Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Žiadosť o práva na JailBreak

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele SergejWuTang
    Datum registrace
    Dec 2019
    Umístění
    Audi
    Příspěvky
    48

    Lightbulb Žiadosť o práva na JailBreak

    Dobrý deň, moja prvá žiadosť bola zamietnutá kvôli môjmu odchodu. Po dohode s Naborárom, som sa rozhodol že to skúsím znova.
    Ako sa vraví za skúšku nič nedáš.
    Ako prvým, by som začal bodmi ktoré mám splnené.


    vlastnit originální hru- STEAM_0:0:152412865 / https://steamcommunity.com/id/2WO7EVEN/


    hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu-Hrám viac než dosť, konkrétne 7 rokov. Moje mená v hre boli 2013/2016 ~Mr.^Zeuss!~(Medzi tým som mal prestavku) a v roku 2018/2018 meno HuliČ, 6ix9ine. 2019/do dnes meno СЕРГЕЙ Wu-Tang ツ. Staršie generácie ma možno poznajú, z tých vypísaných ročníkov.


    čistý trestní rejstřík- Našiel som 2 bany. Prvý je z roku 2013. V tedy som hrál na servery zvanom Furien 3 myslím, dostal som ban kvôli osočovaniu z tej chyby som sa poučil, a dlhu dobu som nedostal ban. Druhy ban som dostal v roku 2018, keď som bol nahnevaný na konkrétnu situáciu a bol som potrestaný za nevhodné chovanie. No poučil som sa i keď sme len ľudia a všetkým unikne nevhodne slovičko. Od vtedy som nedostal ani jeden a snažím sa okolo seba tvoriť pozitivitu.



    hlášení cheaterů- Hlásim už dlho ak vidím, že daná osoba koná proti pravidlám. Častejšie hlásim cez "!", správa cez steam (dotyčný admin poprosím aby to vedel potvrdiť) a ako posledne formou dema ktorý dám následne na forum (2 hlásenia z toho je jeden stále un locknutý, z dôvodu že to bolo dostatočne akurát na poučenie ingame)


    Tak a teraz niečo o mne
    Moje meno je Alex, mám 19rokov. Študujem na SOŠDrevárska odbor Stolár. Vo svojom voľnom čase sa venujem umeniu, hraním hier, športu-Airsoft, Fitko.
    Na CSku som viac než je normálné. No prišla mi do cesty aj práca v ktorej, som 10h. No nerobí mi problém byť každy deň cez prácu na mode 2h/4h denne.
    Ako som už spomenul že sa venujem umeniu tak, nemám problém vymyslieť niečo kreatívne aby sa väzni vedeli pekne zabaviť a aby z toho kola aj niečo mali. Snažím sa využiť čo najviac atrakcii čo daná mapa ponúka. Často niektorý hráči ktorý, už len čakajú na dalšie kolo tak píšu v chate aby som to už ukončil. No čo mám robiť ... :-D kotelna je o zábave a nie o ranku pre CT alebo T. Taktiež sa nebojím prevziať si simona keď je na JB 19 hráčov. Ak je silný CT team všetko ide ako po másle no nie ? :-). Keď prídem na server, snažím sa byť čo najslúšnejší. Ak je niekto agresivný alebo sa nevie chovať vždy ho upozorním, aby takéto chovanie netahal na server. Samozrejme aj mne uletí sprosté slovíčko ale hneď sa ospravedlním. Už som sa stretol s upozornením že, toto má robiť admin a nie ja :-D. To by bolo na moju adresu asi všetko ak máte otázky kludne sa pýtajte, odpoviem na všetko.


    Prečo sa chcem stať členom Admin Teamu?
    Už od začiatku mojej "hernej kariéry" sa chcem stať pomocníkom tohto módu. Milujem mód JailBreak a trávim tam veľmi veľa času. A to znamená že častejšie narazím na hráčov ktorý konajú proti pravidlám a ja ho nemôžem nijak inak ako upozorniť, ako len písanim do chatu. No čo z toho keď dotyčná osoba všetko ignoruje a na mode je zlá nálada. Snažím sa nahlásiť pomocou "!" no niekedy sa stane že, Admin nepríde a cez Steam je zrovna off. Veľa krát sa mi stalo že som nakoniec točil demo, už som ho stopol a pripravoval na fórum, no v tom prišiel admin a všetko doriešil. Samozrejme byť adminom, nieje byť aktívny 24/7 aj admin je len človek a hráč ktorý sa len stará o poriadok na móde. Opäť ak máte k tomuto otázky, určite sa pýtajte odpoviem veľmi rád.


    To je asi všetko k mojej žiadosti, budem rád za všetký ohlasy od Adminov. Či už pozitívne alebo negatívne. Zatiaľ vám prajem príjemný zvyšok dňa/večera. A nezabudajte, Budte šťastný úsmev každému pristane a okolo seba nešírite zlu energiu :-).
    Naposledy upraveno SergejWuTang; 19-06-20 v 20:19.
    SergejWuTang
    MAKE ART NOT WAR

    Tvoj život je ako prázdny pohár a je len na tebe, čím si ho naplníš, pretože nakoniec si to rovnako vypiješ sám.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žiadosť o práva na JailBreak

    Vůůůbec! Jsem proti!


    Ale né, teď trošku vážně.. Znám tě dlouho a vybavilo se mi dokonce i jméno Zeuss.. Chatlog máš v pořádku, nějaké bany (Grakone ukřižuj ho jak je ti zvykem) asi nejsou uplně zásadní... Osobně s tebou problém nemám, ale máš na steamu zprávu, abych se mohl vyjádřit. Nedávno jsme si se Samčem psali ohledně náboru a zminoval jsem se mu, že bych viděl spíš na spešlovi někoho jiného než jsme se bavili... Ty jsi jeden z těch, kterých bych si dokázal představit i jako admina.

    Zatím bez vyjádření viz. steam..

    E: Asi nemusím víc řešit. Yo
    Naposledy upraveno Operak; 16-06-20 v 19:52.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žiadosť o práva na JailBreak

    Pro
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  4. #4

    Odpověď: Žiadosť o práva na JailBreak

    Čau, stejně jako v předchozí žádosti. Sem akorát skeptický, co se aktivity týče, což ti vlastně pohřbilo předchozí žádost.
    Možná bych tě rád viděl o něco víc u CT.
    Potkávám tě denně, aktivita je momentálně plus, hlášení na steamu můžu potvrdit taky.
    Vím, že za CT je tam kvalita, je tam brain a i chuť hráče zabavit, což je pořád ++.
    Ale přijde mi, že za poslední dobu si nějak ztratil chuť se primárně dostat k CT. Každopádně to momentálně není předpoklad, nebo jen na tebe nemám štěstí. :D
    Pro

  5. #5

    Odpověď: Žiadosť o práva na JailBreak

    Všetky + už boli vypísané. - nemám.

    Pro

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele SergejWuTang
    Datum registrace
    Dec 2019
    Umístění
    Audi
    Příspěvky
    48

    Odpověď: Žiadosť o práva na JailBreak

    Operák, Folowed. Vám som už poďakoval, za vaše "PRO"

    Teraz k Okurke. K tej aktivite pri CT teame. Ja som jeden z tých ktorý sa veľmi netlačia k CTčkám keď, to netreba. Dávam možnosť si zasimonovať mladším hráčom aby, sa dokázali taktiež niečo nové priučiť, alebo sa zlepšiť. Ak vidím že v CT teame niečo nesedí a je (volno) utekám hneď tam. Niekedy ich zdrbem ak, konaju proti pravidlám a robia si srandu. Samozrejme rád simonujem, rád dávam pozor. Ale ak, je možnosť dať priestor začiatočníkovi ktorý, si myslí že to vie z časti tak dám priestor. A je už buď na mne alebo ostatných že ho upozornia ak, niečo pokazí. Nemáš asi na mna štastie no :D vždy keď prídeš alebo ja prídem tak som pri Tčkách. Som samozrejme rád za to tvoje PRO. Vážim si to :)

    K tebe Bager. +/- káždy má svoje pro a proti ja ti ďakujem k tvojmu "PRO". Ak to náhodou vyjde tak, sa budem snažiť vás nesklamať. Čo sa týka uprimnosti tak, nemam s tým vôbec problém. :)

    TO bolo všetko k tomu. Prajem príjemný víkend a krásny večer. :)
    SergejWuTang
    MAKE ART NOT WAR

    Tvoj život je ako prázdny pohár a je len na tebe, čím si ho naplníš, pretože nakoniec si to rovnako vypiješ sám.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žiadosť o práva na JailBreak

    Slúbil som mu PRO Je celkom v pohode, pravidlá vie (akotak) na spešla je jeden z mála koho by som tam rád videl.
    Už neni čas huliť...

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele SergejWuTang
    Datum registrace
    Dec 2019
    Umístění
    Audi
    Příspěvky
    48

    Odpověď: Žiadosť o práva na JailBreak

    Ďakujem ti Fast :)
    SergejWuTang
    MAKE ART NOT WAR

    Tvoj život je ako prázdny pohár a je len na tebe, čím si ho naplníš, pretože nakoniec si to rovnako vypiješ sám.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele SergejWuTang
    Datum registrace
    Dec 2019
    Umístění
    Audi
    Příspěvky
    48

    Odpověď: Žiadosť o práva na JailBreak

    Prosím o LOCK

    Ďakujem vám za vaše "PRO" chalani :)


    V živote si človek určí nové a nové priority. Týmto chcem uzavrieť žiadosť.
    To ale neznamená že končím na mode.
    Naposledy upraveno SergejWuTang; 06-07-20 v 21:14.
    SergejWuTang
    MAKE ART NOT WAR

    Tvoj život je ako prázdny pohár a je len na tebe, čím si ho naplníš, pretože nakoniec si to rovnako vypiješ sám.

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žiadosť o práva na JailBreak

    Uzavření na vlastní žádost.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •