Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 32

Téma: Žádost o práva na JB

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Greatest
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    37

    *VIP*

    Žádost o práva na JB

    Zdravím, chtěl bych požádat o práva na server JB. Dovolil bych se trochu rozepsat.

    Historie

    Csko hrávám už od roku 2013. V dřívější době jsem hrával na Non-Steamu. Někteří mě můžou znát i jako ^K.r.T.e.C.e.K^. Aktuální nick Greatest
    Prakticky od začátku, co jsem si poprvé zapnul csko, tak hrávám pouze na portálu kotelny, takže pravidla znám. A jsem všeobecně seznámen s tím, jak to všechno chodí.
    Na tomto módu jsem prakticky vyrostl.
    Originální hru vlastním ke konci roku 2019. STEAM_0:0:420421909
    Moje historie banů je prakticky čistá až na jednu vyjímku - zákaz k CT. Údajná demence. Z důvodu svítění baterkou.
    Vždy, když byl nějaký občasný menší konflikt, tak jsem to s adminem v pohodě rozumně vyřešil a hrálo se dál.

    O mně:

    Nebudu tu vypisovat, svoje jméno, ani nějak osobní věci. Pokud by to někoho opravdu zajímalo. Je možná soukromá zpráva.
    Ale řekl bych, že někteří už něco málo o mně ví.
    Nemám žádný problém vyřešit věci vždy rozumně a lidsky.
    Pokud si někdo neví rady s něčím, rád pomůžu a poradím.
    Je tedy pravda, že občas mi ujedou nervy. Abych se tu jen pouze nechválil.
    Moje chování na serverech je občasně sprosté. Možná by měl někdo nějakou výtku na moje chovaní, ale je to pouze v rámci zábavy, aby na serveru nebyla nuda.
    Nikoliv by to nemělo vliv na rozhodování a řešení situacích. Jak už jsem zmiňoval.. řeším věci rozumně a lidsky.
    Moje aktivita je řekl bych nadprůměrná. Na csku trávím několik hodin denně. Občas se stane, že úplně čas nemám, ale nestává se to nijak často.
    Hlášení podávám převážně ve formě "!" a nebo osobním napsáním adminům. Např. Lukos, Koprakek, DeadJoy, Operak, ČernáSmrt..

    Závěr

    O pravá žádám z důvodu, že ačkoliv hlásím, tak se převážně stane, že nikdo nepříjde. Samozřejmě není to automatika. Ale tím se dostáváme k mému důvodu, že hraju poměrně často a jsem efektivní.
    A často se dostávám k situacím např. Ct nemá mik, Ct dává FKs, No mik, a porušování pravidel, speedhack atd..
    Tím bych rád pomohl A-teamu a byl jeho součástí.
    Na jiné dotazy odpovím dodatečně. :-)

    Tímto bych ukončil Slohovou práci. :D
    Naposledy upraveno Britny; 16-06-20 v 01:48.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Byl nalezen starý nick a celé se to dalo teda na ten starý nick, nový byl smazán - jen pro informaci. K hráčovi bych se když tak vyjádřila později v editaci.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Okey, našel se starý účet. Možná se po tom účtu radši ani nemělo pátrat. Nemáš žádné hlášení na foru. Mě si na steam co jsem koukal taky moc nehlásil. Občas nějaké ! hlášení od tebe vidím, ale taky mi to přijde nic moc. Stále bych ale chtěl tvé vyjádření k tomu banu. Co byl pravý důvod toho, aby ti dal zákaz. Je to zákaz dost čerstvý a chtěl bych vědět, jestli jsi si vědom toho co si dělal špatně a proč. Pokud si pamatuju správně, tak jsem ti nedávno dovysvětloval nějaké věci co se týče modu.

    PRO/PROTI až po odpovědi Greatesta (třeba to něco změní)
    E:
    Pro.
    Naposledy upraveno Operak; 02-08-20 v 18:07.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  4. #4

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Ahoj, dva měsíce zpět mi hlavou proběhla myšlenka, že by ses mi hodil na spešla, otevřený nábor na JB teď ale bohužel neumožňuje samostatný návrhy adminů.
    Hráč je nekonfliktní a je s ním neskutečná sranda. JB komunitu zná, aktivita je super, jako simon dokáže zabavit/pobavit.
    Nechápu moc, co se momentálně řeší se starým účtem, každopádně si myslím, že seš vhodný kandidát. Hlášení na steamu můžu potvrdit.
    Asi to úzce možná souvisí se starým náborem, kdy admini na JB navrhovali hráče na spešl dozorce a ty si mě zaujal v podstatě prvním simonovaním a to sem ani nevěděl, kdo seš :D
    +aktivita
    +brain
    +hlášení
    +smysl pro humor
    +simonovaní

    Kdo se na těch JB serverech pohybuje musí mít stejný názor.. Pokud nemáš bad minulost ("starý účet" furt nechápu), tak sem určitě PRO

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Greatest
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    37

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Co se týče toho hlášení, tak jsem převážně hlásil koprovi, a pak podle aktivity ostatních adminů. Na fórku nějak hlášení nemám z důvodu, že jsem chtěl danou situaci vyřešit hned. Například. "No mik". Přišlo mi v takových případech zbytečné natáčet například demo. Protože v takové situace chce hráč vyřešit hned, aby mu ten druhý hráč nekazil hru. Něco jiného je samozřejmě nějaký hack. Kde se to demo určitě hodí. Hodně krát se mi ale stávalo, že nikdo po mém hlášení nepřišel a já včetně ostatních hráčů jsme museli čekat, až například skončí mapa nebo se daný hráč odpojí. Co se týče toho mého nedávného banu.. Bylo to konkrétně za baterku, jak už jsem vypisoval výše. A specificky se jednalo o svícení baterkou, při čemž jednomu hráči se to údajně sekalo, až se z toho odpojil. Následně po odpojení hráče jsme toho ihned nechali. A dále v činu nepokračovali. Nicméně došel admin a bez varování a bez domluvy nás zabanoval na 24H k CT. Jen tak okolo se to potom řešilo i zde na fórku, kde Britny nám potom snížila trest na 12H. Když došel ban, tak jsem trochu nechápal, proč se to ihned muselo řešit banem a ne třeba pouze přesunem k T. Ale své chyby jsem si uvědomil a následně už nikdy nedělal. Hráčům se snažím pomáhat a radit, než škodit. A co se týče toho "dovysvětlení módu", tak se jednalo o "párty mód" kde jsem jakožto simon dal párty mód, ale někteří hráči si ho nepřáli, jednalo se cca o 2 kola, kde jsem dal párty mód. A pak jsi následně tedy na jejich žádost musel dojít na server a domluvit to se mnou. Za mě si myslím, že jsme to spolu vyřešili během minutky a bez problému a bez žádných dohadů. A následně se v klidu simonovalo. Pokud by jsi ještě něco chtěl vědět, stačí napsat.

    Okurka:
    Ke starému účtu jsem se přesunul, protože se řešila moje nedávná registrace, která byla cca druhý měsíc v tomto roce, což je málo. Tak jsem společně s Britny vymazal ten nový a začal znova používat tento starý. (Založil jsem si nový, protože jsem si nepamatoval jméno ani heslo, ale po několika pokusech a hledaní jsem opět svůj starý účet našel a Britny mi pomohla resetovat heslo a převést jméno na tento starý). Jinak děkuju za velmi kladné hodnocení :).
    Naposledy upraveno Samco; 20-06-20 v 11:17. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Zatím zde nevidím nějaké aktivní vyjádření JB adminů, ale co vidím, tak ses trochu zlepšil ohledně hlášení na webu a dokážeš rozpoznat co by se mělo a nemělo hlásit / trestat. Sice žádost zde nemáš ještě ani měsíc, ale klidně bych ti spešla dala. Dan (Okurka) to shrnul vše dobře, jaké máš + ve hře, takže tě už musel zažít a z pohledu hlášení je vidět, že pravidla znáš. Takže jsem klidně PRO. Spešlem se nedá nic pokazit, jen se doopravdy ukáže, zda na to máš stát se později vyšším členem AT, nebo ne.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Mě se jen nelibí to, jakým stylem se vyjádřuješ do mikrofonu, jak máš zapotřebí vše komentovat, mluvit mluvit a mluvit, nevím, nesedí mi to nějak ohledně tohodle.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Greatest
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    37

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Britny, Díkec :) s hlášeními určitě budu pokračovat nadále.

    Kopr, Přiznávám, že se někdy nechávám unést stálým mluvením. Dám si na to pozor a budu se krotit. :)

    Latins, Děkuji za tvé ano :)

    Folowed, Díky, budu se dál snažit :)
    Naposledy upraveno Greatest; 30-07-20 v 16:07.

  9. #9

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Zdravím,
    vše podstatné shrnul Dan. Dal jsem si chvíli čas, abych se seznámil, kdo vlastně je ten Greatest. Nemohu mu nic vyčíst.

    Klady:
    • Aktivita
    • Simonování
    • Skill

    Co se týče mluvení do mikrofonu a komentování všeho, jak zde píše Koprakek, je dle mě v pořádku. Samotní admini taky komentují kde co.
    V mých očích určitě vhodný kandidát.

    Dávám své ANO.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Po dlouhý době obstojnej adept. Požehnání ti ještě nedám, ale seš na dobry cestě. Editnu

    E: OK
    Naposledy upraveno Folowed; 31-07-20 v 16:53.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Greatest
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    37

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Folowed, díky moc

    Fast, díkyy, vůbec nevím o čem mluvíš :D
    Naposledy upraveno Greatest; 06-08-20 v 07:33.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Pro nech mám od neho pokoj.
    Už neni čas huliť...

  13. #13

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Pohoda typek, kľudne Pro.

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Greatest
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    37

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Děkuju všem za velice kladné odpovědi. Nicméně na dobu neurčitou chci locknout žádost, neboť na csko není teď čas. - Důvod práce, real life, nedostatek času. Díky :)

    Tak jsem znova ve hře.
    Naposledy upraveno Greatest; 14-03-21 v 21:07.

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na JB

    Lck. Na vl.zd.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •