomu do mě navážejí - zdravím Infagrante :D A věř nebo ne, jsem dost offnutá proti tomu co se zde děje, ale pokud je zde i nějaký člověk, co neustále někoho nerespektuje, nic z toho nemá a dělá si pořád co chce, schválnosti a i přes upozornění, tak se třeba musí zasáhnout výš. Kdyby sem měla s palecma problém všude, tak je všude seberu, i tady hned, ale ne? Sebrala jsem je POUZE ted v jedné kategorii, kde je domluveno a psala jsem to i zde několikrát, že se časem vrátí. Takže teoreticky útočíte pořád jen vy na mě a kdyby sem podle tebe nebyla vůči tomu obrněná, tak ty palce tam hned vrátím, abych měla klid, toto zavřu, nebo vymažu a je klid. Nedělala jsem to pro sebe, ale vysvětlila jsem proč jsem to udělala a bylo to i hlavně kvůli lidem co si založí žádost a bezvýznamně si někdo liboval v každé s palcem, proto jsem to jen stopla. A já se tu hlavně nehroutím, nebo nepokouším o sebevraždu, i když tento portál, někteří lidi tě k tomu vyloženě dohání, protože očividně nemají co dělat a sorry, zklamu tě, nejvyšší DŽÍs maluje byt.

  11. #41
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    Prostě palce ke Kotelně patří
    +2

  12. #42
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192


    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    palce patří
    +3

    čau grakone


  13. #43
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    ne nevedeš

    čau grakone


  14. #44
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Re: vrátenie paleškov do žiadostí o práva?

    co se týče orientace
    Co se týče mé orientace, s ní jsem naprosto smířená, kdyby ne,
    ČoooOoo, to lrn teraz viem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •