Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: "Novinka na TTT"

  1. #1

    "Novinka na TTT"

    Ahoj, delší dobu jsem nehrál na TTT, teď když tam opět začínám hrát, tak se tam provedlo pár zásadních změn.

    Mluvím o tom, jak zrádce může koupit nevinnému nějakou věc určenou pouze pro zrádce.
    A moje otázka zní: Když zrádce koupí nevinnému například Jihada a nevinný jí použije na ostatní nevinné, protože to je prý děsná legranda, je toto porušení pravidel ? Já osobně si myslím, že ano, nic méně hráči na serverech mě přesvědčují, že je to povolený.

    Pokud to je povolený tak v pořádku, pokud to ale není povolený, smím se zeptat proč toto "rozšíření" do hry TTT vůbec proběhlo ? Jediný potencionální využití vidím v tom, že tím ten zrádce možná trochu zmate nevinné OK. Ale když prostě nevinný úmyslně zapne Jihada u nevinných, nevidím v tom nic co by prospělo nevinným a detektivům a je to vlastně pouze k tomu, aby porušoval pravidla a napomáhal zrádcům, to stejný bomba a newton - často se mi stává, že mě jenom tak sestřelí nevinný z výšky a já umřu.

    Prosím aby se k tomuto vyjadřovali pouze odborně způsobilé osoby zasvěcené do tohoto MODu (Admini).
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: "Novinka na TTT"

    Za mňa je úplne v pohode keď Zradca kúpi niečo niekomu kvôli tomu aby zmiatol hračov.
    Ale pokiaľ sa jedna o to keď Zradca kúpi nejaký predmet typu (newton/jihad/c4) nevinnému a ten to použije na hráčoch tak mi to príde ako demencia.
    Ďalšia vec je to že tu boli prípady keď hráči boli na serveri, pritom boli i na TS a jeden po rozdelení class získal Zradcu a ten druhý Detektíva a spolupracovali tak že Detektív hneď po získaní troch bodov kúpil zradcovi item (Revolver).

    "Tým mám na mysli to že, Zradca/Detektiv kúpi nevinnému hračovi jihad alebo c4/pocket revolver a ten ho použije a zabije niekoľko nevinných".

    Som osobne za to aby sa toto nakupovanie veci obmedzilo tak že kupovanie ďalšiemu hráčovi vecí ako sú c4/jihad/revolver by bolo zakázané alebo aspoň použivanie týchto veci medzi nevinným a nevinným by sa zakázalo a pri prípadnom použití trestalo.

  3. #3

    Odpověď: "Novinka na TTT"

    Zatím mi přijde, že se toho spíše zneužívá, než aby se to nějak racionálně používalo..


    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Som osobne za to aby sa toto nakupovanie veci obmedzilo tak že kupovanie ďalšiemu hráčovi vecí ako sú c4/jihad/revolver by bolo zakázané alebo aspoň použivanie týchto veci medzi nevinným a nevinným by sa zakázalo a pri prípadnom použití trestalo.
    nemůžu víc než souhlasit.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: "Novinka na TTT"

    Ahoj, hráči se tím dají celkem snadno zmást. Osobně mi to nevadí. Ten, kdo použije toho jihada či bombu za nevinného je prostě blbej, zbytečně si ubere karmu a klidně bych za to zavedl i nějaké tresty.
    Co se týče newtona, když mě hitují někde, odkud mě nemůžou zabít/ubrat HP, tak to neřeším. Jakmile jsem ale v místě, kde je možné mě zabít/ubrat HP (viz. třeba assault na hlavní), tak je automaticky zabíjím.
    Celkově za úmyslné zabíjení pomocí těchto předmětů za nevinné bych trestal.

  5. #5

    Odpověď: "Novinka na TTT"

    Určitě bych zavedl tresty, vždyť se jedná o demenci a je to prakticky stejný jako randomování/random hitování.

    Když mě někdo sestřelí newtonem a ubere mi hp, tak ho taky jdu zabít, jenže tím pro mě končí kolo, neboť mě ostatní taky zabijí + se mi ještě sníží karma.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •